Menadżer Justina Gaethjego, Ali Abdelaziz, nie przestaje nawoływać o walkę swojego podopiecznego z największą gwiazdą MMA na świecie, Conorem McGregorem. W wywiadzie dla MMAjunkie.com Ali wypowiedział się kolejny raz na temat potencjalnej walki Amerykanina z Irlandczykiem.

Conor McGregor to Instagramowa modelka. On chce tylko zwrócić na siebie uwagę. Idzie na siłownię, polewają go wodą, aby wyglądał na spoconego… Wiemy, że ten gość nie trenuje zbyt ciężko, bo gdyby tak było to by nie przegrywał. Przecież nie wygrał walki od 1996 roku.

Nie możesz nauczyć kogoś serca do walki. Rodzisz się z nim. Conor McGregor może jest dobry w bójkach na ulicy. Może ma serce do tego. Policja albo ludzie podejdą i przerwą bójkę, będą nagrywać wideo. Według mnie można go złamać. Gaethje nie jest taki. Khabib również. Ferguson też. Conor jednak nie jest taki jak oni. Justin zabierze go właśnie do takiego ciemnego miejsca. Może zostałby znokautowany próbując – nie można odbierać Conorowi umiejętności, szczególnie siły ciosu tej lewej ręki, ale wierzę w wygraną Gaethjego.

Jeśli Justin Gaethje zawalczyłby z Conorem McGregorem… Justin zarżnąłby go jak świnię, która kwiczałaby w trakcie, a w poniedziałek byłby cały czerwony i niebieski. Jego nogi miałyby kolory tęczy. Jego twarz wyglądałaby jak arbuz – byłaby czerwona i czarna. Dodamy temu białasowi trochę kolorytu. Krwawą opaleniznę. Justin Gaethje zjadłby jego serce żywcem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.