Ciekawy pojedynek dwóch Brazylijczyków dodany został do rozpiski gali UFC 240 w Kanadzie. Alexandre Pantoja zmierzy się wtedy z Deivesonem Figueiredo. Gala odbędzie się 27 lipca. Walką wieczoru jest starcie aktualnego mistrza kategorii piórkowej, Maxa Hollowaya, z Frankiem Edgarem.

Pantoja (21-3 MMA) wygrał w ostatnich walkach z m.in. Wilsonem Reisem czy Ulką Sasakim. Uczestnik 24. edycji programu TUF 15 z 21 wygranych w karierze zdobywał przed czasem.

Figueiredo (15-1 MMA) spróbuje wrócić na zwycięskie tory po pierwszej przegranej w swojej karierze, kiedy to lepszy okazał się od niego Jussier Formiga w marcu tego roku. God of War wygrał 4 pierwsze walki w UFC.

7 KOMENTARZE

  1. Wyobraźcie sobie, wchodzi Aleksandre do biedronki, a w tej samej chwili oburzony klient, chcąc dowiedzieć się, kto jest kierownikiem zmiany krzyczy do personelu "który to jest pan!?" na co Aleksandre mówi "Pantoja".

    dobrze, co? Skala cringe wyebana

  2. Wyobraźcie sobie, wchodzi Aleksandre do biedronki, a w tej samej chwili oburzony klient, chcąc dowiedzieć się, kto jest kierownikiem zmiany krzyczy do personelu "który to jest pan!?" na co Aleksandre mówi "Pantoja".

    dobrze, co? Skala cringe wyebana

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.