Wczorajsza seria pytań oraz odpowiedzi z zawodnikami UFC: legendą sportów walki, Alistairem Overeemem, zawodnikiem czołówki kategorii lekkiej Michaelem Johnsonem oraz rewelacją dywizji do 93 kilogramów, Volkanem Oezdemirem.

15 KOMENTARZE

 1. Gdzie są ci hardkorowi fani co to narzekają na jakiegoś Wojtka z łososzo a najebali tam 4 strony komentarzy? Tutaj znani zawodnicy i cisza :travolta:

 2. Sama gala dupy nie urywa, ale gości specjalnych mieli zajebistych (przynajmniej 2 :lol:). Wiadomo kto ma do Polski zawitać??

 3. Sama gala dupy nie urywa, ale gości specjalnych mieli zajebistych (przynajmniej 2 :lol:). Wiadomo kto ma do Polski zawitać??

  My jeszcze ME nie mamy a co dopiero gości :fjedzia:

 4. Sama gala dupy nie urywa, ale gości specjalnych mieli zajebistych (przynajmniej 2 :lol:). Wiadomo kto ma do Polski zawitać??

  Aśka, Dżotko i Sobotta #potwierdzoneinfo :fjedzia:

 5. Szkoda, że były problemy i spóźnili się Volkan z Michaelem, ale Ali ogarnął.

  Jak dla mnie jednak najlepsze w Europie Q&A na ten rok to(pewnie też dzięki fanom) było w Glasgow. Trochę Londyn mimo wielu gwiazd nie ogarnięty i nieco sztywny. Ale i w Rotterdamie nie zabrakło dobrych pytań(widzę, że newsy już są) lub luźniejszych jak z trawką:lol:

 6. Nie przesadzałbym z tą rewelacją. Myślę, że Volkan ma więcej szczęścia, niż rozumu i kolejny rywal to udowodni.

 7. Nie przesadzałbym z tą rewelacją. Myślę, że Volkan ma więcej szczęścia, niż rozumu i kolejny rywal to udowodni.

  Coś za dużo tego szczęścia. Z resztą Manuwa już miał to udowodnić.

 8. Coś za dużo tego szczęścia. Z resztą Manuwa już miał to udowodnić.

  Gdyby Volkan był solidny, to walka z OSP nie zakończyłaby się kontrowersyjnym splitem. Gość może i bije mocno, ale umiejętności ma przeciętne. A że Manuwa tego nie udowodnił… to właśnie nazywam tym szczęściem.

 9. Gdyby Volkan był solidny, to walka z OSP nie zakończyłaby się kontrowersyjnym splitem. Gość może i bije mocno, ale umiejętności ma przeciętne. A że Manuwa tego nie udowodnił… to właśnie nazywam tym szczęściem.

  Radził sobie dobrze. Pierwszą rundę wygrał na luzie. Cardio zabrakło, ale trzeba też brać pod uwagę, że nie miał pełnego obozu.

 10. Gdyby Volkan był solidny, to walka z OSP nie zakończyłaby się kontrowersyjnym splitem. Gość może i bije mocno, ale umiejętności ma przeciętne. A że Manuwa tego nie udowodnił… to właśnie nazywam tym szczęściem.

  Ja mam podobne zdanie. Wydaje mi się, że  ludzie się zbyt mocno podniecili.

 11. Gdzie są ci hardkorowi fani co to narzekają na jakiegoś Wojtka z łososzo a najebali tam 4 strony komentarzy? Tutaj znani zawodnicy i cisza :travolta:

  Bo to się ogląda, a nie komentuje – to raz. 

  Bo to po angielsku – to dwa.

 12. Błyskotliwa kariera Oezdemira w UFC przypomina mi jak w Pride objawił się Sokodjou. KO na Małym Nogu, w kolejnej walce na Aronie. Wtedy to była czołówka LHW na świecie. Nie wiem jak potoczy się dalej kariera Volkana, ale oby lepiej niż Afrykańskiego Zabójcy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.