Alistair Overeem wygrał z Markiem Huntem na UFC 209 w świetnym stylu nokautując Super Samoana. Jak się okazało, Holender na dzień przed galą zachorował, lecz nie zamierzał on mówić o tym mediom. Dana White przy okazji konferencji prasowej wypowiedział się na temat tego zdarzenia.

Wiedzieliście, że on był bardzo chory? Ostatnie 24 godziny spędził w szpitalu, miał ostre zatrucie pokarmowe. Wymiotował wszystko co zjadł, wzięliśmy go do lekarza, wrócił potem do domu i znowu to samo – nic mu nie pomagało. Dali mu sporo płynów, kroplówki… W pewnym momencie bał się wyjść z pokoju, aż tak wymiotował.

Nie chciał żebyśmy anulowali tę walkę. Wyszedł do oktagonu i znokautował Marka Hunta. Nic nie mówił o chorobie w wywiadzie, zero wymówek. Przyszedłem tutaj żeby mu podziękować i powiedzieć jak bardzo go szanuję za to co zrobił.

Co do następnego występu Reema, Holender stwierdził, że nie ma problemu z pojedynkami z Francisem N’Gannou czy Derrickiem Lewisem.

4 KOMENTARZE

  1. @marasHahahaha dobre dobre :DSam jestem zszokowany tą wypowiedzią, bo łysy nie pałał nigdy sympatią do koniaSzacun do Reema, że wyszedł do tej walki. Ciekawe jak na prawdę był chory bo w 3 rundzie nie było widać problemów kondycyjnych, itp.Jeszcze jedna walka go czeka przed tą o pas tak myślę. KO jak zwykle widowiskowe w jego stylu

  2. Reem jest w stanie ogarnąć Lewisa czy N'gannou tylko problem jest taki że jak obaj trafią raz nawet nie porządnie to Ali zginie.

  3. i to jest zawodnik, a nie jak niektórzy co to nawet wagi nie potrafią zrobić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.