Młodszy brat legendarnego Fedora Alexander Emelianenko (MMA 23-7) to weteran PRIDE i utytułowany sambista, ale we współczesnym świecie MMA Rosjanin kojarzony jest przede wszystkim ze skandali związanych ze swoją osobą. Popularny Sasza po prostu przyciąga rozrywkowe sytuacje. Posiada tę zdolność, aby znajdować się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i jak widać jego obyczajowym drakom nie ma końca. Rosyjskie bulwarówki i serwisy plotkarskie znów wzięły na celownik petersburżanina.

Jak donieśli redaktorzy serwisu Life.ru kontrowersyjny rosyjski ciężki odmówił zapłaty 2500 rubli za obiad i piwo, następnie wyszedł z baru na porcie lotniczym Wnukowo. Do sytuacji doszło w ubiegłą niedzielę w hali wylotów moskiewskiego lotniska.

(Fot. Life.ru) Zawodnik miał lecieć z Moskwy do Groznego, ale spóźnił się na swój lot i samolot odleciał bez niego. Sfrustrowany Alexander Emelianenko najpierw na bramkach znieważył pracownicę lotniska, po czym udał się do lotniskowego baru „Khamovniki”, zamówił piwo i przekąski. Kiedy przyszło do zapłaty sumy 2500 rubli, zawodnik poinformował pracownika baru, że nie ma takich pieniędzy i wyszedł z lokalu. Pracownik baru tak skomentował sytuację:

O tym, że Emelianenko odmówił zapłaty rachunku natychmiast poinformowano właściciela lokalu. Suma rachunku wynosiła ponad 2500 rubli. Wypił trzy piwa, wziął kanapkę z kurczakiem i cheeseburgera z wołowiną. Koniec końców podjęliśmy decyzję, że nie będziemy domagać się od niego pieniędzy i odpuściliśmy ten dług.

Dziennikarze rosyjskiego tabloidu dowiedzieli się również, że właściciel lokalu gastronomicznego nie będzie domagać się żadnych roszczeń, nie złoży zawiadomienia na milicję i po prostu zamówienie to potraktuje jako „koszty własne”.

Alexander Emelianenko w listopadzie ubiegłego roku wyszedł na wolność po 2,5 roku „odsiadki”, po tym jak sąd uchylił wyrok 4,5 roku kolonii karnej za gwałt i kradzież. Pierwotnie zasądzona kara została zastąpiona rygorem dwóch lat prac publicznych. W tym roku 35-letni zawodnik podpisał kontrakt na trzy pojedynki w czeczeńskiej organizacji WFC Akhmat.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

2 KOMENTARZE

  1. Ja pierdole, na chuj ktoś  cytuje cały temat żeby napisać 3 słowa ?What a logic…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.