Martijn de Jong nie pozostawia złudzeń kto wygrałby walkę w stójce pomiędzy Fedorem a jego zawodnikiem walczącym z sukcesami w K-1:

Wg mnie Alistair ma bardzo duże szansę w walce z Fedorem. Umiejętności w stójce Fedora nie są nawet blisko tego co potrafi Alistair. Jeśli chodzi o technikę to Alistair jest lata świetlne przed Fedorem. Gdyby Fedor walczył kiedyś w K-1 to ci zawodnicy zlali by go jak dziecko. Ludzie nie zdają sobie też sprawy jak dobry parter posiada Alistair. On naprawdę czeka na tą walkę z Fedorem.

276 KOMENTARZE

 1. I vice versa, jak by zawodnicy K1 walczyli w MMA to Fedor zlał by ich jak dziecko. Funny

 2. Crocop, Rogers i Arlovski tez byli lepsi technicznie od Fedora a jak skonczyli?
  MMA to nie K1

 3. Nie zmienia to faktu że chyba walka Fedora i Alistaira(o ile się odbędzie) to najbardziej oczekiwane starcie 2010:) Moim zdaniem Ali ma wszelkie atuty żeby zagrozić Fedorowi choć wiadomo że faworytem jest Rosjanin.

 4. Podejrzewam ze co niektorzy zadownicy K-1 by dluzej wchodzili do ringu niz w nim walczyli 😀

 5. ciekawe tylko że to Fedor jest wyznacznikiem poziomu 🙂 wszelkie porówniania sprowadzają się do tego czy ktoś ma z nim szanse i w jakiej płaszczyźnie. Martijn de Jong sam twierdzi „Wg mnie Alistair ma bardzo duże szanse w walce z Fedorem”. Gdyby był pewny że Alistair jest lepszy to powinien chyba powiedzieć coś w stylu: „Fedor nie ma szans z Alistairem bo ma słabszą stójkę itd”

 6. To straszne trener Alistaira mówi, że jego zawodnik jest lepszy od Fedora, ratunku, fani Fedora przybywajcie na odsiecz, tak się nie godzi!!! 😀

  Rogers lepszy technicznie 😀

 7. Czemu ten czlowiek dostaje tyle uwagi to ja nie jestem w stanie zrozumiec. Kogo on pokonal zeby myslec ze moze wygrac z Fedorem…

 8. Atl , bo poza UFC Fedor niespecjalnie ma z kim walczyć , a Overeem jest najlepszą opcją .

 9. Faktem jest że Oveerem nakoxował się ostatnio ostro i poprawił styl walki więcej wymian w stójce.. no i oczywiście to typowe dla niego duszenie,,, oczywiście to prowokacja ze strony Oveerem team żeby Fedora zaatakować . Fedor to chyba najbardziej zrównoważony zawodnik i nie da sie łatwo sprowokować! ale myślę że pojedynek wygrał by Fedor lecz nie tak łatwo.

 10. szczegolnie Overeem w formie z ze swoja boska stojka z walki z Harim to jest de facto mega zagrozenie dla Fedora…:P)))

 11. z całym szacunem dla Oveerema ale On jest za wolny dla Fedora… za dużo Koxu hehe

 12. Nie ma co dyskutow Oveerem to bardzo dobry striker -bo mimo nawet różnic między K1 a stójką w MMA to nie można inaczej nazwać gościa, który z powodzeniem walczy na największych galach k1. MOżna się czepiać jego kulawej techniki i sposobu walki w K1(bardziej pchanie niż uderzanie- oraz siłowy klincz:))- ale ogólnie jest skutecznym strikerem-bo to już by była paranoja gdybyśmy nazwali jego stójkę przeciętną. Już kiedyś dyskutowałem na tej stronie z kilkoma osobami – które usilnie forsowały tezę że stójkę zawodnika ocenia się po technice i wszechstronności/wachlarzu technik – ja dalej mam zdanie że umiejętności w różnych płaszczyznach mma trzeba oceniać pod kątem skuteczności. I tak twierdziłem że Henderson jest lepszy w stójce od Bispinga- mimo że dzielą ich lata świetlne jeśli chodzi o technikę i wszechstronność. Tak samo jak z Fedorem – to że był technicznie gorszy od Arlovskiego nic nie znaczyło w ich walce.

 13. Jeśli ktoś uważa że Fedor jest słaby technicznie to niech sobie poogląda walki a wtedy po komentuje!!!! Minotauro jeden z najleprzych i najbardziej doświadczonych technicznie zawodników a co 2 razy zrobił z Nim Fedor??!!?? Fedor to mieszanka techniki i szybkości i chyba najlepiej przygotowany zawodnik kondycyjnie jakiego znam..

 14. Dokładnie, poza tym rzygać mi się już chce gdy czytam o komentarzach dotyczących koksowania w sporcie zawodowym. Niektórzy nie chcą się niczego nauczyć…

 15. ja też mam odruch wymiotny jak czytam o Feodrze, Koksie w kontakście Oveerema, o Pudzianie…………………..zmęczony się człowiek robi

 16. Ali ma świetną stójke, jedną z najlepszych w ciężkim MMA, pokonał Hariego i kontrolował Remiego? Więc jeśli ktoś pisze, że jest przeciętny niech się puknie w łeb, dla was Fedor jest bogiem ale gdyby wystartował ADCC to nie miał by dużych szans tak samo w K-1, ktos napisze, ale pokonał Shilta, Sammy się bardzo rozwinał od tego czasu.

