Get the Video Player

16 KOMENTARZE

 1. tak, sotał baty od uszola

  e:dostał
  BW: Cruz, Benavidez; FW: Aldo, Hominick; LW: J-Lau, Cerrone; WW: Diaz, Sanchez; MW: Mayhem, Maia; LHW: Rampage, Roger Gracie; HW: Velasquez, Mitrione

 2. Pisałem przy okazji innego wątku, że Reem musi wymazać z pamięci kibiców fatalną walkę z Werdumem i uzasadnić wycofanie się z turnieju.

  Ten dokument dokładnie to robi. Zero obiektywizmu.

  Najpierw znane twarze tłumaczą ciemnemu ludowi dlaczego Reem walczył jak walczył. Sam Reem może mówić co chce, ale jak fachowcy się wypowiadają to już na pewno musi być prawda. Żaden z fachowców nie wspomniał, że dzisiejsze MMA wymaga od zawodnika wszechstronności.

  Do tego jeden to jego kumpel, a drugi robił z nim niedawno wywiad na wyłączność, w trakcie którego zaserwował mu nawet potrawę z konia.

  Na koniec obserwujemy faceta, tłumaczącego nam wynik prześwietlenia.

  Dodam, że „wyniszczony kontuzjami” Reem ma walkę już za 2 miesiące.

  Ten dokument był świetny, teraz to propaganda.

 3. oj pierdolisz, niech wprowadza znowu stompy i soccer kicki to wtedy zobaczylibysmy czy taktyka werduma by sie sprawdzila, pewnie wtedy by wstawal w mgnieniu oka.

 4. @turas

  Z Mamedem ten sam problem co z Overeemem. Problem oczywiście z perspektywy fana, chcącego zobaczyć „swojego” zawodnika na światowej arenie.

 5. Emelianenko brothers > Overeem brothers

  btw: jaka muza leci na sam początek? przy wyjściu bracików z szatni?

 6. Nie widzę Mameda na arenie międzynarodowej KSW zrobiła z niego lokalną (krajową) gwiazdę. W temacie mameda eksportowanego do ufc to przypomina mi się ostatnia walka J Santiago i odrazu myślę że to poroniony pomysł ,co nie znaczy że by nikogo tam nie pokonał

 7. „oj pierdolisz, niech wprowadza znowu stompy i soccer kicki to wtedy zobaczylibysmy czy taktyka werduma by sie sprawdzila, pewnie wtedy by wstawal w mgnieniu oka.”

  Dobre 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.