Menadżer Justina Gaethje’ego, Ali Abdelaziz, wyznał, że jego podopieczny zamierza zakończyć sportową emeryturę, jeżeli UFC nie zestawi go z wygranym pojedynku Charlesa Oliveiry z Ilią Topurią.

Justin Gaethje to czołowy zawodnik kategorii lekkiej UFC. W ostatnim pojedynku The Highlight pokonał Rafaela Fizieva i teraz bardzo zależy mu na kolejnej mistrzowskiej szansie. 36-latek jest przekonany, że powinien być następnym pretendentem i zmierzyć się z wygranym pojedynku Ilii Topurii z Charlesem Oliveirą, do którego dojdzie pod koniec tego miesiąca na UFC 316 w Las Vegas. W rozmowie z Submission Radio, na temat swojego podopiecznego wypowiedział się menadżer zawodnika, Ali Abdelaziz.

Justin Gaethje zawalczy z wygranym. Wygrał trzy z ostatnich czterech walk, dwukrotnie uratował UFC. Potrzebowali go i był tam gdzie powinien. Zrobił dużo dla sportu. Jeśli ktoś powie, że on na to nie zasługuje to on powiedział mi, że jeżeli nie dostanie takiej szansy to zakończy karierę.

On jest człowiekiem z zasadami. Naprawdę mu na tym zależy. Mówił mi to wczoraj, że jeżeli nie dostanie mistrzowskiej szansy to będzie to dla niego brak szacunku. Kocha być zawodnikiem UFC, kocha organizację, ale czuje, że to musi być odwzajemnione. Obecnie tak nie jest.

36-letni Gaethje (26-5 MMA) walczył w przeszłości o pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC, ale przegrał w październiku 2020 roku z Khabibem Nurmagomedovem. Od tamtej pory wygrywał z m.in. Dustinem Poirierem czy Michaelem Chandlerem. Obecnie jest numerem 3. rankingu kategorii lekkiej UFC. 21 z 26 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Na swoim koncie ma aż 9 bonusów za najlepsze walki po galach UFC.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

33,436 komentarzy 61,947 polubień

Tyle lat w UFC, a jeszcze nie skumał, że takie szantaże dla tej organizacji to płachta na byka, lol.

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Bambo
Bambo

UFC
Middleweight

10,151 komentarzy 69,047 polubień

Tyle lat w UFC, a jeszcze nie skumał, że takie szantaże dla tej organizacji to płachta na byka, lol.

To jebany szczur, terrorysta. :fjedzia:

Odpowiedz 6 polubień

b
baju

NoLife FC

33,436 komentarzy 61,947 polubień

To jebany szczur, terrorysta. :fjedzia:

No i trzeba pamiętać, że "menadżer UFC", bo gość się wjebał w łaski DW i z nich nie wychodzi. Bardzo dziwne, że on tak świetnie funkcjonuje sobie w społeczeństwie na najwyższym poziomie.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Bellator
Welterweight

4,420 komentarzy 25,702 polubień

Nie zasługuje na walkę o pas mial swoje szanse i nic. Niech sobie kończy karierę, :kis:wróci za rok jak reszta.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,282 komentarzy 34,558 polubień

Bardzo lubię oglądać walki Gatka, ale jest po ciężkim KO od Maxi Maxa (który go zdeklasował) i wymęczonej decyzji (29-28) z typem, który wszedł do tej walki z kanapy, będąc poza top10 i przylatując z drugiego końca świata na zastępstwo. Szantaż emeryturą (w przypadku braku title skota) w takiej sytuacji, to jest kurwa żart i to z gatunku tych nieśmiesznych :matt:

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,329 komentarzy 68,940 polubień

Niech go Paddy skonczy przed czasem i może odchodzić na emeryturę :kis:

Odpowiedz 7 polubień

I
IL10

BAMMA
Heavyweight

1,064 komentarzy 2,412 polubień

Geathje to rzeźnia w klatce i dobre widowisko, za to szacunek.

