„Jestem po prostu lepszy od niego” – Alistair Overeem przed galą UFC w Rotterdamie

17 KOMENTARZE

 1. Może mieć rację. Ali jest od większości swoich przeciwników po prostu lepszy: Antonio "Duży, Nieruchomy Cel" Silva, Ben "Wbijam mu 9/10 razy" Rothwell, Travis "Słabszy w stójce, słabszy w parterze" Browne…

  Andrzej, z drugiej strony, też miał parę wpadek. Obydwu lubię, wstyd mi więc przyznać, że trochę czekam, który tym razem głupio sp… doli.

 2. rozumem podpowiada Ali ale sercem jestem za Arlovskim  , starcie może się różnie potoczyć obydwaj  mają z czego przyłożyć ,obydwaj miękkie  szczęki ,pójdzie KO  jestem tego pewien .Następny pretendent  z  AO vs AA będzie walczyć z Werdumem  bo nie wierze w zwycięstwo  Stipiego

 3. leon47

  żeby nie ta szczena to już dawno byłby mistrzem!!!

  Podobnych stwierdzeń można użyć w stosunku do prawie każdego zawodnika :boystop:

 4. Konina robi się baranina. Jak cykle poszły wpiździet to zaraz na LHW wyląduje i od JJ dostanie klubowo 😉

 5. Miło jakoś tak się go słucha. Ładnie mówi po angielsku Alistair, inteligentnie dobiera słowa wedle tego co chce powiedzieć. A tak bardziej tematycznie to mam przeczucie, że pociśnie Pitbull'a. Nie wiem jak, ale sądzę, że miejscowy zwycięży. Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć jak Andrei niweczy jego zuchwałe plany zawalczenia o pas w MSG 😉

 6. Z całym szacunkiem dla Andrzeja, ale Koniu to wygra. Pytanie tylko czy to da mu już tsa czy bd za Cainem, jeśli ten nie spierdoli niczego w walce z Travisem?

 7. 1. Bardzo mi się podobało pytanie o ciśnieniu (ang. PRESZER)2. Bardzo mi się podobało pytanie o porównanie karier z lekkim pstryczkiem pasem UFC (ang. JUEFSI)3. Koniu mały bez sterydów, ciekawe czy pomoże mu to z cardio.4. Koniu lekko pyszałkowaty albo mam takie wrażenie. Szczególnie jeśli chodziło o pytanie o trenerów. Jacksony jasno powiedziały że będą z Arlovskim aż do walki o pas a konina rzuca tekstami "ja mam wielu trenerów, a jego im żal to mu posiedzą w narożniku". Chyba bardziej tu chodzi o lojalność i wzajemne zrozumienie a nie przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek jak Koniu to ma w nawyku.5. Andrzej, wiesz co masz z nim zrobić !!!

 8. kruch

  Kurde żeby mu tak koksu podsypać to został by mistrzem

  Mistrzem to on raczej już nie będzie, ale jaram się Alim od momentu jak rodzice zamontowali mi kablówkę i miałem Eurosporta.

 9. Pierwsza runda na początku ogarnianie. Demolition man dystans Andriej kąty i do środka dużo chodzenia/biegania bujania kilka cepów od Andrieja kilka kolan i midów od Reema. Druga Runda Reem przyśpiesza mocne kolano/mid Andriej wie że nie ma czego szukać w stóji -> próba sprowadzenia/klincz -> łokcie, kolana, hammery pod siatką demolka Reem win by KO/TKO.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.