Potwierdziły się informacje sprzed kilku dni o walce Alexandra Gustafssona na UFC 227. Rywalem Szweda będzie Volkan Oezdemir, który miał zmierzyć się na gali w Hamburgu z Shogunem Ruą. Organizacja zdecydowała jednak, że Szwajcar zawalczy z byłym dwukrotnym pretendentem do tytułu.

Ostatni raz w klatce UFC Gustafsson wystąpił na gali Fight Night 109, kiedy to w świetnym stylu pokonał Glovera Teixeirę. Była to jego druga wygrana z rzędu – przed pojedynkiem z Brazylijczykiem zwyciężył on starcie z Janem Błachowiczem. Sam Szwed w wielu wywiadach oznajmiał, iż będzie gotowy na potencjalne wejście w zastępstwo w razie kontuzji jednego z uczestników walki wieczoru UFC 226 – Stipe Miocicia czy Daniela Cormiera. Volkan Oezdemir w ostatnm pojedynku musiał uznać wyższość właśnie mistrza kategorii półciężkiej, Daniela Cormiera.

UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Główną atrakcją gali jest starcie Cody’ego Garbrandta z TJ Dillashawem. Tak wygląda rozpiska tego wydarzenia:

12 KOMENTARZE

 1. Nie podoba mi się to zestawienie ponieważ:

  • zestawienia wygrany vs przegrany są ogólnie chujowe,
  • Gus powinien walczyć o pas tymczasowy lub oficjalny eliminator (jeśli Cormier będzie bronił pasa LHW jeszcze w tym roku),

  Przeciwnikiem Gusa powinien być ktoś z co najmniej 2w streakiem czyli:

  • Latifi (nie bardzo bo chyba ten sam klub),
  • Błachowicz (nie bardzo bo nie dawno walczyli),
  • Rua (też nie bardzo, bo walczyli, ale chyba najrozsądniejsze wyjście),
  • reszta jak Reyes, Antigulov, Jordan Johnson czy Alvey niestety mimo dobrego streaku nie pokonali nikogo z topu
 2. Bylo gdzies info ze to przez problemy z wiza odwolali jednak walke Wulkana w Hamburgu? Wlasnie u konkurencji to wyczytalem. Chuj wie czy prawda.

 3. Bylo gdzies info ze to przez problemy z wiza odwolali jednak walke Wulkana w Hamburgu? Wlasnie u konkurencji to wyczytalem. Chuj wie czy prawda.

  Prawda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.