Overeem vs Lewis

Alistair Overeem (44-17, 1NC) po dwóch porażkach z rzędu wreszcie powrócił na zwycięski szlak. Podczas ostatniej gali UFC Fight Night w Chinach, popularny „The Reem” zwyciężył przez TKO z niepokonanym wcześniej, debiutującym w organizacji Sergeiem Pavlovichem. Wygrana z całą pewnością dodała Holendrowi pewności siebie i zmotywowała go do rzucania kolejnych wyzwań. Po zaproszeniu Francisa Ngannou do rewanżowego boju, Overeem postanowił obrać inny potencjalny cel. Dzisiaj na swoim koncie na twitterze, Amsterdamczyk za pomocą zwrócenia się do swych fanów wyzwał ciągle zyskującego na popularności Derricka Lewisa (21-6).

Słyszałem, że chcecie zobaczyć technicznego zawodnika przeciwko ulicznikowi. Co ty na to, Hot Balls?

Określenie Hot Balls (Zgrzane Jaja) odnosi się, rzecz jasna, do wywiadu, jakiego „Black Beast” udzielił po swoim zwycięstwie nad Alexandrem Volkovem w październiku tego roku. Po tamtym starciu, Lewis dostał szansę walki o tytuł na UFC 230 przeciwko aktualnemu mistrzowi dwóch kategorii wagowych, Danielowi Cormierowi. Walkę tą przegrał w drugiej rundzie przez poddanie.

10 KOMENTARZE

  1. Reem może go ubić na glebie, może skasować mu nogi, schaby, uśpić.Wielu naruszaloLewisa ale nie umieli skonczyc, decyzja też możliwa.Lewis zawsze ma szansę na jednego luja.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.