Alex Pereira po zdobyciu drugiego pasa mistrzowskiego UFC wrócił do Brazylii i odwiedził miejsce, w którym w przeszłości pracował. Pereira przed niezwykłą karierą w sportach walki, pracował w warsztacie naprawiając i zmieniając koła samochodowe.

Pereira na minionej gali UFC 295 w Nowym Jorku w Madison Square Garden zdobył drugi w swojej karierze pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie, kiedy to pokonał Jiriego Prochazkę przez nokaut w drugiej rundzie starcia. W przeszłości był mistrzem kategorii średniej UFC, ale po porażce z rąk Israela Adesanyi postanowił przejść do dywizji do 93 kilogramów organizacji. Zaraz po wygranej, Pereira wrócił do miejsca, w którym pracował w przeszłości, ale tym razem jako mistrz dwóch kategorii UFC.

Pierwsze miejsce do jakiego Alex Pereira się udał po zdobyciu drugiego pasa mistrzowskiego UFC to warsztat w Brazylii, gdzie pracował naprawiając koła samochodowe.

36-letni Poatan (9-2 MMA) nie ukrywa, że w przeszłości miał problemy z alkoholem i wrócił na dobre tory w swoim życiu dzięki m.in. sportom walki. Pereira zdobył drugi pas mistrzowski UFC pokonując Jiriego Prochazkę przez nokaut. W przeszłości był mistrzem dywizji do 84 kilogramów, a tytuł zdobył w walce z Israelem Adesanyą. Później odebrał mu go także The Last Stylebender. Obecnym mistrzem kategorii średniej UFC jest Sean Strickland, który wygrał z Adesanyą na UFC 293 we wrześniu tego roku. Dana White po UFC 295 wyznał, że nie planuje kolejnego pojedynku Pereiry z Nowozelandczykiem, a chciałby zestawić Brazylijczyka z Jamahal Hillem. Brazylijczyk do walk przygotowuje się pod okiem Glovera Teixeiry. W przeszłości był także mistrzem dwóch kategorii wagowych organizacji GLORY.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,903 komentarzy 2,920 polubień

Alex Pereira po zdobyciu drugiego pasa mistrzowskiego UFC wrócił do Brazylii i odwiedził miejsce, w którym w przeszłości pracował. Pereira przed niezwykłą karierą w sportach walki, pracował w warsztacie naprawiając i zmieniając koła samochodowe. Pereira na minionej gali UFC 295 w Nowym Jorku w Madison Square Garden zdobył drugi w swojej karierze pas mistrzowski największej […]

Odpowiedz polub

click to expand...