Alistair Overeem ma już pomysł na swoją kolejną walkę w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Legendarny Holender chciałby zmierzyć się w kolejnym pojedynku z „Czarną Bestią” czyli Derrickiem Lewisem. Obaj zawodnicy od dłuższego czasu należą do pierwszej dziesiątki rankingu UFC, lecz nigdy jeszcze nie mierzyli się w bezpośrednim starciu.

View this post on Instagram

💯

A post shared by Alistair Overeem (@alistairovereem) on

Overeem (46-18, 1 NC MMA) to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w całej organizacji UFC. „Reem” ma na swoim koncie zarówno triumfy w MMA jak i w kickboxingu. W swojej karierze mierzył się z m.in. Fabricio Werdumem, Brockiem Lesnarem, Juniorem dos Santosem, Francisem Ngannou czy Markiem Huntem. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 3-1. Przegrał tylko z Jairzinho Rozenstruikiem, z którym wygrywał pojedynek do momentu nokautu w końcówce 5. rundy. Holender jasno dał znać w ostatnich wypowiedziach, że nadal chce zostać mistrzem kategorii ciężkiej UFC i chce bić się o największe trofea.

Lewis (23-7, 1 NC MMA) wygrał 2 ostatnie walki z rzędu, z Blagoyem Ivanovem oraz Ilirem Latifim. 18 z 23 triumfów w swojej karierze „Black Beast” zdobywał nokautując rywali. W swojej karierze mierzył się z m.in. Danielem Cormierem, Marcinem Tyburą, Damianem Grabowskim, Francisem Ngannou czy Royem Nelsonem.

8 KOMENTARZE

  1. Myślę ze Reem mógłby wypunktować Lewisa, jeśli ten zachowałby swój normalny poziom aktywności (bliski 0).

    Ale nie wykluczył bym też nokautu w końcówce po chwili nieuwagi Overeema

    Tak czy siak kibicowałbym Reemowi, ale do title shota droga jeszcze daleeka

  2. Kurwunia, mocno bijący mudzyn+ szczeka alego, no musi cos inaczej kombinować, zeby nie bylo powtorki z rozenstrukiem

  3. Najlepsze jest to, że Lewis jest ze 2 klasy niżej od Holendra jesli chodzi o umiejetnosci, a i tak moze go znokautować. :siara:

  4. Do porobienia. Lewis ostatnio chuja pokazuje

    Dupsko wiedziałem, jaja chyba nawet też, ale teraz to przesadził.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.