 17. Jak Wam się tak rzygać chce to ja odbiegnę od tematu i wrzucę najnowszy i chyba najlepszy HL innego bardzo dobrego strikera – Semtexa 😀
  httpv://youtube.com/watch?v=FsBZKetbRoA

 18. Def powinien zostać poddany chłoście za te mnożące się tematy o Fedorze 🙂

  Inna sprawa z tym „koksem” Overeema, o ile uwielbienie do Fedora można tłumaczyć jakimś zaślepieniem, to podkreślanie tego że Alistair koksuje, świadczy tylko o ignorancji i niewiedzy. Panowie, w sporcie zawodowym to jest standard i – uwaga – Fedor też koksuje !
  W końcu, powiedziałem to.

 19. uspokójcie emocje bo zaraz ktoś dopisze że np Oveerem nie miał by szans z Małyszem na skoczni hehe… porównują co niektórzy k-1 i MMA a to przecież inne zasady… a My tu piszemy konkretnie o MMA a nie o k-1 =) ps,, Komaro Fedor to zawodnik a nie Bóg =)

 20. Jak to się mówi, wszystko zweryfikuje walka. 😀 A to gadanie trenera jest tylko po to by zwiększyć szanse na odbycie się takiej walki i w jakimś stopniu sprowokować team Fedora, ale nic z tego bo ruscy są twardzi 😀

 21. mam nadzieje że dojdzie do twojego linczu ROB- tym razem zasłużyłeś

 22. …alister vs znaczący zawodnicy:
  -liddell -lose
  -nogueira x2 -lose
  -shogun x2 -lose
  -werdum -lose
  -arona -lose

  największe osiągnięcia:
  – belfort x2 -win
  – crocop -NC
  -hunt -win

  alister to sztuczny twór wyhodowany na słabych zawodnikach, wszyscy mówią że jest niepokonany od 8 walk, ale vs who ? ludzie którzy nic nie znaczą w mma, po za w/w huntem który przegrywa wszystko ostatnio, crocop? który formę zgubił w 2006 r i jest cieniem samego siebie, czy belfort który z czego jest znany? przypadkowego winu z wandem … dla mnie to taki rogers, poradziłby sobie z alisterem bez problemu.

 23. tak, a Overeem ad. 2005/2006 to ten sam człowiek co AD 2010
  to nic, ze wazy 20 kg wiecej, to nic ze walczy z niezłymi osiągnieciami w K1, to nic, że tłucze kelnerów, zeby okrzepnąć w HW…
  dać mu teraz Shuguna czy innego Nogueire – moga być nawet razem na ringu przeciwko Aliemu
  LOL

 24. xpro zauważ jaką wage miał kiedyś a jaką teraz? Po za tym zawsze w ładnym stylu walczył. Belfort chłopczyku to kiedyś najgrożniejsze ręce w MMA zobaczymy co pokarzę z Silvą.

 25. xpro- ja bym dodał do przegranych ze znaczącymi jeszcze Kharitonov-a a dla tego ze mozna fajnie porównać bo Ali przegrał z nim bodajże 2 razy jezeli sie nie myle. a porównuje dla tego ze Kharitonov często ulegał w sparingach z Fedorem i to nie raz ,, wiem zaraz ktoś dopisze ze sparing to nie to samo bo to fakt,, pewnie tak bez końca tu bedziecie sie użerać kto lepszy ale każdy ma swojego faworyta i dzięki temu mamy tu o czym gadać =)

 26. lokiwwo – Overeem zniszczył Kharitonova w pierwszej walce w PRIDE(masakra kolanami w parterze), w drugiej (na K1 Dynamite) poległ

 27. dla tego napisałem słowo ,,, BODAJŻE ” bo nie byłem pewny,,, czy obie wygrał czy jedną bo jedną oglądałem,, Sorry że popsułem mu noty dodając mu tą porażkę hehe

 28. R.O.B
  „Inna sprawa z tym “koksem” Overeema, o ile uwielbienie do Fedora można tłumaczyć jakimś zaślepieniem, to podkreślanie tego że Alistair koksuje, świadczy tylko o ignorancji i niewiedzy. ”

  pomijam temat koksowania- nikt nie wie jak to naprawdę jest a gdybanie jest bez sensu- za to z coraz większym zdziwieniem obserwuje jak to na MMA rocks redaktorzy zamieniają sie powoli w hejterów Fedora- nie wiem gdzie leży problem z uznaniem klasy tego zawodnika- za to obserwuje metodyczne podkopywanie jego pozycji( a ze to dziwny klucz doboru zawodnikow, ze nie walczy, itp) czy to typowo polska mentalność sie odzywa i Panowie czekaj z utęsknieniem kiedy sie potknie- jezli przeszkadza komuś ze dużo ludiz lubi Fedora ito co prezentuje ( a np nie uznaje dokonań lubianego bardzo przez MOdTeam np Brocka )
  -> tak jak nagminnie kiedys piętnowaliście wszystkich hejterow Brocka, tka teraz sami zmieniacie sie w hejterow Fedora- tylko po co?

 29. zmieniając temat co myslicie o Kimbo?? ma jakieś szanse w UFC żeby mocno zaistnieć?

 30. fakt iż jestem fanem Fedora ,, lecz zastanawia mnie dla czego poszedł do STRIKE a nie do UFC obawiał się trudniejszych przeciwników ?? czy nie lubi pana White ?

 31. Fizolq, nikt nikogo nie hejtuje, „bo zdrowe podejscie do tematu” nie równa się „hejtowanie” 😉

  Ja tam Fedora lubię, ale aż się nóż w kieszeni otwiera spotykając się z gloryfikowaniem go i wysławianiem pod niebiosa. Najczęściej przez osoby które oprócz jego nazwiska kojarzą CroCopa i Pudziana.

