Aljamain Sterling wierzył, że jego walka z Seanem O’Malleyem osiągnie lepszy niż oficjalny wynik sprzedaży PPV. Były mistrz kategorii koguciej szczerze przyznaje, że nie akceptowałby pojedynku z O’Malleyem gdyby wiedział, że ich walka sprzedałaby się tak słabo.

Sterling zmierzył się z O’Malleyem na UFC 292 w sierpniu tego roku w Bostonie. Funkmaster nie ukrywał, że UFC wywierało na nim presję, aby zaakceptował zestawienie z popularnym Sugarem z krótkim jak na walkę mistrzowską wyprzedzeniem. Był to dla niego szybki powrót do oktagonu po wygranej z Henrym Cejudo w maju. W swoim podcaście, Sterling szczerze wypowiedział się na temat wyniku sprzedaży ostatecznie przegranego przez nokaut pojedynku z O’Malleyem.

Dostałem pełne wyniki sprzedaży PPV i jak je przeglądałem nie mogłem uwierzyć w to, że wszyscy mówią, że ten gość jest gwiazdą, że sprzedaje ogromne ilości PPV. Kiedy zobaczyłem te liczby to naprawdę powiedziałem, że jeśli wiedziałbym o wyniku, że jeśli mógłbym przewidzieć to jak walka się sprzeda to poczekałbym na pojedynek i udałbym się na wakacje.

Zaryzykowałem, zaufałem, że dostanę ogromną wypłatę, że dostanę wielkie wynagrodzenie. Tak nie było. Jest jednak jak jest. Jestem nadal zadowolony z tego, że trochę zarobiłem. Miałem dobry rok. Nie zamierzam narzekać, życie jest dobre. Mogę zaopiekować się sobą i rodziną.

Sterling nie wyklucza, że w przyszłości jego były rywal będzie lepiej sprzedawał PPV, ale były mistrz nie ukrywał, że był rozczarowany wynikiem po gali UFC 292. Po przegranej z Sugarem, Funkmaster zdecydował się na przejście do kategorii piórkowej. Były mistrz kategorii koguciej UFC zmierzy się z Calvinem Kattarem na kwietniowej gali UFC 300. O’Malley za to będzie bronił pasa kategorii koguciej UFC przeciwko Marlonowi Verze. Do ich rewanżu dojdzie na marcowej gali UFC 299 w Miami.

34-letni Sterling (23-4 MMA) tytuł dywizji koguciej dzierżył od marca 2021. W tym czasie zanotował trzy udane obrony. Jamajczyk pokonywał m.in. wcześniej wspomnianego Henry’ego Cejudo czy Petra Yana. 12 z 23 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem. Sterling zajmuje 1. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,016 polubień

Aljamain Sterling wierzył, że jego walka z Seanem O’Malleyem osiągnie lepszy niż oficjalny wynik sprzedaży PPV. Były mistrz kategorii koguciej szczerze przyznaje, że nie akceptowałby pojedynku z O’Malleyem gdyby wiedział, że ich walka sprzedałaby się tak słabo. Sterling zmierzył się z O’Malleyem na UFC 292 w sierpniu tego roku w Bostonie. Funkmaster nie ukrywał, że UFC wywierało […]

Odpowiedz polub

click to expand...