Khalil Rountree Jr. ma wielkie ambicje po wygranej z Anthonym Smithem. Zawodnik chciałby zmierzyć się z mistrzem kategorii półciężkiej, Alexem Pereirą.

Rountree Jr. na gali UFC on ESPN+ 91 zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego UFC, Anthonym Smithem. 33-latek wygrał w świetnym stylu z bardziej doświadczonym rywalem, którego znokautował w ostatniej rundzie pojedynku. Po walce, Rountree Jr. nie ukrywał swoich wielkich ambicji – chciałby teraz zmierzyć się z mistrzem kategorii półciężkiej, Alexem Pereirą, o czym dał znać w rozmowie z Paulem Felderem.

Las Vegas jest domem UFC. Czuję, że to czas, żebyśmy mieli mistrza w domu. Jestem teraz w najlepszej dziesiątce i jedyne czego chcę to walka z Alexem Pereirą. Wiem, że mam innych potencjalnych rywali, ale wiem, że fani z chęcią zobaczą takie zestawienie. Myślę, że fanom bardzo spodobałaby się nasza walka.

Rountree Jr. (13-5, 1 NC MMA) wygrał pięć walk z rzędu. W tym czasie nokautował m.in. Modestasa Bukauskasa czy Chrisa Daukausa. Do walki ze Smithem wchodził jako numer 11. rankingu kategorii półciężkiej UFC i teraz czeka go prawdopodobnie awans w tym zestawieniu – Smith zajmował 8. miejsce. The War Horse 9 z 13 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. UFC prawdopodobnie nie zestawi teraz zawodnika z mistrzem – dla Alexa Pereiry planowane jest zestawienie z byłym mistrzem, Jamahal Hillem. Nie wiadomo kiedy ma dojść do pojedynku Brazylijczyka z Amerykaninem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Khalil Rountree Jr. ma wielkie ambicje po wygranej z Anthonym Smithem. Zawodnik chciałby zmierzyć się z mistrzem kategorii półciężkiej, Alexem Pereirą. Rountree Jr. na gali UFC on ESPN+ 91 zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego UFC, Anthonym Smithem. 33-latek wygrał w świetnym stylu z bardziej doświadczonym rywalem, którego znokautował w ostatniej rundzie pojedynku. […]

Odpowiedz polub

click to expand...