Według doniesień dziennikarki Farah Hannoun, organizacja UFC pracuje nad zestawieniem Alistaira Overeema (43-17) z niepokonanym Rosjaninem Sergeyem Pavlovichem (12-0). Do tej walki dojść ma na listopadowej gali UFC Fight Night 141 w Pekinie.

Update: Menadżer Rosjanina Ali Abdelaziz zdementował informację o tej walce:

Będący u schyłku zawodowej kariery Overeem nie ma ostatnio najlepszego okresu. Holender na pięć ostatnich pojedynków zwyciężył tylko dwa, zwyciężając z Markiem Huntem (13-13) oraz Fabricio Werdumem (23-8). Ostatnie dwa pojedynki to porażki przed czasem z rąk Francisa N’Gannou (11-3) oraz idącego jak burza Curtisa Blaydesa (10-1).

Dla niepokonanego Rosjanina walka z Overeemem będzie debiutem w organizacji UFC. Dotychczas Pavlovich walczył wyłącznie dla organizacji Fight Nights Global, której to z resztą dzierży mistrzowski tytuł. Zawodnik z Moskwy ma na swoim koncie takie nazwiska jak Mikhail Mokhnatkin (11-2) czy Kirill Sidelnikov (11-5).

19 KOMENTARZE

  1. Nawet przy schyłkowej formie koniny, to jednak Sergey do tej pory nie walczył z zawodnikami na tym poziomie. Mam nadzieję, że się odbuduje

  2. Jarałbym się gdyby to była Krystyna Pavlovich, a tak to… :stevecarell:

    Aż tak źle życzysz Ubereemowi? Krystyna by go zjadła w oktagonie, tak jak tę sałatkę w sejmie.

  3. Koń to mój ulubiony zawodnik HW i bardzo chciałbym, żeby zrobił ostatni zryw po pas. Będzie mega ciężko, ale życzę mu tego z całego serca. A już na pewno życzę mu, żeby jego kolano spotkało się z mordą tego Rosjanina i Dana dał fifti dżis za POTN.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.