Alex Oliveira

Jak podaje Globo oraz cała masa innych brazylijskich portali, zawodnik wagi półśredniej UFC Alex Oliveira, jest poszukiwany przez policję za atak na swoją byłą żonę, jazdę po pijaku na motocyklu oraz narażanie na niebezpieczeństwo swego pięciomięsiecznego syna.

Reporterzy Globo na swojej stronie internetowej napisali, że była żona Alexa przyjechała do domu jego rodziców by zobaczyć się z synem. Oliveira pojawił się w tym samym czasie, przyjeżdżając pijany na swym motocyklu. Odgrażał się, że chce wziąć niemowlę na przejażdżkę. Reporterzy MMABrasil dotarli do informacji, że właśnie wtedy miał pobić byłą małżonkę. Miał ją łapać za włosy i uderzać pięściami. Po tym zdarzeniu odjechał z dzieckiem, na szczęście zostawił je u siostry i od tego momentu ślad po nim zaginął.

Brazylijski „Kowboj” ma obecnie dwie przegrane walki z rzędu. Najpierw poddał go Gunnar Nelson, a w ostatnim boju wygrał z nim Mike Perry. Polscy fani MMA zapewne najbardziej pamiętają go z brutalnego nokautu na Piotrze Hallmannie, przyczyniając się tym samym do zwolnienia Polaka z UFC.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. znani "włodarze" juz pewnie z nim sie skontaktowali. do cyrku będzie pasował idealnie

  2. aj tam, aj tam. Nie za włosy łapał, tylko fryzurę poprawiał. Żadne tam bił, co najwyżej zalotnie trącał. Piwko może i miał wypite, ale nie ma jednoznacznych dowodów, czy on prowadził, czy dziecko. Wszak sam w tym wieku to już na byku śmigał po favlu, nie ma w tym nic dziwnego, taka sytuacja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.