Alex Pereira, aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, wskazał następnego rywala. Poatan wierzy, że w następnym starciu zmierzy się z Jamahal Hillem, nie Magomedem Ankalaevem.

Alex Pereira to aktualny mistrz dywizji do 93 kilogramów UFC, który od jakiegoś czasu zapowiada, że podpisał kontrakt na kolejną walkę w oktagonie. Poatan na swoim profilu na Instagramie wskazał następnego rywala. Brazylijczyk został wyzwany na walkę przez Magomeda Ankalaeva po wygranej Dagestańczyka w ten weekend, ale Pereira wierzy, że jego następnym rywalem będzie były mistrz i pogromca jego trenera, Glovera Teixeiry – Jamahal Hill.

Skupmy się na tym co ma znaczenie – walka z Jamahalem. Później skupię się na biciu kolejnego rekordu, broniąc tytułu mistrzowskiego dwukrotnie w jak najkrótszym czasie.

36-letni Poatan (9-2 MMA) aktualnie dzierży pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC, a w przeszłości był królem dywizji do 84 kilogramów największej organizacji MMA na świecie. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Israelem Adesanyą czy Seanem Stricklandem. 7 z 9 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO. Nie wiadomo kiedy miałaby odbyć się jego walka z Jamahal Hillem – przez jakiś czas mówiło się o ich pojedynku na UFC 300. Hill jednak wraca po poważnej kontuzji – zerwaniu więzadła Achillesa – i nie wiadomo czy będzie gotowy na kwietniowy termin. Jak widać, Brazylijczyk chce być aktywny i już planuje kolejne walki po potencjalnej wygranej z Sweet Dreams.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,982 komentarzy 3,055 polubień

Alex Pereira, aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, wskazał następnego rywala. Poatan wierzy, że w następnym starciu zmierzy się z Jamahal Hillem, nie Magomedem Ankalaevem. Alex Pereira to aktualny mistrz dywizji do 93 kilogramów UFC, który od jakiegoś czasu zapowiada, że podpisał kontrakt na kolejną walkę w oktagonie. Poatan na swoim profilu na Instagramie wskazał następnego rywala. Brazylijczyk został […]

Odpowiedz polub

click to expand...