Alistair Overeem znokautował Alexeya Oleynika w pierwszej rundzie walki wieczoru UFC on ESPN+ 7 w Rosji.

Zawodnicy po rozpoczęciu starcia złapali klincz na środku oktagonu, a Oleynik ściągnął swojego przeciwnika do gardy. Alexey szybko się podniósł, a Alistair starał się wykorzystać ten moment i wyprowadził wysokie kopnięcie. Oleynik trafił później Overeema w stójce, a ten zachwiał się na nogach. Rosjanin ruszył z nawałnicą ciosów, szukając skończenia tego pojedynku przed czasem. Holender wciąż znajdował się w głębokiej defensywie. Oleynik atakował zamaszystymi sierpami, w połowie rundy Rosjanin złapał klincz pod siatką. Overeem odwrócił rywala i zadał kilka mocnych kolan, ale chwilę później znów znajdował się plecami do siatki. W końcu walka przeniosła się na środek oktagonu, gdzie Rosjanin znów ruszył z ciosami na Holendra. Overeemowi udało się złapać rywala za głowę i wyprowadzić kilka celnych kolan, po których Oleynik poleciał na deski. Alistair doskoczył do Rosjanina, zadał jeszcze kilkanaście ciosów w parterze i sędzia ringowy przerwał ten pojedynek. „The Reem” odniósł tym samy 40 zwycięstwo przed czasem w karierze.

37 KOMENTARZE

 1. Zajebista walka legend sportów walki. Ali dobrze to rozegrał, przetrzymał nawałnicę Oleinika i atakował z kontry, a te kolana :razz:ociesznymirek: miodzio, coś niesamowitego.

 2. Ja pierdole… Walka paralityków… Oleynik ciosy , technika na poziomie zwykłego żula spod monopolowego dosłownie. Jakie on ćwiczy sporty walki? Reem nie lepszy. Tylko kolana w klinczu a w stójce spierdala i to przed kim… Jaki rewanż z Ngannou jaki pas ludzie…

 3. Relacja w przygotowaniu.

  Koń zebrał za dużo jak na chaotyczną stójkę Rosjanina, potem uruchomił KO-LA-NA i zdemolował przeciwnika. :fjedzia:

 4. Koniu chyba sobie postawił challenge żeby uzywać samych kolan. Nawet na glebie nie chciał bić pięścią :juanlaugh:

 5. Ja pierdole… Walka paralityków… Oleynik ciosy , technika na poziomie zwykłego żula spod monopolowego dosłownie. Jakie on ćwiczy sporty walki? Reem nie lepszy. Tylko kolana w klinczu a w stójce spierdala i to przed kim… Jaki rewanż z Ngannou jaki pas ludzie…

  RYYYYYYYYYJ

 6. Każdemu kto hejtuje krzyczę RYYYYYYYYYYYYJ!!! Koń wygrał! Uberkolana skruszyło ukroruską mordę Olejnika, a petardy zagłady pozbawiłyby go życia, gdyby zesrany sędzia nie przebiegł i nie poprosił "panie Alistairze, proszę go nie zabijać, jego rodzina jest na trybunach!". A jako, że pan Alistair jest może i maszyną do zabijania, lecz jednocześnie dżentelmenem, to odstąpił od totalnej destrukcji Ruska i uniósł rękę w geście triumfu.

  REEM IDZIE PO PAS KURWY!!!!!! NIC GO NIE ZATRZYMA, EO EO EO EOOOOOOOOO!!!!!!!

  PS. @Dzihados ale, że nie ma żadnej emotki z Reemem, to wstyd. Mogłaby być ta, gdzie wymienia ile posiłków dziennie żre :awesome:

 7. Każdemu kto hejtuje krzyczę RYYYYYYYYYYYYJ!!! Koń wygrał! Uberkolana skruszyło ukroruską mordę Olejnika, a petardy zagłady pozbawiłyby go życia, gdyby zesrany sędzia nie przebiegł i nie poprosił "panie Alistairze, proszę go nie zabijać, jego rodzina jest na trybunach!". A jako, że pan Alistair jest może i maszyną do zabijania, lecz jednocześnie dżentelmenem, to odstąpił od totalnej destrukcji Ruska i uniósł rękę w geście triumfu.