  Fedor jest dobrym zawodnikiem. Nie można juz powiedzieć, jak parę lat temu, że „wybitnym”, bo „wybitność” nie zyskuje się jak puchar, tylko trzeba ją udowadniać na bieżąco. A Fedor ostatnio udowania jest „dobry” 😉

 32. hehe lubie prowokować … a widzę że tu o byle wypowiedź ludzie atakują! ale wiadomo każdy swojego się trzyma i nie przytaknie jak ktoś coś napisze złego na jego ulubieńca… jestem nowy tutaj i ciekawiło mnie jak ludzie w polsce spostrzegają Kimboo

 33. Kimbo jedynie na co ma szanse w UFC to kolejne czeki do realizacji.
  Do dzisiaj nie jestem wstanie zrozumieć ludzi, którzy płacą żeby oglądać jak ten koleś walczy. Jak zaczynał w Elite to sam byłem ciekaw jak sobie poradzi -ale po walce z Sethem , a już kompletnie po jego występie w Tufie spodziewałem się spadku popularności tego gościa. Walka z Houstonem – również nie spowodowała że ten gość przestał być „ważnym” dla wielu. A tu nadal można spotkac ludzi podkręconych Kimbo.Zadaje sobie pytanie co ten koleś musi zrobić zeby ludzie zobaczyli że to jest sportowa miernota, przeciętniak. Działalność marketingowa Garego Shawa -to zbrodnia

 34. kimbo jest wielki ale na YOUTUBE hehe , ja tam nic do niego nie mam ale byłem ciekawy co o nim sądzicie..

 35. Fizolq
  Ja do Fedora nic nie mam, jest bardzo dobrym zawodnikiem, nie podoba mi sie jedynie to że będąc w sile wieku nie walczy/ walczył z najlepszymi zawodnikami, zadowalając się słabszymi, przy okazji będąc lansowanym na nr 1 na świecie.
  Najbardziej mnie irytuje bezgraniczne uwielbienie do niego okazywane przez niektorych i beznadziejne wymówki na stawiane Fedorowi zarzuty (np. na unikanie najlepszych zawodników ). Jednym zdaniem bardziej mnie irytują nuthuggersi Fedora niż sam Fedor 🙂

 36. Ja również mogę podpisac się pod osobami, nie przepadającymi za rosyjskim ewenementem – czy może lepiej, za światowym ewenementem Fedorem Emelianenką. Muszę go lubieć ? Nie, nie muszę. Nie wiem zupełnie skąd Fizolqu to zdziwienie ?! Rzesze fanów MMA nie przepadają za Bj Pennem, więc muszą również znaleźć się ludzie, którzy nie sympatyzują z Fedorem. Ja osobiście jestem wielkim fanem GSP i podejrzewam, że on również ma swoich : *przeciwników, hejterów (* niepotrzebne skreślić ) Pozwolę sobie skopiowac wypowiedź R.O.B’a : „..nie podoba mi sie jedynie to że będąc w sile wieku nie walczy/ walczył z z najlepszymi zawodnikami, zadowalając się słabszymi, przy okazji będąc lansowanym na nr 1 na świecie.” – Myślę właśnie, że to jest sednem sprawy, jeżeli chodzi o niesympatyzowanie z Fedorem. To nas „boli” 😉

 37. Każdy ma prawo lubić/nie lubic kogokolwiek z jakichkolwiek powodów. Ja sam nie lubię Fedora za jego poparcie dla totalitarnego reżimu – bieg z ogarkiem ludobójstwa. Bardziej od niego nie lubię tylko neonazistów pokroju Zenstova, Ondrusa, czy Hansena.

 38. Popieram Was w pełni Panowie – mi też się nie podoba to, że Fedor, ma takich a nie innych przeciwników. W sumie to jest jego sprawa, jego trenerów i promotorów. Ale dla Nas byłoby lepiej gdyby walczył z równorzędnymi przeciwnikami i w końcu poniósł porażkę (byłoby ciekawie). Mielibyśmy wówczas co oglądać. A Alistair jest z pewnością dobrym materiałem na solidny pojedynek.

 39. @Boruta, żeby nie lubić kogoś nie trzeba wymyślać głupich powodów, bo gdzie jest napisane, że Fiedia popiera komunę z całym jej asortymentem? I jak się to ma do zapatrzonych w dzieła Marksa, Lenina milionów ludków na zachodzie Europy i w USA na czele z takim jednym nygusem, który zanim został głową państwa walczył o zabranie praw człowieka wcześniakom (by można było je uśmiercić bez konsekwencji prawnych dla lekarza i matki) czy fanów „planowania rodziny” a’la „Planned Parenthood”, którzy mają parcie na aborcje, eugenikę i cały ten syf.
  Jakoś nie wyczytałem jego pieśni pochwalnych na temat wujka Józefa WIssarionowicza czy Włodzimierza Ilicza… U nas Adamek jest fanem Radia M i ojca dyrektora i jakoś nikt specjalnie mu tego nie wywala.

