Alex Hernandez był pewny swego przed pojedynkiem z Donaldem Cerrone, lecz ostatecznie młodszy zawodnik musiał uznać wyższość starszego kolegi, który znokautował go w drugiej rundzie pojedynku na UFC on ESPN+ 1. Po walce The Great skomentował porażkę z Kowbojem na swoim profilu na Instagramie.

Gratulacje Kowboj. Nauczyłeś mnie czegoś unikalnego. To najlepsza/najgorsza rzecz jaka mi się przydarzyła od czasu porażki w 42 sekundy przez KO w debiucie. Wychodzę do każdej walki z uczuciem bycia najlepszym i zawsze chcę to powtarzać. Przygotowałem się jednak na momenty z pierwszej rundy, na skończenie tej walki, a nie na prawdziwy pojedynek. Muszę nauczyć się walczyć. Poprawić swoje nastawienie. Wyszedłem z bojowym nastawieniem, lecz Cerrone dobrze się do tego dostosował. Ja tego nie zrobiłem. Doświadczenie to kosztowna dzi*ka. Dziękuję UFC, Danie White oraz Seanowi Shelbyemu za tę okazję i wiarę we mnie. Doceniam to. Czerpanie dobrych rzeczy z przeszkód w życiu czyni legendę z mężczyzny. Wrócę. Będziecie wtedy wiedzieć, że wiem co mówię. To dobry ból.

Dla Hernandeza była to pierwsza porażka w UFC. Na pocieszenie zawodnik otrzymał bonus za najlepszą walkę tego wieczoru w postaci 50 tysięcy dolarów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.