Relacja, wyniki, bonusy

Najlepszy szwedzki zawodnik MMA Alexander Gustafsson (MMA 14-1) nie zawiódł fanów na pierwszej gali UFC w Sztokholmie, pokonując w walce wieczoru Thiago Silvę (MMA 14-3). Mauler pewnie wypunktował Brazylijczyka na trzyrundowym dystansie.

Na przestrzeni piętnastu minut Gustafsson sprawnie wykorzystywał swoje warunki fizyczne. Już w pierwszej rundzie udało mu się posłać rywala na deski prawym podbródkowym. Silva przetrzymał jednak atak miejscowego bohatera i w drugiej rundzie sam kilka razy solidnie trafił Szweda. 25-latek ze Sztokholmu nie stracił rezonu i kontynuował rozbijanie przeciwnika lewymi prostymi i okazjonalnymi prawymi. Po ostatnim gongu sędziowie nie mieli wątpliwości przyznając Szwedowi jednogłośną wygraną.

W drugiej walce wieczoru Brian Stann (MMA 12-4) szybko odprawił Alessio Sakarę (MMA 15-9). Obaj zawodnicy od początku wdali się ostrą wymianę, w której Amerykanin powalił rywala kolanem na głowę. Co prawda Włoch doszedł do siebie leżąc na plecach, jednak kilkadziesiąt sekund później były żołnierz rozbił go ciosami na ziemi. Tylko 42 sekundy trwał pojedynek Siyara Bahadurzady (MMA 21-4-1) z Paulo Thiago (MMA 14-4). Afgańczyk już w pierwszej wymianie trafił Brazylijczyka krótkim prawym, który całkowicie wyłączył policjantowi BOPE światło. Thiago upadł nieprzytomny uderzając twarzą o matę.

W swoim debiucie w wadze piórkowej Dennis Siver (MMA 20-8) wygrał na punkty z Diego Nunesem (MMA 17-3). Niemiec wielokrotnie trafiał Brazylijczyka kopnięciami na głowę, korpus i uda. Nunes nie potrafił się przebić przez ofensywę rywala, dopiero w trzeciej rundzie udało mu się zaskoczyć Sivera obszernym prawym. Nie wystarczyło to jednak na zwycięstwo na kartach sędziowskich, wszyscy trzej sędziowie wskazali zwycięstwo zawodnika z Manheim.

Dwie pierwsze walki głównej karty gali zakończyły się poddaniami w wykonaniu angielskich zawodników. John Maguire (MMA 18-3) zdominował grapplingowo i odklepał balachą Damarquesa Johnsona (MMA 15-10), a Brad Picket (MMA 21-6) po bardzo dobrym pojedynku zadusił Damacio Page’a (MMA 12-7).

W początkowej części gali szwedzcy widzowie zobaczyli następne cztery poddania. W UFC udanie debiutowali ulubieniec publiczności Reza Madadi (MMA 12-2), który odklepał gilotyną Yoislandy’ego Izquierdo (MMA 6-0) oraz Norweg Simeon Thoresen (MMA 17-2-1), który duszeniem zza pleców skończył Besama Yousefa (MMA 6-1). Duszenia zanotowali też James Head (MMA 8-2) w starciu z Papym Abedim (MMA 8-2) i Francis Carmont (MMA 18-7) przeciwko Magnusowi Cedenbladowi (MMA 11-3). Decyzjami swoje pojedynki wygrywali Cyrille Diabate (MMA 18-8-1), który pokonał Toma DeBlassa (MMA 7-1) i Jason Young (MMA 9-5), który zwyciężył Erica Wiselya (MMA 19-8).