  Cholera, rozumiem takiego ROBa, ale to jest po prostu głupie…. 😉

  A co do Aliego, bije kelnerów, ale za cholerę nie da się porównać obecnego Ubereema z dawnym wegetarianinem, który przy niektórych swoich oponentach wyglądach jak skisłe mleko 😀

 40. Chciałbym tylko zauważyć pewną rzecz jeśli chodzi o rosjanina:
  Wygrana z Nogiem – rok 2004
  Wygrana z crocopem – rok 2005
  Od Jego walki z Crocopem mineło już prawie 5 lat of tamtej pory wiele się zmieniło faktem jest to iż Fedor jest jednym z najlepszych ciężkich na świecie jednak to czy rzeczywiście jest najlepszy zweryfikować mogłoby tylko UFC.
  Wiele się zmieniło a jak świetny kiedyś crocop walczy w UFC każdy widzi ciężko jest go określić mianem najlepszego ciężkiego z powodu czasu jaki minął od tamtych walk. Nogueira to już nie ten sam zawodnik co za czasów pride a pozostają jeszcze zawodnicy tacy jak Mir czy lesnar możemy tylko gdybać ale wydaje mi się że mimo wszystko czas robi swoje i to też nie jest już ten sam Fedor co kiedyś

 41. Dyrma. Fedor biegał z ogarkiem ludobójstwa. Jeśli dla Ciebie opoparcie zbrodniczego reżimu jest „głupim powodem” to współczuję.

 42. A może konkrety zamiast mocnego sloganu?
  W obecnym świecie pełnym hipokryzji i ignorancji no nie wiem jak mocno musiał w tym względzie zajść Ci za skórę, być wyzywał człowieka…

 43. Oj, spółkowanie z batiuszką Putinem i spółką i od razu element „zbrodniczego systemu” 😀 Ja jakoś przetrzymuję fakt, że na ulicy ludzie noszą koszulki ze zbrodniarzem Guevarą, że chcą legalizacji aborcji i eutanazji. To, że Fiedia czuje się związany ze swoim państwem i nie boi się tego manifestować to w zasadzie nic złego. Ja jako Polak popieram Piłsudskiego i jakoś mnie nie wyzywają od ślepych totalitarystów.

 44. Boruta
  Ja tylko z takim nieśmiałym zapytaniem jesteś zwolennikiem i fanem PiS 😉

 45. Dyrma
  Ostatnio jak sprawdzałem to „spółkowanie” oznaczało stosunek seksulany, sugerujesz że układy między Fedorem a Putinem są aż tak zażyłe ?

 46. hahahah

  a wujek sam zgladzil w zasadzie calkowicie ludnosc plemion indianskich..podzielil ich ziemie i zamknal ich w rezerwatach..de facto skazujac ich na powolne wymieranie..takich wynikow w eksterminacji nie ma Stalin ani Mao..nie udalo im sie calkowicie ukatrupic zadnego narodu..dzialo sie to wszytko nie duzo wczesniej niz zbrodnie wspomnianej dwojki..nie bede wspominam o ludobujswtie ktorego dopuszczaja sie jankesi pod plaszczykiem walki z terroryzmem i zbrodniczymi rezimami…kiedy tak naprawde chodzi o rope i kwit

  czyli mam rozumiec, ze amerykanskich herosow lysola tez mozna nie znosic, bo nie dystansuja sie od zbrodniczego rezimu..tezy wyglaszane przez niektorych sa doprawdy smiale

 47. grzejnik78
  Co tu propagandę siejesz i wrzucasz takie reklamówki 😉 M1 nagrało to żeby przypomnieć że Król jest tylko jeden a Ty je propagujesz na MMA ROCKS 😉

 48. Dyrma, lepiej sobie nie robić zdjęć z politykami bo potem można się tego bardzo wstydzić. Tym bardziej z kimś takim jak Putin. Gdybym ja ściskał się publicznie na Jasnej Górze z Rydzykiem to odebrałbyś to jako mój wyraz sympatii dla jego osoby i głoszonych przez niego poglądów czy demonstracja tego że czuję się związany z Polską? Bo ja myślę że raczej ta pierwsza opcja. Rozbawiły mnie religijne rozważania Fedora na temat walki na ringu 🙂 Ciekawe czy zastanawiał się nad tym czy uczciwe ze strony Boga byłoby angażowanie się w sportowy pojedynek. Co on myśli że Bóg kieruje jego rękawicami a przeciwnikowi wsadza palec w oko bo go nie lubi? 🙂 Co to znaczy że Bóg dał mu zwycięstwo? Przeciwnik trenował na darmo bo w niebie już mają faworyta? Przeciwnik musi być zatem większym grzesznikiem skoro Bóg odwraca się od niego plecami i zsyła na niego porażkę? Jeszcze ten diakon którego Fedor ze sobą wozi, te pierdoły to owoc jego wykładów? Ten duchowny musi być wybitnym myślicielem i sam Fedor również skoro to łyka i jeszcze publicznie głosi. Ciekawe czy to jest to profesjonalne przygotowanie psychologiczne o którym mówił 🙂

 49. R.O.B
  No co ty to już tyle lat minęło ??? No patrz jak ten czas leci 😉

 50. Borubar
  A to dałeś przykład porównując Putina do Rydzyka to teraz że nasi piłkarze ręczni byli u Kaczyńskiego i się ściskali , fotki pstrykali i w tv to pokazali to teraz Wenta i Szmal popierają PiS i będą propagować ich ideologię ??? 😉

 51. Dyrma – a co ma do czegokolwiek, jakie poglady ma Adamek? Rydzyk popelnil jakies ludobojstwo, ze to ma byc analogia i tez powinno bys passe?

  R.O.B. – odkrywczy nie bede, ale teksty o koksie Ubereema sa spowodowane tym jak sie rozrosl, ciezko sie dziwic jak sa powszechne.

  Chcialbym zobaczyc ta walke, dosc juz mam pyszczenia na forach o tym…:)

 52. borubar – jakos mamed sie identyfikuje z bogiem i mowi o przebiegu walki, ze bog tak chcial. ale rozumiem, ze wedlug ciebie fedor przesadza.

