Mark Hunt nie może pogodzić się z żadnym wykroczeniem dotyczącym zasad antydopingowych USADA.

Niedawno weteran sportów walki przegrał z Alistairem Overeemem na gali UFC 209. Holender ustrzelił Super Samoana piekielnie mocnym kolanem, po którym Hunt padł na matę. Po walce Overeem wyznał, że był bardzo chory, przez co UFC pozwoliło mu na użycie kroplówki, która jest zakazana w czasach USADA. Hunt nie przyjął dobrze tej informacji.

Nikt mi nic o tym nie mówił. Oni zawsze siedzą cicho jeśli chodzi o takie rzeczy. Dla mnie to skurwy*yństwo. Zasady dotyczą wszystkich, nie powinno się ich zmieniać dla nikogo.

Powiedziałbym Alistairowi żeby po prostu był twardy. Kur*a, tyle by wystarczyło. Nie wyglądał na chorego w trakcie walki. Według mnie był dobrze nawodniony.

Nie wierzę, że w ogóle był chory. Wymyślił coś żeby skorzystać z IV. Może następnym razem też będę pier*olił, że coś mnie dopadło.

Normalnie ciężko jest pogodzić się z porażką, ale z czasem na pewno mi się poprawia. Dali mu wolną drogę do oszustwa, to tyle. Nie został złapany więc dobrze dla niego. Kur*a, dla mnie i tak jesteś oszustem.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.