News by  madafaka z Cohones

Fragment audycji MMA Hour, której gościem był Alistar Overeem

„Powiedzmy, że jest kilku przeciwników z którymi chciałbym zawalczyć i zacznę od pierwszej : na pewno będzie Werdum. Jestem pewny, w stu procentach, że go pokonam.
Drugi jest Fedor. Przegrał ostatnią walkę. Czy dał się złapać? Nie wiem. Czy stracił to coś? Nie wiem. Ale wciąż jest jednym z gości , z którymi chętnie bym zawalczył. Wyzywam go od lat , miałem nadzieję, że to ja będę tym, który go pokona ale zrobił to już Werdum. Ale jak już mówiłem wyzywam go od lat i ciągle chcę z nim walczyć.
Trzecią walką był by finał K-1. „

Sprawa się komplikuje ponieważ Overeem zapowiada, że weźmie udział w dużej gali Srikeforce w październiku. W tym samym okresie zaczyna się Final 16 K-1 GP. Nie wiadomo więc czy Alistar wystartuje na obu galach.

„Zakwalifikowałem się do finałowej szesnastki. Nie jestem do końca pewien czy będę startował ale bardzo bym chciał. K-1 to striking , lubię to, tam jest trochę inna publika. Jest to bardzo popularne w Holandii. Więc tak, chcę zostać mistrzem. Widzę siebie jako mistrza.”

Komantarz Semmy Schilta, który uważa, że Overeem wraca do K-1.

„Aktualnie nie trenuję z Alistarem, myślę, że to dla niego dziwny rok. Od tak dawna chce walczyć z Fedorem Emelianenko, że być może nie może się skupić na MMA (po tym jak Werdum pokonał Fedora) więc myślę, że pojedzie na tegoroczne GP K-1.”

za http://www.bloodyelbow.com

Komentujemy na Cohones