 53. Ja widzę w tym uojcu duchowym Fedora drugiego Rasputina, a cóż nich piszą co chcą król jest tylko jeden – poczciwy, polski Sobieski – pokonamy falę? 🙂

 54. Zelboys06
  Wiem czym są spowodowane te posty i to właśnie świadczy o ignorancji i niewiedzy. To, czyli sugerowanie się wyłącznie zmianą gabarytów w ocenie, czy ktoś bierze, czy nie.
  Część z komentarzy jest żartobliwych, ale wiele jest też nieprzyjemnych robiących z Overeema czarną owcę, jakby był jednym z kilku koksiarzy w biznesie i jakby można ich policzyć na palcu jednej ręki.

 55. Fusel – u Mameda mamy analogiczną sytuację, zresztą podobnie i z Adamkiem. Dziękują Bogu za zwycięstwa a Adamek uważa że Jezus go wspiera na ringu 🙂 Resztę tego co o tym sądzę możesz pożyczyć z wypowiedzi o Fedorze.

  Vaco1 – dałem przykład z Rydzykiem aby łatwiej było zrozumieć analogię, bo to postać kontrowersyjna na naszym krajowym gruncie. Porównywałem jednak sytuację a nie dyktatorów:) Idąc tym samym tropem który sugerujesz zapytam: porównujesz Kaczyńskiego z Putinem? 😀

 56. Najlepsza wypowiedz – Kwasman ”Fedor jest dobry” Nr 1 jest najlepszy, nie dobry logika.
  Komaro co ty masz za film ? Semmy gorowal warunkami i doswiadczeniem i przegral z kretesem. Tak jak sugerujecie : Fedor to coraz wiekszy leszcz, lepiej nazwac goscia z bilansem 4- 1 w tym walka z bliskim 50 stki Couturem, wypalonym Herringiem, jakims malo znanym skosem. Najwieszke osiagniecie jedna wygrana z Mirem. (Lubie Fedora ale bardziej innych jak np Belforta,Bj Penna) ale dla mnie smieszne jest takie ”zleszczowacenie go” i wywyzszanie Brocka ,ktory za szybko dostal pas. Nie zebym go nie lubil bo skurczybyk szybko robi postepy, zwlaszcza stojkowe, ta dynamicznosc i sila przy wzroscie imponujaca i swietne zapasy. Żenujacy jest fakt ,ze o gosciu,ktory rozjechal wszystko co w karierze stanelo na drodze mowi sie ”dobry” i zdominowal 90 % walk w jakich bral udzial.Co tu duzo mowic dojdzie do walki z Alim albo wychwyci slynnego cepa i zasnie albo go podda. Wtedy otworzycie oczy

 57. Phenom masz sporo racji, dlatego wolałbym żeby Lesnar walczył teraz z kimś innym niż z Mirem. Dojdzie do tego że Brock będzie miał sześć walk w tym trzy z Mirem. Już widzieliśmy dwa razy jak walka między nimi wygląda, nie mam ochoty znowu oglądać jednego obalenia i masturbacyjnego g’n’p przez resztę rundy 🙂

 58. borubar – ma podobne zdanie co ty, jak sobie sam walki nie wygrasz to zaden bozek ci nie pomoze 🙂 ale swoja droga wielu wierzy w to, ze bog im pomaga

 59. Phenom

  Skoro odnosisz się do logiki.

  Zakładam ze „bycie najlepszym” wymaga stałego prowadzenia, i wygrywania, walk z najlepszymi.

  Ostatnie walki Fedora są zwyciestwami nad gośćmi „dobrymi”. Dodatkowo Sylwia i Arli w swoich kolejnych walkach dostali solidne przekopy, co moze sugerować że byli wcześniej przeceniani (może, nie twierdzę że musi).

  Czyli, odwołujac się do logiki:

  ((bycie najlepszymwalka z najlepszymi) i (Fedor nie walczył ostatnio z najlepszymi)) => Fedor nie jest najlepszy

  Tylko przy powyższym założeniu.

  I nikt nie sugerował ze Fedor jest leszczem („czytanie ze zrozumieniem”, wygoogluj to sobie), tylko że nie można bezsprzecznie i z czystym sumieniem nazywać go „the best evaaaahhh”.

  Aaaaa-meeeen
  (Oto słowo Kwasmaaanaaaa…)

 60. Ja bym tylko chciał zwrócić uwagę na relatywizm postrzegania świata.
  Che jest zbrodniarzem. Piłsudski również.
  Z tego co pamiętam to Litwini nawet wydali serie kopert (?) z największymi ludobójcami narodu litewskiego.
  Bandera jest bohaterem dla Ukraińców.

  A co do Fedora i Putina to moim zdaniem relacja między nimi to relacja między prezydentem/premierem a gwiazdą sportu. W żadnym wywiadzie nigdy nie przeczytałem ,że Fedor jest zwolennikiem jednego czy drugiego. Choć może po prostu za mało przeczytałem.

  Jeśli chodzi o to ,że Bóg pomaga to w walce to chodzi raczej o podkreślenie woli boskiej czyli zasadniczo czegoś co zostało określone już wcześniej. Po prostu „Bóg tak chciał” i trening przeciwnika czy cokolwiek nie ma znaczenia bo chodzi o „rozkaz” z góry. Kiedy został nadany nie wiadomo.

