Według byłego mistrza i aktualnie trenera, Glovera Teixeiry, Alex Pereira może zdobyć trzeci pas mistrzowski UFC. Pereira na swoim koncie ma tytuły w kategorii średniej i półciężkiej, a według Teixeiry mógłby zawalczyć o pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Alex Pereira to aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w przeszłości był także mistrzem w kategorii średniej. Brazylijczyk ma świetne warunki fizyczne i mógłby w przyszłości występować nawet w kategorii ciężkiej. Glover Teixeira, były mistrz oraz aktualny trener Poatana, w rozmowie z MMA Fighting wypowiedział się na temat potencjału swojego przyjaciela.

Jeśli chciałby pójść do wyższej kategorii wagowej, musiałby zmienić dietę i treningi poza obozem przygotowawczym. Na co dzień waży około 233 funtów [~105 kilogramów] i myślę, że może ważyć nawet 246 funtów [~111 kilogramów]. Myślę, że to byłaby dobra waga na występy w kategorii ciężkiej.

To wszystko proces. Poatan to zdyscyplinowany profesjonalista i dlatego był w stanie w ogóle zrobić limit kategorii średniej. To niełatwe. Mało osób poradziłoby sobie z tym.

36-letni Poatan (9-2 MMA) w swojej karierze osiągał także wielkie sukcesy w ringu kickboxerskim – był podwójnym mistrzem organizacji GLORY. Aktualnie dzierży pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC, a w przeszłości był królem dywizji do 84 kilogramów największej organizacji MMA na świecie. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. wcześniej wspomnianym Adesanyą czy Seanem Stricklandem. 7 z 9 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO. W następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się z Jamahal Hillem, ale nie wiadomo kiedy dojdzie do ich starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Według byłego mistrza i aktualnie trenera, Glovera Teixeiry, Alex Pereira może zdobyć trzeci pas mistrzowski UFC. Pereira na swoim koncie ma tytuły w kategorii średniej i półciężkiej, a według Teixeiry mógłby zawalczyć o pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Alex Pereira to aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w przeszłości był także mistrzem w kategorii średniej. Brazylijczyk […]

Odpowiedz polub

click to expand...