Tatiana Suarez nie potrzebowała dużo czasu, aby poddać Alexę Grasso. Amerykanka poddała Meksykankę w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców tym samym udowadniając, że jest jedną z najlepszych grapplerek w kategorii słomkowej.

52 KOMENTARZE

 1. do przewidzenia, ta dywizja, jeśli dalej będzie prowadzona w jakis normalny sposób, bez title shotów za rozmiar stanika, będzie bardziej zorientowana na parter.

  nie ma tam drugiej takiej zawodniczki jak Asia, która miałaby stójkę i doswiadczenie wystarczające, żeby spokojnie ogrywać te wszystkie grapplerki;

  większość młodszych zawodniczek z jakimś potencjałem to grapplerki;

  Grasso została rzucona na pożarcie Suarez, chyba też trochę UFC straciło wiarę w tę Grasso;

  Tatiana na pewno musi popracować nad stójką,doświadczeniem w oktagonie (więcej walk) umiejętnościami interpersonalnymi itd. no i nie wpaść na czymś, bo ma wielką szczękę, koszmar stylistyczny dla większości zawodniczek w tej dywizji,

 2. Tatiana jeszcze 2 walki i bedzie sie bila o pas. Fajnie ze pojawiaja sie takie laski jak Suarez a nie jakies cukinie chuj wie skad…

 3. Tatiana jeszcze 2 walki i bedzie sie bila o pas. Fajnie ze pojawiaja sie takie laski jak Suarez a nie jakies cukinie chuj wie skad…

  Też tak myślę, robi większość top10 bez problemów, myślę, że z takimi zapasami, rozpykała by Rose jak dziecko. Ale trochę brakuje jej jeszcze doświadczenia,otrzaskania. pamietam TUFa, miała tam "zwiechy" momentami.

 4. Nie przepadam za nią, ale sportowo bardzo dobra. Już w TUFie mi zaimponowała ( pewnie wszystkim co oglądali).

  Ogromne szanse na pas.

 5. Do przewidzenia. Ładny uśmiech Grasso nie wystarczy przy większych umiejętnościach przeciwniczki. Niech się bije Grasso o order uśmiechu z Paige.

 6. Takich zapasów to nawet ja z browarami nie mam w lodówce, ani na święta. Dla mnie to już może być w tej chwili najlepsza słomka. Kosmiczne zapasy i bjj, dobra stójka, ale najlepsza psychika do tego sportu, dzięki treningu zapasów od dziecka i pokonanej chorobie. Nigdy nie pozwolę @dejnałajt na zestawienie jej z Cynthią.

 7. Takich zapasów to nawet ja z browarami nie mam w lodówce, ani na święta. Dla mnie to już może być w tej chwili najlepsza słomka. Kosmiczne zapasy i bjj, dobra stójka, ale najlepsza psychika do tego sportu, dzięki treningu zapasów od dziecka i pokonanej chorobie. Nigdy nie pozwolę @dejnałajt na zestawienie jej z Cynthią.

  jakiej chorobie ?

 8. Rak tarczycy w 2012 wykryty, uratowała jej życie kontuzja szyi w 2011. Nie pojechała na igrzyska, ale wygrała ważniejszą walkę.

 9. Najpierw niech wygra z Tecią 😉

  no mysle, ze Suarez musi jeszcze jedna walke wygrac, ale Asia vs Suarez o titleshota?

  chetnie bym to zobaczyl

 10. Najpierw niech wygra z Tecią 😉

  Nie ma opcji żeby Asia nie wygrała z tym lesbijskim pancernikiem

 11. no mysle, ze Suarez musi jeszcze jedna walke wygrac, ale Asia vs Suarez o titleshota?

  chetnie bym to zobaczyl

  A może Karolina vs Tatiana :crazy: Ale nie wiem, czy Karola lubi latać liniami Suarez Airlines 😉

 12. To może być przyszła mistrzyni. Oby tylko zdrowie dopisywało, bo chciałbym ją częściej oglądać.

  Wsiadam!!! :bleed:

 13. To chyba powinienem odstawić dziś już alkohol bo jak byłą duszona jakaś taka mi sie wydała.

  PS. to była prowokacja.

 14. no mysle, ze Suarez musi jeszcze jedna walke wygrac, ale Asia vs Suarez o titleshota?

  chetnie bym to zobaczyl

  teoretycznie to najcięższa walka w dywizji dla Suarez 😆

 15. Do przewidzenia. Ładny uśmiech Grasso nie wystarczy przy większych umiejętnościach przeciwniczki. Niech się bije Grasso o order uśmiechu z Paige.

  w Invikcie 😉

 16. Tatiana to potwór, ja bym sprawdził czy to nie koleś w przebraniu.

  Od czasu TUFa obserwuję ją, bo obawiałem się, iż może to być jedyna zawodniczka mogąca pozbawić Asię pasa.

