Jak informowaliśmy jakiś czas temu: promotorzy z rosyjskiego M-1 Global już piątego listopada w Sankt Petersburgu zorganizują urodzinową galę M-1 Challenge 35: Fifteen Years Of MMA, która uświetni piętnastolecie działalności. Na przełomie września anonsowano wstępnie kilka nazwisk z karty walk. Przy okazji dzisiejszej gali ujawniono z kim zmierzy się znakomity parterowiec i weteran MMA – Amerykanin Jeff Monson (MMA 46-13-1). Przeciwnikiem Snowmana będzie drugi sambista Federacji Rosyjskiej i od paru godzin pogromca Konstantina Gluhova – Alexander Emelianenko (MMA 21-5).

Dla czterdziestolatka z American Top Team będzie to już trzecia w tym roku walka w Kraju Carów – czarny pas BJJ nieznacznie na punkty pokonał zwycięzcę turnieju KSW – Alexeya Oleinika (MMA 39-9-1) i błyskawicznym duszeniem północ – południe poddał petersburskiego uderzacza Denisa Komkina (MMA 13-9). Wcześniej musiał uznać wyższość starszego z braci Emelianenko – legendarnego Fedora. Poniżej rozpiska:

Główna karta:

Open.: Alexander Emelianenko (21-5) vs. Jeff Monson (46-13-1)
84 kg.: Andrey Semenov (32-9-2) vs. TBA

Pojedynek o pas mistrza M-1 Challenge w wadze ciężkiej
Open.: Kenny Garner (11-3) vs. Guram Gugenishvili (11-1)

Pojedynek o pas mistrza M-1 Challenge w wadze średniej
84 kg.: Mario Miranda (14-4) vs. Ramazan Emeev (8-2)

Pojedynek o pas mistrza M-1 Challenge w wadze piórkowej
66 kg.: Vugar Bakhshiev (9-5) vs. Marat Gafurov (4-0)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

98 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Co za zestawienie! Szturmem do Rosji!

  yyy…nie.

  Ciekaw jestem Mirandy, ta walka pokaże czy i jaka dzieli przepaść sportowa KSW od M-1 w MW bo dzisiejsza walka pokazała, że w LHW dość duża.

 33. Jak dla mnie dobre posunięcie, Monson jest na dosyć wysokim poziomie sportowym i jest rozpoznawalny. Oba nazwiska powinny przyciągnąć spory tłum.

 34. myśle że alex podobnie jak fedor utrzyma walke w stójce ale wątpie by sedziowie decydowali o wyniku tej walki, sasza by TKO

 35. Walka Fedor vs Monson to była jedna z najnudniejszych walk MMA jakie widziałem, a przynajmniej tak Mi zapadła w pamięci…pewnie MC UFC 149 zawierał coś nudniejszego ale dobrych wspomnień nie mam i mam uraz…

 36. ja tez umierałem przy tej walce 😉 wydaje mi sie że sasza ma większą petarde w łapie a technike w stójce mają podobną (cepy)

 37. ruskie przyjeły komucha Monsona jak swego. Podobno w Moskwie juz pomnik stawiają

  a tak na poważnie to nudna bedzie ta walka. Czekam na przeciwnika Semenova

 38. Walka pewnie będzie głównie toczyć się na glebie. Stawiam na Monsona.

 39. szaleje to M-1. Po wczoraj wiem, że oglądanie tej gali to będzie udręka ale cóż Cool

 40. Fedor vs. Monson to była jedna z najnudniejszych walk MMA jakie kiedykolwiek widziałem. Alex vs. Monson będzie miała pewnie ten sam przebieg, choć mam nadzieje że nie całe 15 minut

 41. Każdy dorosły Emelianenko powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spuścić wpierdol Monsonowi 🙂 Nudy panie, nic sie nie dzieje…

 42. Volf, a widziałeś 'walki' Kongo vs Jordan, Silva vs Leites albo Bernardo vs Takada? Fedor i Monson przy nich wyglądają całkiem ciekawie.

 43. Doozy,Volf – to musieliście mało walk w życiu widzieć. Niemal na każdym UFC i KSW jest gorsza walka niż Fedor – Monson.
  Polecam Hathaway – Maguire.

 44. Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Monson, Alex Emelianenko

  roster M-1.
  Pacquiao, Lara, Abril, Sosnowski, Larduet pamiętamy.

 45. I co to zmienia? Na pewno nie zakwalifikowałbym jej do worka z najnudniejszymi. Przeciętna walka MMA z ewidentną dominacją jednego zawodnika.

 46. Nie jara mnie to zestawienie. Jeśli Alex rozegra to w stójce to będziemy mieli powtórkę z walki Fedora z Jeffem. Jeśli zejdą do parteru może być ciekawie. Ogólnie rozpiski M-1 mają to do siebie że zawodnicy rosyjscy mają super "wygłaskane" rekordy lecz w walkach umiejętności za dużo nie pokazują… Ciekaw jestem co pokaże Miranda.

 47. Wczorajsza gala raczej nudna ale ostatnie KSW też raczej nie zachwycało.
  Właściwie większość ostatnich gal KSW raczej słabych ale nadrabiają u nas tym że jesteśmy emocjonalnie związani z zawodnikami KSW.
  W porównaniu M-1 z KSW według mnie wychodzi tak.
  Ciężka zdecydowanie M1.
  Półciężka po odejściu Vinniego zdecydowanie KSW z tym że mają tylko jednego zawodnika w tej dywizji który też jest raczej zagrożony.
  Średnia bez porównania.
  Półśrednia powiedzmy że na równo może lekko dla M1.
  Lekka również delikatnie dla M1.
  Piórkowej w KSW jak wiemy nie ma więc M1 ma mimo wszystko lepszą dywizje.
  Więc sportowo 3-2 dla M1 na plus odbieram również większą ilość gal i zdecydowanie więcej walk. Ludzie którzy dostają Titleshooty mają przynajmniej 2 walki stoczone w organizacji. No i zagraniczni zawodnicy którzy są ciekawi i dali dobre walki dalej dostają szanse na galach M1 a ich „Historie” nie są ucinane po jednym występie.

 48. Tak czy siak wolę obejrzeć całą kartę główną UFC 149 3 razy niż jeszcze raz walkę Fedor vs Monson.

  Może i na KSW zdarzają się takie walki, tak nudne ale legenda MMA pod koniec swojej kariery powinna dostarczać większych emocji.

  Co do przewagi M-1 nad KSW to nie jestem/jesteśmy w stanie na surowo obiektywnie ocenić ze względu na to, że KSW zawsze będzie budzić większe emocje. Ilu z Was zapłaciło te 30pln, a ilu z Was zapłaciłoby 10pln za galę M-1?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.