Za stroną Boxingnews.pl:

Właściciele federacji KSW jeszcze kilka dni temu twierdzili, że brany pod uwagę jako kolejny przeciwnik dla Mariusza Pudzianowskiego był Aleksander Emelianenko. W wywiadzie dla telewizji Polsat News współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski poinformował kibiców, że Emelianenko cierpi najprawdopodobniej na żółtaczkę typu C i dlatego został wykluczony jako rywal dla popularnego ‘Pudziana’.

„ Planowaliśmy, że to Aleksander Emelianenko będzie przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego. Niestety, to dosyć przykry splot zdarzeń – Aleksander jest chory na żółtaczkę wirusową typu C. To bardzo poważna choroba. Nie będziemy ryzykować zdrowia Mariusza ani zdrowia żadnego zawodnika, który mógłby się z nim bić. W ogóle prawdopodobnie nie dojdzie do skutku kontrakt pomiędzy nim a naszą federacją.” – powiedział Kawulski na antenie telewizji Polsat News.

Jak się okazuje Alexander Emilianenko przeczytał wypowiedź Macieja Kawulskiego i całkowicie zaprzeczył temu, co na antenie Polsatu News sugerował współwłaściciel federacji KSW. Zawodnik MMA oficjalnie domaga się od KSW przeprosin na antenie telewizji i sprostowania wypowiedzi jakiej dopuścił się współwłaściciel federacji KSW.

Nie mam pojęcia skąd pochodzi ta informacja. Zarówno ja jak i moi zawodnicy pojedziemy do Europy, żeby zrobić testy medyczne, które udowodnią, że to plotki. To jest obrzucanie błotem, które ktoś zaczął w Internecie, żeby zdyskredytować innych. Skontaktowaliśmy się z osobą z KSW, która rozpuściła tą plotkę, pytając skąd ma tą informacja. W ciągu kilku najbliższych dni, może dzisiaj albo jutro, oczekuję jego wyjaśnień dotyczące, jego oficjalnego oświadczenia w TV.” – powiedział Alexander Emelianenko.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.