Aleksander Emelianenko (26-7) wystąpi na czwartej odsłonie gali Battle on Volga w rosyjskiej Samarze, gdzie zmierzy się z weteranem UFC, Brazylijczykiem Gabrielem Gonzagą (17-11).

Młodszy z braci Emelianenko od czasu opuszczenia więzienia stoczył dotychczas trzy zwycięskie pojedynki, gdzie ani razu walka nie wychodziła poza pierwszą rundę. Ostatni raz pojawił się w klatce w marcu tego roku, gdzie na gali Battle on Volga 3 błyskawicznie rozbił w pierwszej rundzie reprezentanta Polski, Szymona Bajora (17-7).

Brazylijski „Napao” nie walczył od dwóch lat. Ostatni swój występ zaliczył pod banderą UFC, na debiutanckiej gali w Chorwacji ulegając Derrickowi Lewisowi (19-5) w pierwszej rundzie. Gonzaga nie ma ostatnio najlepszej passy, w ciągu ostatnich pięciu walk, wracał z tarczą tylko raz, pokonując w 2015 roku na punkty Konstantina Erokhina (9-4).

Gala Battle on Volga 4 odbędzie się 11 maja w rosyjskim mieście Samara. Podczas gali dojdzie do rozdania pasa w wadze ciężkiej, o który powalczą Dagestańczyk Shamil Abasov (3-0) oraz Aleksander Soldatkin (2-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.