Klincz z pewnością był podstawą gameplanu sporządzonego na walkę z Markiem Huntem przez Alistaira Overeema.

Holender po pierwszej rundzie nie chciał wchodzić w jakiekolwiek wymiany w stójce z legendarnym Super Samoanem, który jak doskonale wiemy obdarzony jest jednym z mocniejszych ciosów w MMA. Overeem od drugiej części tej walki bardzo dużo klinczował i stamtąd zadawał większość uderzeń, jednakże i z tej pozycji Hunt znalazł możliwość uszkodzenia szczęki Alistaira – co jakiś czas wypalał on mocnymi łokciami, które widocznie naruszały Holendra. W trzeciej rundzie Reem znalazł miejsce na zadanie perfekcyjnego łokcia, po czym poprawił go kolanem – Hunt nie był w stanie ustać tej kombinacji i mimo swojej tytanowej szczęki padł nieprzytomny na matę.

Overeem (42-15, 1 NC MMA) wrócił do oktagonu po porażce z mistrzem organizacji UFC, Stipe Miociciem. Alistair jest weteranem organizacji Strikeforce czy Pride. Holender debiutował w zawodowym MMA w 1999 roku.

Hunt (12-11-1 1 NC MMA) przegrał ostatni pojedynek z Brockiem Lesnarem. Dużo mówiło się o problemach Marka ze swoim pracodawcą – zawodnik nie mógł pogodzić się z brakiem wyciągnięcia większych konsekwencji ze stosowania niedozwolonych substancji przez jego rywala. Hunt przegrał z Overeemem już dwa razy.

2 KOMENTARZE

  1. overeem mega, hunt niech lepiej da sobie spokój bo skończy z ujemnym rekordem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.