Walka wieczoru:

205 lbs.: Alexander Gustafsson pok. Thiago Silvę przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28

Główna karta:

185 lbs.: Brian Stann pok. Alessio Sakarę przez TKO (uderzenia w parterze), 2:26 runda 1
170 lbs.: Siyar Bahadurzada pok. Paulo Thiago przez KO (prawy podbródkowy), 0:42 runda 1
145 lbs.: Dennis Siver pok. Diego Nunes przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
170 lbs.: John Maguire pok. DaMarquesa Johnsona przez poddanie (balacha), 4:40 runda 2
135 lbs.: Brad Pickett pok. Damacio Page’a przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:05 runda 2

Pozostałe:

170 lbs.: James Head pok. Papy’ego Abediego przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:33 runda 1
205 lbs.: Cyrille Diabate pok. Toma DeBlassa przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-28
185 lbs.: Francis Carmont pok. Magnusa Cedenblada przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:42 runda 2
155 lbs.: Reza Madadi pok. Yoislandy’iego Izquierdo przez poddanie (gilotyna), 1:28 runda 2
170 lbs.: Simeon Thoresen pok. Besama Yousefa przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:36 runda 2
145 lbs.: Jason Young pok. Erica Wisely przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-28

Bonusy po 50 tys. $

Walki wieczoru: Brad Pickett vs. Damacio Page
Nokaut wieczoru: Siyar Bahadurzada
Poddanie wieczoru: John Maguire

865 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. mam pytanko: da się oglądać prelimsy jakoś inaczej niż przez fejsa? niestety nie mam konta…

   

  edit: @Gaara tylko jest taka sprawa, że trzeba podać przy rejestracji nr fona, a ja już raz podałem przy zakładaniu fake konta, niestety  komp mi się wysypał a nie pamiętałem passów…

 45. Ja jestem bardziej śpiący teraz niż jak oglądam w nocy hahaha myślałem ze zaczyna sie o 18 czyż nie??

 46. pokazalo sie juz wam na faceboku bo mi streama z gala jeszcze nie pokazuje tylko zapowiedz TUF

 47. A sie martwiłem jak ja jutro na 6 rano do pracy pójdę jak zarwe nocke a tu taka miła niespodzianka:)

 48. Witam Panowie, czy mógłby mi ktoś pomóc w związku z prelims na fb nigdy nie oglądałem w ten sposób i troszkę nie ogarniam jak to odpalić, już kiedyś polubiłem UFC na fb ale nie wiem co dalej.

 49. Mi się nic nie pokazało 😀  Stream do OS będę pewnie dopiero jak OS rozpocznie transmisję. 

 50. ale jeszcze chyba trzeba sie na ufc.tv zarejestrowac, nawet jesli chcesz ogladac przez fb

 51. Chcialem napisac, ze dziwnie sie oglada gdy swieci slonce, ale latem o 7 rano to juz slonce wstaje 😉

 52. Już się nie mogę doczekać, by zobaczyć, czego nauczył się Thiago Silva od Pudziana w ATT.

 53. No i mamy dzisiaj pierwszego zwycięzcę. Tylko walka taka średnio ciekawa.

 54. Mam nadzieje że gala się troche rozkręci. Bo ta piersza walka nudna była

 55. Szczerze wam powiem ,że już wole słuchać duetu Janisz/Juras niż Kennego…

 56. pierwsza runda dla besama byla thoresen oprocz jedno cepa i sprowadzenia nic nie zrobil szkoda besama sub 2 rd

 57. piekna walka wszystko wchodzi a na glownej karcie beda same niespodzianki

 58. Madadi = Fenomen
  Uwielbiam tego gościa! Brawo Maddog!
  Szkoda, że nie ma Jorgena na karcie.

 59. Cudowne submission. Podobala mi sie jego wypowiedz, ze nie dziekuje sponsorom bla bla bla tylko fanom.

 60. Francis Carmont przez wszystkich typowany faworytem a podklada sie pod gospodarza widac ze nie chce wygrac…!

 61. Witam wszystkich. Wreszcie zaczynamy UFC. Jak tam do tej pory gala? Ostatnia runda widziałem, że była bardzo dobra.

 62. Pachniało niespodzianką, ale Carmont zrobił swoje w 2 rundzie. Zajebista walka.

 63. lutek, Medadi-Izquierdo (czy jak mu tam, trudne nazwisko) i Yousef-Thoresen bardzo dobre. Young-Wisely nic nie straciłeś

 64. Świetne ofensywne zapasy Francuza.

  Ze Szweda nagle spadło paliwo, a wydawalo się, że jest w stanie sprawić niespodziankę. 

