Wg. właściciela holenderskiej strony Fighttalk, Gilbert Yvel stoczy walkę na gali M-1 Global z Alexander Emelianko. Do walki miało by dojść w styczniu w wietrznym mieście Chicago. Fajny news ale strona Fightalk przegapiła dwa drobne szczegóły, właściwie szczególiki.

Pierwszy to ten że Gilbert Yvel prawdopodbnie nie dostanie pozwolenia na walkę w USA. Ostatnim razem kiedy miał zabukowana walkę na gali Pride w USA komisja jasno się wyraziła co sądzi o wybrykach Yvela (np. o KO sędziego) i nie zgodziła się na jego występ.

Druga sprawa tyczy się Alexandera Emelianko który z powodu 5 letniej odsiadki w pierdlu prawdopobnie nie dostanie nawet pozwolenia na wjazd do USA. Z tego co się orientuje to byli kryminaliści mają zakaz wjazdu do kraju McDonalda więc do tej walki prawdopobnie nie dojdzie, przynajmniej nie w USA.

Wow. Update do całej sprawy. Plotka niesie że M-1 Global doszło do porozumienia z komisją sportową i do tej walki jednak dojdzie. Wygląda na to że M-1 Global ma niezłe dojścia w USA…ale uwierze jak zobaczę. Caly czas się zastanawiam jak przetransportują Alexandra do USA ?

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.