Alexander Volkanowski zszokował wielu fanów MMA pokonując dzisiejszej nocy jednego z najlepszych zawodników kategorii piórkowej, Chada Mendesa, na UFC 232. Dla pochodzącego z Australii Alexandra była to 6 wygrana w największej organizacji MMA na świecie.

13 KOMENTARZE

 1. Kurwa w pierwszej kolejności dałem w typerze, że Volkanowski wygra, ale wczoraj czytając tych wszystkich zajebistych ekspertów MMARocks zmieniłem swój typ. Jebać!

 2. Chad trochę się spompował i widać było jak traci pewność siebie w trakcie walki nawet pomimo usadzenia Volkanowskiego na dechach. Tak czy siak panowie dali kapitalną walkę. Dzięki za widowisko!

 3. Kurwa w pierwszej kolejności dałem w typerze, że Volkanowski wygra, ale wczoraj czytając tych wszystkich zajebistych ekspertów MMARocks zmieniłem swój typ. Jebać!

  :juanlaugh:

 4. Podobno Chad chce kończyć karierę. Szkoda, topowy zawodnik.

  Niby zakończył. Myślę, że ta decyzja była zależna jedynie od wyniku wczorajszej walki. W głowie miał ustalone, że jak przegra to kończy, choć trochę to dziwne. Wraca po 2,5 roku, ubija w 1 rundzie Jury'ego i po porażce od razu odpuszcza.. zobaczymy 🙂

 5. Kurwa w pierwszej kolejności dałem w typerze, że Volkanowski wygra, ale wczoraj czytając tych wszystkich zajebistych ekspertów MMARocks zmieniłem swój typ. Jebać!

  :mjsmile:

 6. Niby zakończył. Myślę, że ta decyzja była zależna jedynie od wyniku wczorajszej walki. W głowie miał ustalone, że jak przegra to kończy, choć trochę to dziwne. Wraca po 2,5 roku, ubija w 1 rundzie Jury'ego i po porażce od razu odpuszcza.. zobaczymy 🙂

  Chad ma 33 lata i nie dość tego ponoć złamał rękę w tej walce, czas na emeryturę, chyba, że chce być obijany przez młodszych i zdrowszych.

 7. Chad wygladal bardzo dobrze ,nawet 2razy wylozyl vulkana co juz sie nikomu dlugo moze nie udac,przegral z maszyna i moim zdaniem duzym pretendentem do mistrza ,to nie wstyd ,wielu prospektow chad moze jeszcze pokonac jak mylaa

 8. Mały Volkan kupił mnie tą walkę, starcie z Maxem zapowiada się na mega siekę.

  Max go zleje jak dzieciaka, w ogóle takie zestawienie nie ma sensu

 9. Zawsze lubiłem Mendesa, ale te jego cardio teraz mnie wkurwilo na maxa. Jeszcze z Conorem to chuj, bez obozu przygotowawczego można wybaczyć, ze padł z głodu. Ale tutaj kolejny raz się poddaje z braku tlenu, a nie po ciosie…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.