 65. aż żal patrzeć, że wygrywa gość którego pokonał Jakubowski, Bedorf, kiedy Polacy w UFC…….
  Mamed tragiczne nastawienie do UFC, ale skoro dobrze mu w cieplutkim kurwidołku, to kibice są na tym stratni
  Materla, Bedorf, Mańkowski, kiedy zobaczymy kogoś w UFC…………

 66. Narazie przyjemne dla oka pojedynki. Może mi ktoś wyjaśnić jak sytuacja z Roeganem, bo się pogubiłem, a go nie słychać.

 67. Rogan chyba w ogóle nie komentuje na galach Fuel Tv, on FX ale nie wiem dlaczego. Na ppv jest

 68. To czy Mamed chce iść do UFC to jest tylko i wylacznie jego sprawa, chyba nie myslisz ze obchodzi go zdanie jakiegos chlystka 😛 ?

 69. Lebowski chyba zapomniałeś, że gość od dłuższego czasu trenuje z najlepszymi na świecie, gsp, rory macdonald, chłopie z kim trenujesz takim się stajesz. A nasi? Z 3 ligą mma.

 70. Rogana nie ma bo przecież na Fuel komentują Florian i Anik, ale że Anik musi być w trakcie TUF’a to jest za niego Goldi.

 71. Ludzie, nie ma Rogana na galach telewizyjnych od kiedy mają deal z Foxem. Dziwne, że jest Goldberg, bo zamiast niego był Anik.

 72. Fajną piosenkę na wejście ma DeBlass  . Było by miło jak by ktoś poratował.

 73. niech mi ktoś powie, i jak punktować taką nudną rundę… po – 10 punktów chyba, jednemu i drugiemu 

  ninjasoldier – dziękuje.
  „…Widok twej kobiety, kiedy plastik to nie ona,
  Dużo łatwiej życie płynie, kiedy kocha żona…”

 74. Wie ktoś ,czy da się wyłączyć oś czasu na facebook ,bo mi się wyświetla
  Czy Twoja oś czasu jest już gotowa do opublikowania?
  Pamiętaj, że Twoja oś czasu zostanie opublikowana w dniu 21 kwietnia. W międzyczasie możesz przejrzeć dostępne w niej informacje, wyróżnić lub ukryć niektóre z nich, a nawet dodać nowe aplikacje społecznościowe. Dowiedz się więcej

 75. Janisz zarobiony! Teraz skończył komentowac Bundeslige, a za 40 min wchodzą live na OSSmile

 76. i jest 1 niespodzianka DeBlass wyszedl przegrac tylko sie cofa do tylu pedal.

 77. 2 rd a oni wystrzelani… mówi się, że na polskich galach zawodnicy są źle przygotowani wydolnościowo 😐

 78. Ta ,to że ktoś jest spocony albo ma ciężki oddech nie znaczy ,że nie ma siły.

 79. Najgorsza walka w UFC jaka kiedykolwiek widziałem a widziałem wszystkie…

 80. Oni walczyli pod wodą ? Tempo było zabójczę…dla widza. Mimo wszystko Diabate ciut lepiej się zaprezentował. 

 81. nie wyrzuca się ludzi za wygranie ani przegranie jednej walki. Chyba był tylko jeden taki przypadek, jak ktoś przegrał i jeszcze oblał test antydopingowy

 82. michi972 tak masz racje, zwróciłem uwagę na ilość potu i sposób oddechu, stąd moje stwierdzenie, że są wystrzelani i łopatologicznie przygotowani kondycyjnie.

 83. Walka z Cantwellem wygladala podobnie. Tez tak obijal i nie mogl go skonczyc.

 84. typy redakcji Cyrille Diabate vs. Tom DeBlass

  Venom
  Tom DeBlass przez poddanie, runda 1. DeBlass nie jest raczej talentem, która namiesza w czołówce wagi półciężkiej UFC. Pamiętając jednak jak fatalnie Diabate wypadł w starciu z Peroshem, trudno mi postawić na Francuza. Amerykanin to bardzo dobry grappler i spodziewam się, że powtórzy wyczyn Australijczyka.

