Alex Pereira postanowił w prześmiewczym stylu wypomnieć ostatniemu rywalowi słowa, które ten rzucił przed ich walką. Magomed Ankalaev twierdził, że pokona Poatana w rewanżu i ten będzie musiał wrócić do dawnego miejsca pracy, żeby znów zmieniać opony.

Alex Pereira udanie zrewanżował się Magomedowi Ankalaevowi, kiedy to na UFC 320 w Las Vegas w kilkadziesiąt sekund znokautował Dagestańczyka. Brazylijczyk tym samym wrócił na tron dywizji do 93 kilogramów UFC. Przed walką, Ankalaev prowokował Pereirę twierdząc, że znów z nim wygra i ten wróci do dawnego miejsca pracy w Brazylii naprawiać opony. Poatan na swoim profilu na Instagramie prześmiewczo wypomniał mu jego słowa.

Tak jak obiecałem, powiedziałem to po walce – wróciłem do warsztatu. Ankalaev miał rację. Jesteśmy tutaj, tak jak za każdym razem gdy odwiedzam Brazylię. To właśnie to miejsce. To właśnie tu zadziała się piękna historia. Chama!

38-letni Pereira (13-3 MMA) walczy w oktagonie UFC od 2021 roku. Poatan w przeszłości wygrywał z m.in. Israelem Adesanyą, Seanem Stricklandem czy Jirim Prochazką. Aż 11 z 13 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Po walce na UFC 320, zawodnik chciał wyzwać na pojedynek Jona Jonesa, ale nie zrobił tego przez prywatne sprawy byłego czempiona. W walce z Ankalaevem doznał kontuzji stopy, którą będzie leczył prawdopodobnie kilka tygodni.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jawor
Jawor

Bellator
Bantamweight

3,940 komentarzy 41,668 polubień
Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,008 komentarzy 15,738 polubień

Ja prdl, jeśli na alufelgach też tak zmienia, to wolę cały sezon na laletnich przejeździć.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of PLANET
PLANET

Shark Fights
Lightweight

1,175 komentarzy 2,725 polubień

No i pięknie Alex zaorał kozofila.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,547 komentarzy 38,862 polubień
Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,252 komentarzy 110,184 polubień

Ruski parch rozjebany drugi raz.

:kis:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,475 komentarzy 57,284 polubień

Od razu widać, że to uczciwy warsztat, a ćwiartka auta to ćwiartka auta. :boystop:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,145 komentarzy 67,897 polubień

Od razu widać, że to uczciwy warsztat, a ćwiartka auta to ćwiartka auta. :boystop:

A Alex z Gloverem to nie jakaś mafia w kominiarkach :tiphatb:

Odpowiedz 3 polubień

p
p0l0lolo

BAMMA
Heavyweight

1,060 komentarzy 1,270 polubień

zawodnik chciał wyzwać na pojedynek Jona Jonesa, ale nie zrobił tego przez prywatne sprawy byłego czempiona.

A temu co tym razem?

Odpowiedz polub

Avatar of misiumen
misiumen

Oplot Challenge
Lightweight

22 komentarzy 99 polubień

Zmarł mu brat, Arthur Jones.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,136 komentarzy 81,247 polubień

Pijarowca to Alex ma ogarniętego.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

10,824 komentarzy 47,733 polubień

Od razu widać, że to uczciwy warsztat, a ćwiartka auta to ćwiartka auta. :boystop:

I to jest racja z której się nie wyrasta.

Odpowiedz 2 polubień