Tylko pcha się do tego pasa, a później będzie poskręcany w rundę. Mógłby sobie darować te żale, na końcówce kariery.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Volkan
Volkan

BAMMA
Flyweight

716 komentarzy 2,110 polubień

Chyba tylko sam Gaetheje nie wie że i tak przegra jak dostanie tego tsa

Odpowiedz 3 polubień

F
Faryzejusz

WSOF
Bantamweight

3,140 komentarzy 8,169 polubień

To elo. Nikt płakać nie będzie. Tą lekką to powinni oddać na leczenie bo tu każdy chce walczyć o pas po jednej wygranej a teraz doszły do tego groźby o zakończeniu kariery... W przypadku Gejcziego to minimum jeszcze dwie wygrane. A jak chce iść na emeryturę to niech idzie.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,369 komentarzy 17,071 polubień

To elo. Nikt płakać nie będzie. Tą lekką to powinni oddać na leczenie bo tu każdy chce walczyć o pas po jednej wygranej a teraz doszły do tego groźby o zakończeniu kariery... W przypadku Gejcziego to minimum jeszcze dwie wygrane. A jak chce iść na emeryturę to niech idzie.

Odkleja totalna tam leci, Gaethje przecież niedawno przejebał przez KO z Maxem, a potem wygrał decyzją z typem spoza rankingu. Z czym do ludzi kurwa.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

19,538 komentarzy 37,761 polubień

Pamiętajcie, że to pierdolenie szczura terrorysty a nie Gaethjego. Nie pierwszy raz wrzuca swoje wypowiedzi w usta zawodników, którzy o niczym takim nie wiedzą.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Lukasyno
Lukasyno

ONE FC
Lightweight

2,365 komentarzy 5,945 polubień

Właśnie takim poerdoleniem to mnie Gejczi wkurwia, fajny ma styl dla oka i daje ciekawe walki, ale tytanem intelektu to on nie jest. Dwie szansę miał o pas w obu wyglądał tragicznie, bo taki Dustin to się postawił w wszystkich walkach o pas i miał swoje momenty nawet z Khabibem jak gilotyna, Gejczi był ubity jak kotlet zarówno przez Khabiba jak I Charlesa i teraz chce 3 walkę o pas no kurwa bez jaj. Tsarukyan 100 razy bardziej zasługuje od niego

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Volkan
Volkan

BAMMA
Flyweight

716 komentarzy 2,110 polubień

Właśnie takim poerdoleniem to mnie Gejczi wkurwia, fajny ma styl dla oka i daje ciekawe walki, ale tytanem intelektu to on nie jest. Dwie szansę miał o pas w obu wyglądał tragicznie, bo taki Dustin to się postawił w wszystkich walkach o pas i miał swoje momenty nawet z Khabibem jak gilotyna, Gejczi był ubity jak kotlet zarówno przez Khabiba jak I Charlesa i teraz chce 3 walkę o pas no kurwa bez jaj. Tsarukyan 100 razy bardziej zasługuje od niego

Gaetheje to miał wielkiego farta że chociaż w tej walce z Dustinem trafił kopnięciem bo przegrał by jakby to nie weszło i jeśli zrobili by 3 walkę to zdecydowanie stawiał bym na Poiriera

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

19,538 komentarzy 37,761 polubień

Właśnie takim poerdoleniem to mnie Gejczi wkurwia, fajny ma styl dla oka i daje ciekawe walki, ale tytanem intelektu to on nie jest. Dwie szansę miał o pas w obu wyglądał tragicznie, bo taki Dustin to się postawił w wszystkich walkach o pas i miał swoje momenty nawet z Khabibem jak gilotyna, Gejczi był ubity jak kotlet zarówno przez Khabiba jak I Charlesa i teraz chce 3 walkę o pas no kurwa bez jaj. Tsarukyan 100 razy bardziej zasługuje od niego

Przecież Charlesa to on posadził dwa razy na dupie ciosami... Zresztą przeczytaj mój komentarz napisany tuż nad Twoim :)

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,396 komentarzy 44,033 polubień

a UFC będzie to miało kompletnie w piździe

Odpowiedz polub

Avatar of Jeff
Jeff

UFC
Featherweight

8,801 komentarzy 37,524 polubień

Jak pożegnalna walka to tylko z pudzilla :bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of Lukasyno
Lukasyno

ONE FC
Lightweight

2,365 komentarzy 5,945 polubień

Przecież Charlesa to on posadził dwa razy na dupie ciosami... Zresztą przeczytaj mój komentarz napisany tuż nad Twoim :)

A kto Charlesa nie posadził? Co do Twojej wypowiedzi to akurat w przypadku Gejcziego się to nie sprawdza bo on tak cały czas gada o tej walce o pas a nie tylko szczur menago

Odpowiedz polub

G
Guest

Fucking Terrorist Rat

Odpowiedz 1 Like