  TJ
  Kluczem do walki będą zapasy DeBlassa. Dotychczas nie wyglądały szczególnie imponująco ale jeśli nie sprowadzi Diabate to zostanie pożarty w stójce. W parterze natomiast czarny pas BJJ powinien sobie równie łatwo z Francuzem. DeBlass, poddanie, 1 runda.

  czy moze mi ktos napisac po co redaktorzy wstawiaja takie bzdury???

 85. Tak samo mówią wszyscy o Błachowiczu ,ciężko oddecha ,spocony ,to od razu nie ma sił

 86. Zaraz ich wyzwie od pedałów i będzie po sprawie bo sami ją „wyjdą”

 87. nusia10000 po nicku widzę, że chyba kobieta, więc raczej nic nie trzeba tłumaczyć…Bzdurą jesteś Ty, że w ogóle wpadasz na pomysł zadawania takiego pytania.

 88. nusia

  a możesz mi wytłumaczyc po co zabierasz głos skoro nie wiesz o czym mówisz?

 89. Ten Deblass to jakas porażka, anty-mma, takich ludzi to sie powinno nie kontraktowac nooo, a Diabate to bil te ciosy jak przez wode, myslalem ze ogladam walke w spowolnionym tempie.

 90. niusia 100000000000000 czuję że za chwile już nic nie napiszesz…… a jasnowidzem nie jestem 🙂

 91. na wszystkich portalach kazdy typowal Cyrille Diabate a tu na odwrot i to jeszcze w 1 rundzie jak ktos nie ma pojecia o sztukach walki niech nie zamieszcza typow proste!

 92. Wydaje mi się, że walka taka słaba głównie przez DeBlessa. Chociaż nie można go winić ze względu na to, że dowiedział się o walce tydzień temu. Teraz pora na kolejny szwedzki paszport.

 93. On jest tak rodowitym Szwedem, jak piękna kobieta – Niemka w Niemczech…

 94. nusia, nie linczuj redakcji mmarocks tylko przeczytaj ich argumentacje a następnie ewentualnie obejrzyj walke Diabate-Perosh i nie dojdź do tego samego wniosku co oni….

 95. hahaha, no to wyszedł jednostronny wpie***ol ale z drugiej strony, przez ostatnie 15 sekund Papi nie wiedzial gdzie sie znajduje, chcialem zeby dotrwal do konca zeby zobaczyc co powie w narozniku „:D

 96. Kolejne poddanie. Jak na razie całkiem przyjemna gala. No panowie, mozecie zacząc rzucać linkami do streamów. Nie wstydźcie się :p

 97. Thiago jest tak zaj…ny od koksów że musi w okularach przeciwsłonecznych siedzieć bo źrenice ma jak szpilki 😉

 98. @FrostBite triceps ma niesamowity ale nie dał mu zwycięstwa w tej walce 🙂 Widać że też miłośnik koniny 🙂 parę koni musiał połknąć

 99. jakieś dobre streamy do karty głównej ?

  na meczelive jakieś wiry wykrywa

 100. orange sport na galę zawsze wyłączało transmisję na necie wiec pewnie i dzisiaj nie będzie.

 101. nusia10000ja wiem, że ufc dostarcza więcej emocji niż gra w simsy ale naprawde daj sobie spokój z tym dziecinnym spamem i wykrzyknikami.

 102. @hulizzor uważasz że sterydy działają na źrenice jak narkotyki …. żałosne

 103. Troche racji ma bo redakcja MMA rocks daje beznadziejne typy ale tez bez przesady

 104. @FrostBite triceps ma niesamowity ale nie dał mu zwycięstwa w tej walce :)

  To wiadomo, ze sylwetką się nie wygrywa w MMA. 🙂

  Po prostu podziwiałem wielkość i rzeźbę jego łapy, bo akurat pod tym względem, było co podziwiać. Reszta mizeria.

