Alexander Volkanovski jest przekonany, że wygra z Ilią Topurią i zagwarantuje młodszemu rywalowi lekcję w oktagonie UFC. Do ich pojedynku dojdzie na UFC 298 w lutym 2024 roku.

Alexander Volkanovski zaakceptował pojedynek z Ilią Topurią, do którego dojdzie na UFC 298 w lutym 2024 roku. Będzie to powrót Australijczyka do kategorii piórkowej po kolejnej próbie zdobycia drugiego pasa mistrzowskiego UFC – kategorii lekkiej. Na UFC 294 został jednak znokautowany przez Islama Makhacheva. Teraz Volkanovski zapowiada, że nadal jest topowym zawodnikiem i chce udowodnić to w klatce dominując nad Topurią, o czym dał znać w podcaście Who The Fook Are These Guys.

Tak, to prawda, nadal jestem tym gościem. Ten chłopak myśli, że jest mężczyzną, to zabawne. Ja zawsze chciałem zasłużyć na moje sukcesy, zasłużyć na moją pozycję, status, zapracować na szacunek. On wszystko dostaje i myśli, że jest prawdziwym facetem. Piękne jest to, że mam szansę dać dzieciakowi lekcję.

Jestem gotowy na walkę, mam nadzieję, że dam mu lekcję, nauczę go pokory, pozwolę mu wstać i będzie mógł wrócić na zwycięskie tory zanim odejdę z tego sportu. Muszę nauczyć go pokory. Ma 26 lat, to idealny dla niego wiek. Świat musi to zobaczyć. Musi być nieco ośmieszony, zawstydzony, kilka rzeczy mu się ustawi, może w przyszłości będzie wielkim mistrzem. Teraz niech zachowuje się jak się zachowuje, nauczę go czegoś, ośmieszę go i ma jeszcze czas, żeby wrócić w pozytywnym stylu. Będę przez następne miesiące nauczycielem.

35-letni Volkanovski (26-2 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał przez brutalny nokaut z Islamem Makhachevem na UFC 294 w październiku tego roku w Abi Zabi. Do walki wchodził po wygranej z Yairem Rodriguezem. Na swoim koncie, dominator kategorii piórkowej UFC ma wygrane z m.in. Maxem Hollowayem, Jose Aldo czy Chadem Mendesem. 16 z 26 zwycięstw w karierze zdobywał przez poddania lub KO/TKO. Obecnie Australijczyk to numer 3. rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC. Jego następny rywal, Topuria, zajmuje 5. miejsce w tym zestawieniu. Ich pojedynek odbędzie się na UFC 298, 17 lutego w Honda Center w Kalifornii w USA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Alexander Volkanovski jest przekonany, że wygra z Ilią Topurią i zagwarantuje młodszemu rywalowi lekcję w oktagonie UFC. Do ich pojedynku dojdzie na UFC 298 w lutym 2024 roku. Alexander Volkanovski zaakceptował pojedynek z Ilią Topurią, do którego dojdzie na UFC 298 w lutym 2024 roku. Będzie to powrót Australijczyka do kategorii piórkowej po kolejnej próbie […]

Odpowiedz polub

click to expand...