  Dyrma
  A wciąganie do dyskusji spraw takich jak aborcja i eutanazja to chwyt poniżej pasa bo niby jak się do tego odnieść?
  Wszelkie próby podejścia do tego od strony racjonalnej powiedzą ,że tu chodzi o wolność człowieka (tego który biologicznie jest człowiekiem a nie embrionem).
  Religia katolicka mówi ,że człowiekowi nie wolno odbierać największego daru od Boga – życia.
  I w tym momencie zaprzeczamy wolności człowieka rozumianej jak wyżej.
  Sytuacja jest bez wyjścia.
  Więc może żyjmy po prostu każdy według własnych reguł i nie przekonujmy się nawzajem.

 61. Boruta
  Moje specyfiki w porównaniu z Twoimi w połączeniu z ideologią jaką czasem prezentujesz to malutki pikuś 😉 Nie wiem jak bardzo bym się starał to i tak Ja i wielu tu ludzi nigdy Ci nie dorówna 😉

 62. Przykro mi, ale mnie nigdy nie przyszło do głowy wymyslać sobie np, że lubisz kawę z mlekiem na podstawie kompletnie nie związanych z tym wypowiedzi.

 63. Boruta – Piłsudski jest zamieszany w zabójstwo gen. Rozwadowskiego, przypisał sobie również jego zasługi jako dowódca w kampanii przeciw bolszewikom. Obalił legalnie funkcjonujący i demokratycznie wybrany rząd. Co zaostrzyło jego konflitk z gen. Rozwadowskim. Tak więc zarzutów przeciwko niemu jest co najmniej kilka.

  sosa „Jeśli chodzi o to ,że Bóg pomaga to w walce to chodzi raczej o podkreślenie woli boskiej czyli zasadniczo czegoś co zostało określone już wcześniej. Po prostu “Bóg tak chciał” i trening przeciwnika czy cokolwiek nie ma znaczenia bo chodzi o “rozkaz” z góry. Kiedy został nadany nie wiadomo.” Takie podejście oznacza predestynację a więc zaprzecza istnieniu wolnej woli. Taki katolik jak Adamek nie wie nawet jakie herezje głosi 🙂 W wywiadzie dla telewizji gadał że wierzy że wszystko już jest opisane w niebie, w tym życie i przeznaczenie każdego człowieka. Chyba mamy nowego Lutra 🙂 Moje zarzuty co do tego czy uczciwe ze strony Boga byłoby wspomaganie kogoś na ringu dalej są aktualne biorąc pod uwagę twoje wyjaśnienia.

 64. Fedor jako fenomenalny sportowiec musi posiadac jakies nietuzinkowe cechy psychiczne – byc moze jedna z nich jest religijnosć. Innymi slowy wiara w jakies naprzyrodzone moce czy cos takiego daje mu jednoczesnie wiare w siebie , motywacje i przekoanie o słusznosci swoich czynow. Zapewne dlatego Fedor posiada ogromna psychologiczna przewage nad wiekszoscia swych oponentow.
  Ps. chłopaki z GG sa naprawde skoksowane 😉

 65. 1. Kwestia smierci Rozwadowskiego budzi wiele kontrowersji, ale nie można tu udowodnić nic Piłsudskiemu.
  2. Piłsudski sobie niczyich zasług nie przypisywał, bo nie musiał, to on był głównodowodzącym. Zreszta nie jest to zbrodnia.
  3. No obalił. I co z tego? Temu rządowi baaardzo daleko było do ideału.

 66. 1. Tu się zgodzę.
  2. To gen. Rozwadowski dowodził pdczas bitwy warszawskiej, Piłsudski podał się wcześniej do dymisji ze stanowiska Naczelnika Państwa i Naczelnego Wodza. Czego nie ogłoszono publicznie. Prawdopodobnie Rozwadowski również o tym nie wiedział. Ale tak racja, nie jest to zbrodnia.
  3. Tak można usprawiedliwić i Lenina i Adolfa. Przecież rządom na które podnieśli rękę też było daleko do ideału. Różnica w ocenie może wynikać z owoców tych wydarzeń. Polsce zamach przyniósł więcej korzyści i oczywiście był znacznie mniej krwawy. Państwo funkcjonowała później w miarę normalnie chociaż demokracja była okrojona. Liczy się jednak to że kilkaset osób zgineło a Państwo doprowadzono na krawędź wojny domowej. To już poważny zarzut.

  Nie zamierzam tu oczerniać Piłsudskiego chcę tylko powiedzieć że też jest kontrowersyjny.

 67. 2. Rozwadowski był szefem sztabu. Dowodził Piłsudski.
  3. Adolf akurat żadnego przewrotu nie dokonał.

 68. 2. Piłsudski podał się do dymisji przed bitwą warszawską. Więc de facto nie dowodził.
  3. Rozwiązanie parlamentu i rozprawa z komunistami były „demokratyczne”?

 69. 2. De facto dowodził. Nie było dymisji.
  3. Czy Ci sie to podoba, czy nie, Hitler nie potrzebował przewrotu.

 70. 2. Dlaczego uważasz że nie było dymisji skoro sam Piłsudski składał ją na ręce premiera Witosa? I to w takim momencie.
  3. Żeby wygrać wybory. Żeby przejąć pełnię władzy już tak. Ale masz rację przykład z Adolfem rzeczywiście był nietrafiony, nie będę dłużej tego bronił.

  Ciekawe że moderator jeszcze tego nie skasował.

 71. To po co była ta szopka? W takim razie to mi wygląda na umycie rąk, żeby w razie czego uniknąć odpowiedzialności.

 72. ja pisałem o zbrodniach jakich miał dokonać na narodzie litewskim. To jest właśnie relatywizm , z ich strony to morderca z naszej bohater.
  Żeby było jasne, ja Piłsudskiego uważam za wielkiego człowieka co nie zmienia faktu ,że Litwini mogą uważać go za mordercę.