 105. BJ Penn się wypowiadał na Orange Sporcie, że nie może się doczekać kiedy będzie walczyć w Polsce 😀 hahaha

 106. Czasami wchodza bardzo dobrze, czasami nie… MMA to przeciez nieprzewidywalny sport.

 107. mma to nieprzewidywalny sport ale typy redakcji sa beznadziejne lludzie udaja ze sie znaja a zwykly amator by takich glupiich wpisow nie robil zreszta zobaczycie reszte walk nawet 50% nie bedzie sie zgadzala z tym co napisali rzucajac moneta mozna wiecej trafic chyba ze redakcja dostaje jakies pieniadze za wprowadzenie ludzi w blad moj mlodzy brat co ma 14 lat lepiej typuje niz ta amatorka z redakcji co pewnie nigdy na treningu prawdziwym nie byli/.

 108. @FrostBite spoko ja nie krytykuję też podziwiam małą koninkę 🙂 ale coś nie dał rady

 109. Żaden frajer, Papy uzdolniony zawodnik! . Myślę, że powinien zastanowić sie nad kategoria wyżej. palenie mieśni przy robieniu wagi, w jego przypadku, nie wnosi nic dobrego. Jeszcze się zaprezentuje z lepszej strony. War Makambo

 110. pytam się ,czy wiecie co dalej z Cheickiem Kongo?

  A co ma niby być… czeka na kolejną walkę i tyle.

 111. ci co byliu sprytni i w walentynki zalatwili sobie darmowy dostep do ufc.tv na 3 miechy moga ogladac tam

 112. Gaara
  mógłbyś wytłumaczyć jak? mam ten darmowy dostęp ale moge oglądać tylko archiwalne wideo.

 113. Witam Panów! Dawno nie było UFC, a to w Szwecji jeszcze w tak przyjaznych godzinach, że aż sama morda się uśmiecha! 😉

 114. Page robi zawsze niezły brawl 😀 Coś mi się wydaje, że będzie zostawał w UFC na takiej zasadzie jak np Akiyama

 115. Dobrze zacząć oglądać galę od tak przyjemniej dla oka rundy 🙂 Page chyba już się zmęczył

 116. Już myślałem, że ta walka zakończy się nokautem…ale nieeeee, ale nieeee 🙂  Świetny pojedynek.

 117. Na mma-tv macie też stream. Świetny występ Picketta! Dominował praktycznie całą walkę.

 118. zajebisty ma ten kapelusz 😀

  fajna walka dal. Mam nadzieje, ze juz do konca beda takie walki

 119. haha, siedze w kuchni, a tu nagle dubstep z mojego kompa leci, przychodze, patrze, a to z orange sport 😀

 120. Zastanawiam sie jak szybko ta muza 'wymrze” bo jest strasznie monotonna.

 121. Jest mi ktoś w stanie podać tytuł theme’u, który leci w przerywniku po walkach, jak pokazują highlighty różnych zawodników?

 122. Ładna technika. Wcześniej nie widziałem walk zwycięzcy, ale nie zachwycił mnie przez te dwie rundy.

 123. No świetna gala, ale ciekawe, czy naprawdę tak dobre walki, czy po prostu się stęskniliśmy?

 124. Cyran47 – wygrał  Maguire

  tomek-host- nie ma za co. Trzymaj kciuki by tak działał do końca gali 
  „…Widok twej kobiety, kiedy plastik to nie ona,
  Dużo łatwiej życie płynie, kiedy kocha żona…”

 125. nunes walczy jak idiota zachowuje sie jak by wygrywal a przegral 1 i 2 runde co za kretyn

 126. Pierwsza runda chyba dla Sivera, w drugiej skłaniałbym się ku Nunesowi. Mimo wszystko, bardzo blisko na razie.

 127. zawodnicy sportow walki to kretyni nunes przegrywa walke a czeka nie wiadomo na co?

 128. frajer nunes przegral kolejny SSuper typ od redakcji brawo specjalisci !!!

 129. nusia, zamknij się na prawdę. Widziałabyś jakąś zabawę jakby wszystko zostało idealnie przewidziane przez redaktorów? A może zgapiłaś ich typy i teraz zwalasz wine na nich? 😀

 130. niczym sie nie sugeruje tylko rzucajac moneta mozna wiecej trafic patrzcie kolejne walki jak beda na odwrot od typow redakcji!!!!!

