Na jutrzejszej gali UFC w Pekinie legenda sportów walki, Alistair Overeem, zmierzy się z Sergeyem Pavlovichem, którego zarówno The Reem jak i fani MMA nie znają jeszcze z występów w największej organizacji MMA na świecie. Zapytany o swojego przeciwnika Overeem stwierdził, że musiał wygooglować Pavlovicha, aby dowiedzieć się kim jest jego rywal.

To jego debiut w UFC, nie jest znanym zawodnikiem. Nie wiedziałem kim jest, musiałem sprawdzić w Google informacje o nim. Jest niepokonany i na pewno jest zmotywowany, aby tak zostało. Jest młodym, mocnym zawodnikiem. Zawsze zgadzam się na takie walki. Fani czekają na świetną walkę. Skończę go przed czasem. Nie idziemy po decyzję sędziowską. Zakończę ten pojedynek.

Dla Overeema jest to bardzo ważna walka – przegrał on dwie walki z rzędu. Doświadczony 38-latek występuje w UFC od 2011 roku. W tym czasie zmierzył się z m.in. Brockiem Lesnarem, Juniorem dos Santosem, Andreiem Arlovskim, Frankiem Mirem, Stipe Miociciem czy Francisem Ngannou.

Pełna rozpiska gali UFC Fight Night 141 dostępna jest TUTAJ.

12 KOMENTARZE

 1. To syn największego polskiego wojownika w dziejach polityki Kristiny Pavlovich, myślę, że to przeważa na jego korzyść i będzie miało olbrzymi wpływ na końcowy rezultat walki. Pavlovich przez KO w 1szej.

 2. To mógł wrzucić linki, żeby fani też się dowiedzieli, o kim mowa.

  To syn największego polskiego wojownika w dziejach polityki Kristiny Pavlovich

  FEJK. Nikt nigdy nie był w takim stanie, by się do niej dobrać.

  Chyba, że jest wiatropylna jak ta z biblii

 3. To jego debiut w UFC, nie jest znanym zawodnikiem. Nie wiedziałem kim jest, musiałem sprawdzić w Google informacje o nim.

  :whodefuk:

  Poprawiłem

 4. Mam nadzieję, że Koniu go dojedzie. 2.0 spoko kurs.

  Nie wszyscy wiedza, ale Overeem klamie. Juz kiedyś sparowal z Pawlowskim i wynik walki będzie podobny.

  Oto nagranie:

  OMG, mógł dostać wylewu wewnętrznego :crazy:

 5. Wbrew pozorom, to może być ciężki test dla Koniny. Ruski totalnie niezweryfikowany, a najgorsze jest to  9 KO na 12 zwycięstw O.o Ciemniejszy brat Walusia, musi się pilnować.

 6. Powiem tak : Koniu zawsze jak jest taki pewny siebie, to źle się to dla niego kończy, przewiduje niczym Jackowski że Rusek zaskoczy i to nokautem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.