Do nietypowego spotkania doszło na lotnisku podczas podróży Israela Adesanyi i Alexa Pereiry. Byli rywale z ringu i oktagonu znowu się spotkali, ale tym razem podczas walki.

Kariery Israela Adesanyi i Alexa Pereiry w sportach walki już zawsze będą ze sobą połączone. Oprócz dwóch walk w kickboxingu, panowie dwukrotnie bili się w oktagonie UFC, a bilans walk w MMA to 1-1. W ostatnim pojedynku na kwietniowej gali UFC 287 w Miami to Adesanya był wreszcie górą i znokautował przeciwnika. W kickboxingu i w pierwszej walce to „Poatan” był lepszy i wygrywał z „The Last Stylebenderem”. Zobaczcie zabawne spotkanie obu panów:

Po przegranej z Adesanyą, Pereira zdecydował się na przejście do kategorii półciężkiej, ale nie oznacza to, że ich rywalizacja się zakończyła. Obaj nie ukrywają, że być może w przyszłości ponownie dojdzie do ich pojedynku, ale obecnie skupiają się na innych wyzwaniach. Brazylijczyk w debiucie w nowej dywizji w UFC zmierzy się z naszym rodakiem, Janem Błachowiczem, a pojedynek odbędzie się 29 lipca w Salt Lake City na UFC 291. Jeśli chodzi o Adesanyę, ten w obronie tytułu mistrzowskiego kategorii średniej UFC zawalczy z wygranym starcia Roberta Whittakera i Dricusa Du Plessisa, które dojdzie do skutku w lipcu tego roku. „The Last Stylebender” ma bronić swojego tytułu na wrześniowej gali UFC w Australii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,267 komentarzy 31,389 polubień

Całkiem spoko mimo braku sympatii i złej krwi zbili żółwika, a nie zachowali się jak buce udając że się nie widzą albo nie znają.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,258 komentarzy 28,369 polubień

Całkiem spoko mimo braku sympatii i złej krwi zbili żółwika, a nie zachowali się jak buce udając że się nie widzą albo nie znają.

Żaden z nich nie ma polskich korzeni

Odpowiedz 13 polubień

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,745 komentarzy 55,792 polubień

Żaden z nich nie ma polskich korzeni

:mamed: Mocne.

Rzeczywiście w dzisiejszych czasach dziwne mogą wydawać się takie spotkania bez spiny, mimo wielkiej, sportowej rywalizacji. Dla mnie super, obu bardzo lubię i szanuję więc niech istnieją w MMA jak najdłużej.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Brutaal
Middleweight

564 komentarzy 3,137 polubień

Szacuneczek bez głupich spin

Odpowiedz 3 polubień

K
Kamkołcz

Legacy FC
Featherweight

1,924 komentarzy 3,731 polubień

Do nietypowego spotkania doszło na lotnisku podczas podróży Israela Adesanyi i Alexa Pereiry. Byli rywale z ringu i oktagonu znowu się spotkali, ale tym razem podczas walki

A w jakiej formule walczyli? Non Shengen MMA, klatka rzymska czy krymska, i w jakiej organizacji Flight Attendent Championship?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Lightweight

2,374 komentarzy 2,702 polubień

Janek powinienem z Lukiem takie story nagrać :heart:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Malkontent
Malkontent

EFC Africa
Flyweight

2,669 komentarzy 5,547 polubień

Byli rywale z ringu i oktagonu znowu się spotkali, ale tym razem podczas walki

to dawaj @baju filmik z tej walki na lotnisku :D

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Lightweight

2,370 komentarzy 3,976 polubień

Kasę dostali ? Dostali, to o co mieli by się pienić?

Odpowiedz polub