 131. Nusia, ty nie dość, że jasnowidz to jeszcze mistrzem UFC powinieneś być, przecież tych kretynów to ty samym sprytem porobisz

 132. Dobra walka. Myślałem, że Siver się wypompuje po wczorajszych problemach z wagą, a jednak bardzo dobrze się prezentował na całym dystansie, nawet mimo kolan na korpus.
  PS. Co to za koleś ten nusia10000? Jakiś etatowy płakacz, czy tylko dzisiaj tak?

 133. ale przecież typy redakcji to ich osobiste przewidywania a nie prorokowania…

 134. I gdyby wszystko można było przewidzieć i wytypować, to przecież sport byłby nudny 😉

 135. No to mamy KO wieczoru.

   

  btw: fajne są te reklamy gier na konsolne w amerykańskiej tv 🙂

 136. W ogóle to wydlada jakby go przeramieniem uderzyl i nawet cios nie wszedl.

 137. To samo co Fitch vs Hendricks. Moment nieuwagi i lepszy zawodnik przegrywa

 138. moze ktos jeszcze raz zarzucic linka bo chyba bedzie szybciej niz grzebanie na 15 stronach 😉

 139. Powiem wam ze nie zdązylem dobrze połozyc sie na lozku a tu takie KO, no zgon na miejscu !

 140. w ucho niby go jebnal. a takich komentarzy ze "przegral lepszy" to nie kminie

 141. Jeszcze mówił, że prawdopodobnie miał złamaną rękę przed walką :), ładnego powera musi mieć w łapie, żeby tak wyłączyć światło

 142. nusia, do cholery jasnej, to co zrobił Siyar było kompletnie nieprzewidywalne…

 143. Panowie, apeluje do was, by zlać ją ciepłym sikiem i nie odpisywać. Niech se pieprzy głupoty ale prędzej czy później jej się znudzi i sobie pójdzie(albo  venom ją wypierdoli Laughing). 

  NIEKARMIONY TROLL UMIERA Z GŁODU

 144. Panowie stanowczo zbyt dużo uwagi, zważywszy na poziom jego wypowiedzi, poświęcacie temu krzykaczowi… Wyluzujcie i cieszcie się galą 😉

 145. Stann super sie zachował, nie chciał go dalej męczyć. No niezła gala trzeba powiedzieć 🙂

 146. szacun dla stanna ze nie napierdalal bez sensu jak widzial ze alessio odplynal i dla sedziego za szybko reakcje i dobre oko

 147. Juuuz ? Sakara na chwile odlecial a pozniej odruchowo zaslonił twarz chyba nawet nie wiedzial co sie robi xD

 148. Lepsza, niz niektore numerowane, co nie ?

  P.S Niusia, moglbys juz odpuscic… Musisz wiesc bardzo nieszczesliwe zycie. 🙁

 149. Szacunek dla Brian’a. Mógł walic nadal w czajnik, a mimo ogromnej adrenaliny powstrzymał emocje na wodzy. Pełen profesjonalizm.

 150. Najpierw myslałem, że mu wsadził palec do oka, dopiero na replayu widziałem jak odpłynął – dziwne w sumie

 151. Dana należycie o profesjonalizmie Stann’a : „Stann is one of the classiest people on earth!!!”

 152. A Papy Abedi nadal dzierży zwycięstwo na MMARocksach, ciekawe ile posmarował Venomowi.

 153. Mini Koksiątko pewnie przed walką z Mr. Koniną konsultował sie w sprawie koksowania

 154. Mam Pytanie ktoś mi wyjaśni czemu Alessio miał podczas transmisji rozmazywane tatuaże na plecach ???

 155. @Ostry – Może nie tyle co musi, a powinien ! A mało to psychicznych w kamaszach ?

 156. nie wiem czy tylko ja mam jakiś uszczerbek na psychice ale za każdym razem jak widze zarośniętego na twarzy zawodnika to tylko czekam na moment aż złoży się jak Nasz ulubieniec arlovski w ostatnich pojedykach m.in. z kharitonovem… Zarost na twarzy kojarzy mi się z „szklaną szczęką” 😐

 157. piekny main card, ten z holandi mnie zaskoczyl na maksa tym nokautem, jeśli chodzi o tego co wychodzil do piosenki tupaca Ambitionz az a Ridah (ten co wygrał przez balache) też pokazał niesamowite BJJ.
  A Brian Stann potwierdził że jest jednym z najlepszych zawodników wagi średniej.
  Teraz czekam na main event, stawiam osobiśćie na Thiago Silvę. !!