  Jak w międzyczasie wyszło wszyscy wiemy, Rose znalazła na nią już sposób, ale w dalszym ciągu bardzo bym nie chciał konfrontacji tego potwora z Asią – ani z Karoliną też nie

 17. Tatiana to potwór, ja bym sprawdził czy to nie koleś w przebraniu.

  Od czasu TUFa obserwuję ją, bo obawiałem się, iż może to być jedyna zawodniczka mogąca pozbawić Asię pasa.

  Jak w międzyczasie wyszło wszyscy wiemy, Rose znalazła na nią już sposób, ale w dalszym ciągu bardzo bym nie chciał konfrontacji tego potwora z Asią – ani z Karoliną też nie

  Potwór, ale nie jest transem, jak Cyborg, Andrade, Gadelha, Gabi :nono:

 18. Ciekawe kiedy ktoś założy temat o niej w kategorii "fankluby". 😀

  Tutaj nie ma na co czekać, bo to być może przyszła mistrzyni. Ale w sumie Nicco Montano chyba nie ma, a już wiele miesięcy ma pas muszej.

 19. Myślę, że jak Gadelha przegrałaby z Esparzą to Suarez na odbudowanie jak znalazł, Carla już trochę mniej ale to też byłaby jakaś weryfikacja, bo pojedynek z Grasso to dla mnie od początlu był mismatch.

  Ale ja nie o tym, POLIANA BOTELHO to dla mnie odkrycie tej gali, ona jest wyższa od Letourneau – ma ponad 1,72m tyle co Cyborg – i ma jebnięcie, w 115 może być powiewem świeżości.

  Jak na "pobór" z Brazylii, na szczęście bardzo mało w niej transa choć głosik ma niski – to buźkę ma całkiem, całkiem i bardzo odbiega od typowego androgenicznego zaciągu z tamtych rewirów.

  Ja w niej pokładam nadzieję na dobre bitki w słomkowej.


 20. Myślę, że jak Gadelha przegrałaby z Esparzą to Suarez na odbudowanie jak znalazł, Carla już trochę mniej ale to też byłaby jakaś weryfikacja, bo pojedynek z Grasso to dla mnie od początlu był mismatch.

  Ale ja nie o tym, POLIANA BOTELHO to dla mnie odkrycie tej gali, ona jest wyższa od Letourneau – ma ponad 1,72m tyle co Cyborg – i ma jebnięcie, w 115 może być powiewem świeżości.

  Jak na "pobór" z Brazylii, na szczęście bardzo mało w niej transa choć głosik ma niski – to buźkę ma całkiem, całkiem i bardzo odbiega od typowego androgenicznego zaciągu z tamtych rewirów.

  Ja w niej pokładam nadzieję na dobre bitki w słomkowej.


  Oglądając na żywo walkę Poliany byłem w ciężkim szoku. Coś takiego zrobić w słomkowej. Janek z Latifim od razu mi się przypomniał. Jestem w pociągu jak najbardziej, ale jest lesbijką, czy nie ?

 21. Potwór, ale nie jest transem, jak Cyborg, Andrade, Gadelha, Gabi :nono:

  Ale co ty kurwa pierdolisz znowu o Cyborg. Krysia też se robi takie zdjęcia. Poza tym, poza szerokimi barami to nic u suarez nie widać.

  Proszę się odpierdolić od Krysi raz na zawsze !

 22. Ale co ty kurwa pierdolisz znowu o Cyborg. Krysia też se robi takie zdjęcia. Poza tym, poza szerokimi barami to nic u suarez nie widać.

  Proszę się odpierdolić od Krysi raz na zawsze !

  U Ciebie też nic nie widać :gabi_much_love:Nie wiedziałem, że są tutaj fani Cyborg:neildegrassewhoa:

 23. U Ciebie też nic nie widać :gabi_much_love:Nie wiedziałem, że są tutaj fani Cyborg:neildegrassewhoa:

  Może nie fani, ale takie ciągłe wyzywanie jej  od babochłopów i transów jest żenujące

 24. Może nie fani, ale takiebciągłe jej wyzywanie od babochłopów o transów jest żenujące

  A słyszałeś głos ? Widziałeś ciało i twarz ? Lekarze chyba potwierdzą moje obawy, ale ja się na medycynie nie znam, więc ok. Skoro taka Semenya w biegach itd są posądzane, to nie ma się co dziwić, że i w mma.

 25. A słyszałeś głos ? Widziałeś ciało i twarz ? Lekarze chyba potwierdzą moje obawy, ale ja się na medycynie nie znam, więc ok. Skoro taka Semenya w biegach itd są posądzane, to nie ma się co dziwić, że i w mma.