  REEM IDZIE PO PAS KURWY!!!!!! NIC GO NIE ZATRZYMA, EO EO EO EOOOOOOOOO!!!!!!!

  PS. @Dzihados ale, że nie ma żadnej emotki z Reemem, to wstyd. Mogłaby być ta, gdzie wymienia ile posiłków dziennie żre :awesome:

  :DC:

 8. Podobają mi się wyniki tej gali. Ci co mają wygrywać to wygrywają, nawet tak jak trzeba żeby typer sie udal. Szkoda Tybury, ale za to Reem rusza po pas wiec się wyrównuje.

 9. Każdemu kto hejtuje krzyczę RYYYYYYYYYYYYJ!!! Koń wygrał! Uberkolana skruszyło ukroruską mordę Olejnika, a petardy zagłady pozbawiłyby go życia, gdyby zesrany sędzia nie przebiegł i nie poprosił "panie Alistairze, proszę go nie zabijać, jego rodzina jest na trybunach!". A jako, że pan Alistair jest może i maszyną do zabijania, lecz jednocześnie dżentelmenem, to odstąpił od totalnej destrukcji Ruska i uniósł rękę w geście triumfu.

  REEM IDZIE PO PAS KURWY!!!!!! NIC GO NIE ZATRZYMA, EO EO EO EOOOOOOOOO!!!!!!!

  PS. @Dzihados ale, że nie ma żadnej emotki z Reemem, to wstyd. Mogłaby być ta, gdzie wymienia ile posiłków dziennie żre :awesome:

  Albo np. z tego:

  Zawsze mnie bawiło.

 10. Reem nigdy nie zdobędzie pasa. Ten gość to absolutne drewno, a kazdy zawodnik chcący na niego natrzeć, mający minimum szczęki, go pokona. KazDa jego przegrana to udowadnia.

 11. Reem nigdy nie zdobędzie pasa. Ten gość to absolutne drewno, a kazdy zawodnik chcący na niego natrzeć, mający minimum szczęki, go pokona. KazDa jego przegrana to udowadnia.

  Dobrze ze jds to udowodnil

 12. Dobrze ze jds to udowodnil

  JDS mimo, że gościa uwielbiam, ma problem z wytrzymałością szczęki.

  Dziś rowniez stawiał bym go w roli mocnego faworyta, choć celny cios mógłby wszystko zmienić

 13. Nie wiem – czy ja nadinterpretuję, czy może inni są ślepi – ale jak dla mnie Reem po prostu nie chciał dziadkowi – prywatnie koledze – zrobić krzywdy – na początku sam poszedł z nim w parter – choć to płaszczyzna Olejnika, zaś resztę walki przewalczył na pół gwizdka – ot spotkanie starych kumpli "co by" trochę hajsu bezboleśnie przytulić i po "walce" pójść razem na piwo…

 14. Gratulacje dla legendy, muszę przyznać, że jednak więcej się spodziewałem po Oleyniku, szczególnie zapasów.

 15. Oleinik po treningach z Overeemem, wiedział, że jest dużo słabszy i ma małe szanse. Poszedł ostro i się nie udało. A Reem jakby nie chciał uszkodzić rywala. Jeden i drugi wiedzieli jak ta walka się skończy, dlatego tak to wyglądało

 16. Nie wiem czy na waszej transmisji/streamie było to pokazane ale Hardy i ten drugi komentator pokazywali krótką scenkę jak według ich ta walka będzie wyglądać.