 158. A Papy Abedi nadal dzierży zwycięstwo na MMARocksach, ciekawe ile posmarował Venomowi.


  Załatwił wejściówki dla Escobara i Tidzeja.

 159. @venum mam podobnie zarost kojarzy mi sie wlasnie z arlowskim i jego szczena

 160. Byłem w Dąbrowie na tej gali ksw. Kto by pomyslał że Gustafsson bedzie walczył w ufc i to w walce wieczoru 🙂

 161. W wiki pisze że Silva znokałtował wypunktował Gustka w  3 s  teraz że w 2r. w 2:21 s.w Wysokie Kopnięcie

 162. Byłem w Dąbrowie na tej gali ksw. Kto by pomyslał że Gustafsson bedzie walczył w ufc i to w walce wieczoru

  Ta, już widzę słowa Kawulskiego – "Teraz można zobaczyć, że KSW jest o rangę wyżej niż UFC. Weteran naszej organizacji Alex Gustafsson bił się u nas tylko na main cardzie, a u nich za główną walkę robi!"

 163. Nadal widze nacjonalistyczno-reakcyjne nastawienie Szwedów, jak oni mogą kibicować swojemu?;] Przed lewackimi politykami jeszcze wiele do pracy…

 164. Ehh walka wieczoru chyba najslabsza… Gustafson nic specjalnie nie pokazal no ale Thiago jeszcze slabiej….

 165. Koksiarz mnie rozczarowal ;/ Mogl na pelnej jechac w ostatniej rundzie. Ja nie lubie tego „Maulera”, irytujaco sie rusza 😛

 166. Może nie wynik, ale przebieg walki zaskoczył mnie bardzo. Zdziwiło mnie też to, że Silva nie spróbował przenieść walki do parteru, po tym jak w stójce wyraźnie mu nie szło.

 167. w walkach o pas lub eliminatorach.
  fajnie tak obejrzeć gale o normalnej porze 😉

 168. Ładnie przygotowany fizycznie był Gustafsson… 15 min w bardzo dobrym tempie przewalczyl

 169. Szwed stylowo to taki Dominic Cruz wagi półciężkiej. Walka średnia. Ogólnie gala świetna, najbardziej mnie Paulo Thiago zdenerwował

 170. Wniosek w MMA zachodzą ewolucje za parę lat zobaczymy klony JJ czyli 2 metrowe pająki które będą mistrzami

 171. Jeszcze nigdy nie widziałem w tej wadze takiej pracy nóg jaką zaprezentował Gustaffson ! Może stawać naprzeciwko Jaśka bez dwóch zdań !

 172. Teraz każdy ME będzie pięciorundowy nawet na Fuel i FX. Dana tak postanowił po walce Sancheza z Ellenbergerem.

 173. Niztheriel  –  Venom pisał, że Szwedzkie prawo zabrania walk 5 rundowych.

  Atmosfera na ME fajna. Nie chciałbym spotkać Silvę twarzą twarz w jakiejś bramie 😀

  Dobrze, że Gustek wygrał. Gala na wielki puls, mega walki.

 174. i kto teraz dla Gustafssona ? Moze uda się zestawić to starcie z małym Nogiem

 175. ME nie byl 5ciorundowy wylacznie dlatego, ze Szwecja nie zezwala na 5-ciorundowe pojedynki w MMA

 176. Fight of the night: Brad Pickett vs Damacio Page
  Knockout of the night: Siyar Bahadurzada
  Submission of the night: John Maguire

 177. @Niztheriel

  Venom coś wspominał że w Szwecji są zakazane walki powyżej 3 rund.

 178. Powrót do walki z Nogiem, to teraz byłby dziwny i nietrafiony według mnie… Może Bader? Ja chętnie bym taką walkę zobaczył.