  Hitlera wygrał w legalnych wyborach. Co więcej miał autentyczne wielkie poparcie społeczne.

  Adamek mówi podobnie jak św. Augustyn – wszystko zostało już napisane, teraz tylko się dzieje.
  Tak samo kwestia zbawienia.
  Jest kościół tego poglądu nie wyznaje od już od XIII wieku.

 73. Nie Sosa, nie mają. Natomiast zestawienie tych trzech osób jest śmieszne z jeszcze jednego powodu – Litwa była sojusznikiem Hitlera. 😀
  Borubar, tą szopkę rozkręcili przeciwnicy Piłsudskiego.

 74. o ja pie***le, co ma Alistar Overeem ze zdobywaniem Wilna? K***a to jest forum sportowe a nie historyczne, c**j mnie obchodzi jakis pół-sudzki czy jak mu tam, mozna by o nim napisac, jakby sie gdzies na****lał.
  polecam strone Historycy.org , moze tam sie odnajdziecie.
  ps. czy Wincenty Witos był na HGH i czy był z golden glory????

 75. Widzisz Borubar – Ty mówisz ,że nie mają a Oni chyba jednak uważają inaczej…
  Zestawienie jest uwłaczające godności Piłsudskiego.
  I to chyba koniec tematu.

  Wincenty był niewątpliwie za Golden Glory

 76. „A wciąganie do dyskusji spraw takich jak aborcja i eutanazja to chwyt poniżej pasa bo niby jak się do tego odnieść?
  Wszelkie próby podejścia do tego od strony racjonalnej powiedzą ,że tu chodzi o wolność człowieka (tego który biologicznie jest człowiekiem a nie embrionem)”
  Wszystko rozbija się o ustalenie granicy, albo inaczej – chwili, gdy organizm staje się człowiekiem i tu ni trzeba religii, bo kwestia rozbija się, czy człowiekiem jest się od chwili poczęcia, czy narodzin (które de facto strasznie skutecznie rozwiązują wiele problemów prawnych). Ta druga opcja (nomen omen – jedno z podstawowych zagadnień eugeniki, która po wstydliwym mariażu z nazistami zaczyna powoli ponownie wchodzić na salony) obecnie jest tak mocno lansowana i jest jedną z podstaw ustawodawstwa proaborcyjnego.
  Problem, w tym, że ustalenie momentu, gdy płód nabywa osobowość prawną odbywa się przez dosyć dyskusyjne badania, które w większości opierają się na niemożliwych do zweryfikowania tezach pewnej części środowisk naukowych (to taki ładny epitet – „opowieść naukowa”, „postulat naukowy”, a chodzi o zwykłe bajdurzenie 😀 ). Jeśli zaś uznamy, że wraz z poczęciem nabywamy osobowość prawną (czyli stajemy się podmiotem prawa), to rodzi naturalny konflikt interesów na linii matka-dziecko, gdzie jedno z nich będzie musiało na czas ciąży mieć częściowo ograniczone pewne prawa oraz nałożone zostaną nowe obowiązki. To mniej popularne wyjście w krajach wysoko rozwiniętych, gdzie konsumeryzm oraz hedonizm stały sie wyznacznikami wolności, która przecież obok przywilejów niesie jedną bardzo ważną rzecz – odpowiedzialność na swoje decyzje i czyny.
  I na koniec ciekawostka – największymi i najbardziej zaciekłymi bojownikami pro-life są zazwyczaj albo ateiści albo agnostycy, a nie hipokryci zakrywający się za pruderią obyczajową.
  I nie wyzywać mnie od katoli, bo prawosławny to znaczy coś 😀 Slogany z nośnymi hasłami łatwo wynieść w górę, trudniej o nich dyskutować. A Piłsudski to w prawdzie facet, który babrał ręce w krwi (jeńcy sowieccy czy „bywalcy” Berezyny Kartuskiej coś o tym mogliby powiedzieć oczywiści za pośrednictwem medium :D), ale w przeciwieństwie do Stalina i komuszej zarazy nie prowadził zakrojonej na szeroką skalę polityki eksterminacji milionów swoich obywateli w imię internacjonalistycznej walki z każdym, kto jest przeciw władzy ludowej, a na dodatek są na to papiery. Zresztą wg tego modelu działało wielu innych przywódców, w różnych okresach czasu.
  O tym powinno się dyskutować, czy ich postępki były warte tego czy nie, ale nie powinniśmy przekrzykiwać się na zasadzie „a u was biją murzynów”/”atak i członek w wasze oko” czy jeszcze gorzej milczeć i poddawać się masowej ignorancji i hipokryzji.

  A wracać do Fiodora – jako znany sportowiec w danym kraju nie jako staje się jedną z twarzy kraju na świecie, więc władza (nawet w Polsce) pragmatyczni podpina się pod to. A po za tym – może Władimir Władimirowicz naprawdę kumpluje się z „ulubieńcem” fanów mma 😀

 77. Chyba przez pomylke wszedlem na historycy.org i leci grubsza rozkminka o Pilsudskim 🙂

  R.O.B. – Zgadzam sie calowicie, jest stereotyp: duzy & umiesniony = koks, tymczasem wystarczy spojrzec na kolarzy i afery targajace tym sportem, zeby zrozumiec, jak bezsensowny jest ten zarzut.
  Co do Overeema, z jednej strony racja – robi sie z niego czarna owce, ale z drugiej, do jasnej ciezkiej, urosl jak na drozdzach, to i na nim sie skupiaja komentarze 😉

 78. Jaka krew jeńców sowieckich?
  A ty myślisz, że czerwoni, którzy się dostali do polskiej niewoli to po wojnie zostali zwróceni Rodinie? Popatrz, gdzie zniknęło tysiące ludzi (i czemu pociągi z nimi ostatni raz widziano w okolicach Kaszub i Suwalszczyzny…
  Już nie wspomnę o Petlurze i jego ludziach.