  Łysy miał iść w klincz zapaśniczy lub wręcz starać się zapiąć ręce na wysokości łopatek Reema i dążyć do obalenia lub zapięcia duszenia w klinczu.

  Konina miał trzymać dystans i łapać tajski klincz by uderzać kolanami. Taka taktyka miała zabezpieczyć przed ezekielem w stójce i bronić obaleń.

  Dokładnie tak to wyglądało więc albo dla analityków/trenerów było to na tyle łatwe do przewidzenia albo wiedzieli to z obozów chociaż wątpię (ale może tak). Konina wiedział czego się może spodziewać i wykonywał takie akcje, żeby mieć kontrolę. Nawet jak stał pod siatką to na powtórkach było widać jak dobrze bronił tych ciosów. Z daleka wyglądało jak masakra a z bliska to może co 3 coś robił. Z resztą potem wszedłem na statystyki walki, żeby to sprawdzić i wyglądało to tak:

  Z 35 ciosów Reema 33 zostało uznane jako znaczące i trafiło z nich 29 (23 w głowę i 6 w korpus).

  Ze 101 ciosów ruska 58 to znaczące, a trafił 38 (15 w głowe i 23 w korpus).

 17. Darłem mordę jak głupi! Ali zapoczątkował moją miłość do sportów walki. Na zawsze numer 1. Jeszcze jeden zryw po pas i mam nadzieję, że tym razem się uda.

 18. REEM IDZIE PO PAS KURWY!!!!

  W takiej dyspozycji rozpierdala Go Karol w KRS1.

  Przecież on się na te cepy nadziewał.

  Cepy te były widoczne że lecą, na minutę przed wyprowadzeniem.

  Faktem jest jednak, że Reem widać było że nie chciał kumpla znokautować i czekał pierwszy na ruch kolegi.

 19. W takiej dyspozycji rozpierdala Go Karol w KRS1

  Bedorf by nie pokonał Reema nawet jakby Holender był na wózku inwalidzkim. Dawno takiej herezji nie czytałem :boystop:

 20. Ali rozegrał to pięknie i taktycznie daułny(+_+) nawet przez moment nie był zagrożony. Uberkolana miazga.

 21. Ali rozegrał to pięknie i taktycznie daułny(+_+) nawet przez moment nie był zagrożony. Uberkolana miazga.

  Pięknie, taktycznie i humanitarnie. Mógł zabić, a nie zabił.

 22. Jakie on ma pierdolnięcie w GnP 😮 ruskiemu na ziemi by łeb urwał. Teraz ktoś z top topów i o pas! Oby się jemu!!

 23. Jakie on ma pierdolnięcie w GnP 😮 ruskiemu na ziemi by łeb urwał. Teraz ktoś z top topów i o pas! Oby się jemu!!

  Fakt,bije na ziemi mocniej niż nasi ciężcy na stojąco.

 24. Nie wiem – czy ja nadinterpretuję, czy może inni są ślepi – ale jak dla mnie Reem po prostu nie chciał dziadkowi – prywatnie koledze – zrobić krzywdy – na początku sam poszedł z nim w parter – choć to płaszczyzna Olejnika, zaś resztę walki przewalczył na pół gwizdka – ot spotkanie starych kumpli "co by" trochę hajsu bezboleśnie przytulić i po "walce" pójść razem na piwo…

  Tak, nie chciał mu zrobić krzywdy, dla tego nie próbował powalić go ciosem, tylko jak złapał tajski klincz to atakował dewastującymi kolanami:frankapprove:

 25. I to mi się podoba, Reem na swoim miejscu. Jeden z niewielu gości, którego walkami jaram się ZAWSZE, niezależnie od tego gdzie i z kim sie bije. Legend :applause:

 26. jak dla mnie Reem po prostu nie chciał dziadkowi – prywatnie koledze – zrobić krzywdy -

  dlatego przy końcowych ciosach zmienił pięści na łokcie 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.