  A pysk Suarez ? Szczena jak jakiś macho. Cyborg ma bardziej kobiece ciało pomimo dużej masy mieśniowej . Krysia jest na sterydach, ale na pewno jest kobietą. Semenya jest obojniakiem (ma jądra) i ma żonę kurwa.

 26. A pysk Suarez ? Szczena jak jakiś macho. Cyborg ma bardziej kobiece ciało pomimo dużej masy mieśniowej . Krysia jest na sterydach, ale na pewno jest kobietą. Semenya jest obojniakiem (ma jądra) i ma żonę kurwa.

  No dużo zawodniczek ma wysunięte szczęki, ale w majtki im nie zaglądam. Ok niech będzie remis i obie są kobietami. Ale Tatiana bardziej:gabi_much_love:

 27. Do przewidzenia. Ładny uśmiech Grasso nie wystarczy przy większych umiejętnościach przeciwniczki. Niech się bije Grasso o order uśmiechu z Paige.

  Tak walka ma sens,  obie sa ładne i po porażce

 28. PVZ – JoJo main event UFC Glasgow świetny by był.

  Czy ja wiem, pvz w main evencie to dla mnie zenada.. najbardziej przereklamowana zawodniczka w ufc.

 29. Czy ja wiem, pvz w main evencie to dla mnie zenada.. najbardziej przereklamowana zawodniczka w ufc.

  Zgadzam się, ale dla Szkotów świetny, a i dla mnie, bo lubię Szkotkę.

 30. PVZ – JoJo main event UFC Glasgow świetny by był.

  Dlaczego nakręcacie koniunkturę na tę cała Paige, coż ona wspaniałego dokonała w mma, żeby dawać jej main eventy w Glasgow, tak samo JoJo?

 31. Dlaczego nakręcacie koniunkturę na tę cała Paige, coż ona wspaniałego dokonała w mma, żeby dawać jej main eventy w Glasgow, tak samo JoJo?

  No na Glasgow to tylko JoJo ze Szkotów jest rozpoznawalna, a PVZ ma więcej lajków od mistrzów UFC. Takie czasy kolego.

 32. No na Glasgow to tylko JoJo ze Szkotów jest rozpoznawalna, a PVZ ma więcej lajków od mistrzów UFC. Takie czasy kolego.

  Nie wiem jakim cudem on ma majn eventować, jak z Calvillo była co-majn ale okej.

 33. Nie wiem jakim cudem on ma majn eventować, jak z Calvillo była co-majn ale okej.

  No właśnie dlatego, że zawalczyłaby z gwiazdą PVZ 😉 Mają się bilety sprzedawać dobrze, a nie rankingi jakieś 😉

 34. No właśnie dlatego, że zawalczyłaby z gwiazdą PVZ 😉 Mają się bilety sprzedawać dobrze, a nie rankingi jakieś 😉

  stulejki kupią? ty chyba mnie trollujesz.

 35. A pysk Suarez ? Szczena jak jakiś macho. Cyborg ma bardziej kobiece ciało pomimo dużej masy mieśniowej . Krysia jest na sterydach, ale na pewno jest kobietą. Semenya jest obojniakiem (ma jądra) i ma żonę kurwa.

  Chuj z pyskiem, w koncu damskie mma ma swojego Khabiba 😀

 36. A PVZ nie jest już na stałe w muszej ?

  Jest opcja Grasso w wadze muszej skoro Paige nie chce schodzić. Zdaje się, że te ładniejsze pojedynki sprzedają się całkiem nieźle. Dobra kasa może skusić.

 37. Myślę, że jak Gadelha przegrałaby z Esparzą to Suarez na odbudowanie jak znalazł, Carla już trochę mniej ale to też byłaby jakaś weryfikacja, bo pojedynek z Grasso to dla mnie od początlu był mismatch.

  Ale ja nie o tym, POLIANA BOTELHO to dla mnie odkrycie tej gali, ona jest wyższa od Letourneau – ma ponad 1,72m tyle co Cyborg – i ma jebnięcie, w 115 może być powiewem świeżości.

  Jak na "pobór" z Brazylii, na szczęście bardzo mało w niej transa choć głosik ma niski – to buźkę ma całkiem, całkiem i bardzo odbiega od typowego androgenicznego zaciągu z tamtych rewirów.

  Ja w niej pokładam nadzieję na dobre bitki w słomkowej.


  Taka słomkowa cyborgowa (styl walki)

 38. chyba nie lubisz Kowalkiewicz, że chcesz jej upokorzenia przed łódzką publicznością

  Zauważyłem, że jak UFC robi zestawienia, to zazwyczaj przyjezdny jest delikatnym faworytem takiej walki, ale underdog walcząc u siebie ma te kilka procent z psychiki i od kibiców i często walka się wyrównuje. Często tak robią na galach w Brazylii. A co do samej walki, to:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.