  A wracając do tematu – ponoć w GG mają zaawansowane technologie „poprawy kondycji fizycznej” swoich fighterów to nie zdziwiłbym się, ze biorą ten sam „ryż” i „koninę” co chińscy Olimpijczycy, amerykańscy olimpijczycy czy Jamajscy. Jeśli tak to nawet najlepsza kontrola nic nie wykryje, bo do tego potrzeba dokładnych danych sprzed stosowania tejże „kuracji”

 79. Żołnierze bolszewiccy, którzy dostali się do polskiej niewoli albo wrócili do Rosji, albo od Twojej „rodiny” wybrali zachód. Niektórzy jeszcze w czasie trwania wojny w szeregach wojsk Sawinkowa i Bałachowicza (zastanów sie skąd wzrost z ok 500 do 12 000 zołnierzy jego sił na terenie Polski). Część jeńców zmarła z powodu epidemii tyfusu i grypy, w słabo przygotowanych obozach jenieckich. Nie istniały natomiast żadne mordy. No chyba, ze za takowy uznać egzekucję ok 300 „czerwonych kozaków”. Tyle, ze po pierwsze był to wyrok za ich zbrodnie, po drugie z rozkazu Sikorskiego, a nie Piłsudskiego. Oczywiscie zdażały sie tez, jak na kazdej wojnie, indywidualne przypadki rozwalania wzietych do niewoli. Po zakończeniu wojny kwestia jeńców zajmowała się specjalna polsko-bolszewicka komisja i jakoś nie miała zastrzezeń. Te wymyślili rządowi historycy ostatnio aby Katyń usprawiedliwić, a rózne nieuki po naszej stronie za nimi powtarzaja. 🙁
  O Petlurze i jego ludziach faktycznie lepiej nie wspominaj, bo sie do reszty skompromitujesz. To co mozna zarzucic odnosnie Petlury (i innych sojuszników), to zdradzenie ich w traktacie ryskim przez Polske (taka nasza Jałta), tyle, ze to dzieło przeciwników Piłsudskiego, a on sam jako jedyny, choc niewinny miał doś cprzyzwoitosci by stanąć przed frontem internowanych i przeprosić.

 80. Piekna dyskusja pod tytulem ”kto jest lepszym historykiem,myslicielem” Elvis madrze gadasz Fedor wydaje mi sie wierzy w opatrznosc co daje mu wiekszy spokoj i wiare w siebie.Kawsman ja nie jestem idiota, wyolbrzymilem bo bulwersa zlapalem jak widze te wszystkie tematy ,ze Brock to gangsta i jest Fedorem by rzucal a Fedor sie stacza (przenosnia).Czytaniem ze zrozumieniem to sam sie zajmij a raczej czytaniem intencji. Idac twoim tokiem rozumowania ,ze Fedora nie mozna nazwac z czystym sumieniem nr 1 nasuwa sie pytanie kogo mozna ? Brock – jedyne osiagniecie jedna wygrana z mirem wiec odpada, Mir tez odpada, Nog – klasowych rywali na koncie ma pod dostatkiem ale z Fedorem nie dawal rady, Carwin jedyne ”nazwisko” walka z Gonzaga.Dos Santos jego nie biore pod uwage bo w parterze by zginal jak Franka tampki. Wiec why nie mozna nazwac Fiedzie nr 1 ?
  On ma najwiecej elity na koncie i dla mnie sprawa oczywista jest ,ze najlepszym jest. Wracajac do Tima i Andreia to byli posiadacze paskow ufc. Wiec jak widac Fedor potrafi posadzic gangsterke z ufc. Andrei byl bardzo wysoko notowany w walce z Fiedzia nie wiem jak Tim bo nie lubie tego zawodnika i sie nim nie interesuje.Tak czy siak obaj z 10 a to elita ( nie wazne kogo maja na rozkladzie) pierwsza 10 jest wiecej niz dobra dla mnie. Rogers 7czy 8 wiec tez elitarny zawodnik na rozkladzie. A to ,ze Tim i AA przegrali wiesz ”klatwa Fedora” kazdy po porazce ma trudnosci z podniesieniem sie. Powtarzam brockowi jak i innym daleko do bilansu walk z najlepszymi (z nielicznymi wyjatkami) tak czy siak zeby miec czyste sumienie mistrz musialby caly czas walczyc z nr 1 na swiecie wiec dla mnie lipny poglad

 81. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 82. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 83. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 84. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 85. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 86. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 87. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 88. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 89. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 90. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 91. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 92. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 93. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 94. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 95. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 96. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 97. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 98. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 99. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 100. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 101. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 102. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 103. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 104. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 105. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 106. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 107. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 108. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 109. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 110. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 111. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 112. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 113. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 114. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 115. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 116. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 117. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 118. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 119. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 120. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 121. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 122. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 123. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 124. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 125. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 126. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 127. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 128. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 129. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 130. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 131. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 132. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 133. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 134. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 135. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 136. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 137. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 138. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 139. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 140. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 141. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 142. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 143. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 144. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 145. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 146. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 147. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 148. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 149. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 150. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 151. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 152. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 153. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 154. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 155. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 156. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 157. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 158. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 159. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 160. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 161. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 162. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 163. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 164. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 165. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.