Petr Yan i Aljamain Sterling nie zakończyli swojego konfliktu na gali UFC 259, kiedy to Rosjanin przegrał swój tytuł mistrzowski przez dyskwalifikację.

Obaj panowie zmierzyli się w jednej z głównych walk wieczoru świetnej gali UFC 259. Yan prowadził na kartach punktowych, lecz w czwartej rundzie dopuścił się nielegalnego uderzenia kolanem przeciwnika, który był w parterze. Tym samym został zdyskwalifikowany i to Sterling został mistrzem kategorii koguciej. Teraz prawdopodobnie dojdzie do rewanżu obu panów, a ci zaogniają konflikt w mediach społecznościowych.

Sterling: Hej, czy przeczytaliście wraz z trenerami zasady?

Yan: Po prostu bądź wdzięczny, ty tchórzliwa dzi*ko.

Sterling: Jestem wdzięczny, że ty jesteś de*ilem. 

Yan: Nadal udawaj ofiarę. Jesteś najbardziej miękkim zawodnikiem w UFC.

Sterling: Udawać ofiarę? Bracie, nie możesz być aż tak głupi, prawda? Nie mogę się doczekać aż ci zaje*ię liścia, tchórzu. Głupi oszuście.

Nie wiadomo kiedy odbędzie się druga walka obu zawodników. Sterling jasno dał znać po gali UFC 259, że musi najpierw upewnić się, że z jego zdrowiem jest wszystko dobrze po nielegalnym uderzeniu kolanem w parterze. Zawodnik w oktagonie po walce przez długi czas nie mógł dojść do siebie. Yan cały czas wspomina, że według niego rywal mógł kontynuować pojedynek i wyśmiewa swojego rywala w mediach społecznościowych. Prezydent UFC zapewnił fanów na konferencji prasowej po gali, że będzie chciał doprowadzić do drugiego starcia Amerykanina z Rosjaninem jak najszybciej.

2 KOMENTARZE

  1. Ale przynajmniej po tym kolanie nie mówił, że nie widzi na oko. Słaby materiał na woja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.