Henry Cejudo ma oficjalną predykcję na swój pojedynek z Aljamainem Sterlingiem, do którego dojdzie na UFC 288 w ten weekend w Newark w New Jersey. Cejudo wierzy, że pojedynek ze Sterlingiem nie wyjdzie poza trzecią rundę. Jego trener, Eric Albarracin, przewiduje, że „Triple C” wygra z obecnym mistrzem przez poddanie.

Cejudo wróci po ponad trzyletniej przerwie od startów i zmierzy się od razu z aktualnym mistrzem kategorii koguciej UFC, Aljamainem Sterlingiem. „Triple C” mimo długiej przerwy od pojedynków w klatce MMA jest pewny siebie i wierzy, że uda mu się zdobyć tytuł mistrzowski na gali UFC 288. W rozmowie z mediami przed tym wydarzeniem, zawodnik wypowiedział się na temat zetawienia z Aljamainem Sterlingiem.

Wróciłem, bo to łatwa kasa. To łatwe pieniądze. Oglądałem tych gości po tym jak trenowałem najlepszych na świecie – Jona Jonesa, Demetriousa Johnsona, Zhang Weili, Deivesona Figueiredo, Jiriego Prochazkę – zacząłem rozumieć, że mój talent jest nieco większy.

Wiem, że jest okienko czasowe i nadejdzie moment, że będę musiał odejść z tego sportu. Mam 36 lat i czuję się bardzo dobrze. Nie zamierzam tylko pokonać Aljamaina Sterlinga, chcę go zdominować. Ta walka nie wyjdzie poza trzy rundy.

Trener zawodnika, Eric Albarracin, wyznał, że również uważa, że pojedynek nie potrwa dłużej niż trzy rundy i wierzy, że „Triple C” pokona „Funkmastera” przez poddanie. Co ciekawe, Sterling twierdzi, że wygra z Cejudo w drugiej rundzie starcia więc wszystko wskazuje na to, że obaj panowie będą chcieli szybko zakończyć walkę wieczoru gali UFC 288.

36-letni Cejudo (16-2 MMA) zaraz po walce mistrza na UFC 280 z TJ Dillashawem wyzwał na pojedynek Sterlinga. Co ciekawe, to właśnie „Triple C” jako następnego pretendenta wskazał sam prezydent organizacji, Dana White. Cejudo nie walczył w klatce od czasu wygranej z Dominickiem Cruzem z UFC 249 w marcu 2020 roku. Później przeszedł na sportową emeryturę, z której jak widać zdecydował się wrócić. Mistrz olimpijski nie ukrywa swoich ambicji i chce po walce ze Sterlingiem bić się z m.in. Seanem O’Malleyem i Alexandrem Volkanovskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Draniu
Draniu

Shark Fights
Welterweight

1,211 komentarzy 1,422 polubień

Zeby sie czasem nie zesrał

Odpowiedz polub

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Welterweight

897 komentarzy 2,898 polubień

Obyś mu nasrał do dupy i się nie przeliczył bo aktorzyna już chce bić Volka, zaraz zacznie się Wakanda foreva znowu

Odpowiedz polub

D
DanaZRana

Oplot Challenge
Lightweight

29 komentarzy 62 polubień

Cejudo to inna liga. Funky nie powinien mieć szans.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Typhoon
Typhoon

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 156 polubień

Kiedyś zawodnicy naśladowali krula chcieli być nim teraz były podwójny mistrz UFC i mistrz olimpijski Henry Cejudo chce być jak Sean O'Malley chce być nim

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

Całym sercem za Cejudo w tej walce. Pytanie tylko czy rdza przez brak walk nie będzie sprawiała dużych problemów. Cejudo w formie spokojnie jest w stanie Sterlinga pokonać.

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,116 komentarzy 28,017 polubień

Screenshot_2023-05-04-23-16-56-452_com.android.chrome.jpg

Kurła, on ma Habsbullę na ręce wydziaranego??

:mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

18,647 komentarzy 31,703 polubień

View attachment 64855

Kurła, on ma Habsbullę na ręce wydziaranego??

:mjsmile:

Hasbulla 102 cm, a zawalczy o pas w UFC :benny: :lol:

Odpowiedz polub