aljosterling

Aljamain Sterling ostatecznie nie wystąpi w rodzinnym stanie Nowy Jork.

Amerykanin zmuszony był do wycofania się z walki z Raphaelem Assuncao z nieznanych przyczyn. Jak sam stwierdził na swoim profilu na Facebook.com, jest zdrowy oraz gotowy do walki. Informację jako pierwszy podał portal MMAjunkie.com.

W tym momencie UFC poszukuje rywala pochodzącego z USA do walki z Brazylijczykiem.

Sterling (12-1 MMA) w ostatniej walce pierwszy raz zaznał goryczy porażki, gdy uległ Bryanowi Carawayowi przez niejednogłośną decyzję. Reprezentant Serra-Longo Team przed tym pojedynkiem wygrał trzy razy. Aljamain pokonał takich rywali jak Hugo Viana, Takeya Mizugaki oraz Johnny Eduardo.

Assuncao (23-5 MMA) to doświadczony zawodnik, który od lat ma problemy z kontuzjami. W ostatnim pojedynku przegrał z T.J. Dillashawem na UFC 200. To przerwało serię 7 zwycięstw z rzędu Brazylijczyka.

8 KOMENTARZE

  1. Ciekawe,przed wczoraj z nim rozmawiałem i zapraszał na galę.

    Kurwa zazdro. 🙂 Nom, podejrzewam, że sprawa podobna do Rashada – coś z badaniami od NYSAC. Może większość nie zdawała sobie z tego sprawy, ale komisja w tym stanie to kosmos i legalizacja MMA to był dopiero "początek". Sam Aljo zapowiada, że chce wystąpić na najbliższej gali gdziekolwiek.

  2. Dotychczas powtarzałem, że ta gala ma jedynie jedną wartą uwagi walkę. Teraz nie mogę tego powtarzać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.