 179. Dana pisze jednak na Twitterze, ze nie bylo 5ciu rund bo Silva byl w zastepstwie.

 180. Za to Dana na twitterze napisal, ze sa 3 rundy, bo Silva jest zastepstwem za Lil Noga.

 181. Gala bardzo fajna, choć nie zdążyłem na całą. Kozackie KO Bahadurzady, fajny Main Event, ech stęskniłem się za UFC

 182. Nie wiedziałem o tych przepisach w Szwecji. A swoją drogą nie jest tak, że 5 rund przewidzianych jest tylko dla walk o pas i eliminatorów ?
  Hendo już walczył w eliminatorze z Shogunem 😉

 183. Tak czy siak, to szkoda, że były tylko 3 rundy. Jestem ciekaw jak kondycyjnie by wytrzymał Gustaffson w tych podskokach pełne 5 rund.

 184. Madzer wczesniej pisali, ze prawo zabrania, a nie ze powodem bylo zastepstwo, wiec czytaj dokladniej i zluzuj poslady lepiej.

 185. szkoda że nie skasował Silvy tak jak to zrobił Machida, ale dobre i to (dec.) 🙂

 186. jak dla mnie poddanie wieczoru: balacha Maguire’a, nokaut wieczoru: Siyar Bahadurzada i walka wieczoru: Siver vs Nunes
  o, widze ze Dana już rozdał. te same typy co moje, tyle że walka wieczoru Pickett vs Page

 187. Dobra gala. Szczególnie maincard. Jedynie nusia100000000000 jest zawiedziona/y 😀

 188. może kolejnym przeciwnikiem mógłby być Rampage/ Bader /Nogueira – nie widzę go narazie w walce o tytuł, ale może sporo krwi tą ruchliwością napsuć JJ

 189. Po tej gali nasunęły mi się 3 wymarzone pojedynki:
  Brian Stann – Michael Bisping
  Alexander Gustaffson – Phil Davis (ewentualnie Machida)
  Thiago Silva – Shogun (ewentualnie Davis)

 190. @Mobius

  Co nie oznacza, że kilku userów odnosiło się do tego samego postu, dotyczącego szwedkiego prawa… 

  Nie martw się o mój luz 😉
  Mi bardziej pasuje Gustafsson vs. Bader, a Machida – z Davisem.
  Czyk Kungo

 191. Ja bym zestawił walkę Nog vs Shogun 2 i zwycięzca walczyłby ze Szwedem.

 192. Liczyłem na Silve ale muszę się przyzwyczaić do tego że teraz bed,a wygrywali ponad 2 metrowi koszykarze

 193. Gustafsson vs Shogun na UFC w Calgary. Obstawiam za tym. Gustafsson jest swietny. Ladnie zgasil Silve tym podpródkowym. Ale wiecie co…. ja tu czegos nie rozumie. Thiago Silva czarny pas BJJ i zadnej próby przeniesienia walki do parteru. Gustafsson pokonalby Hendersona. I jesli Shogun nie dostosuje swojej strategi do Gustafssona, to bedzie po nim. Zasieg, swietne lewe proste i znakomita praca nóg pokona Shoguna.

 194. Madzer – To chyba dobrze, że ludzie chcą pomagać. A że zrobiło to klika osób w prawie tym samym czasie to co. 

 195. Madzer – To chyba dobrze, że ludzie chcą pomagać. A że zrobiło to klika osób w prawie tym samym czasie to co. 


  Ojej, tylko ja taki bezduszny i nikomu nie chcę pomagać ;]

  Dobranoc.

 196. Silva vs Davis ? z całą sympatią za Silvą , ale jak Evans rzucał Thiago jak dzieckiem 

 197. Bardzo fajna gala. Każda walka była widowiskowa, ładna dla oka. Dużo poddań, nokautów. Największy szok i plus zarazem- Siyar Bahadurzada. WOW co to było! Totalne zaskoczenie, ale o to w tym chodzi, super walka Picket vs Page która wg mnie powinna być FOTN (Nokaut wieczoru wiadomo Siyar) Balaszka Maguire'a palce lizac. Udany i fajny debiut w nowej kategorii wagowej Sivera i to czego się spodziewaliśmy- Stann szybko i przewidywalnie.

  Main Event nie zawiódł. Mauler zaprezentowałsię kapitalnie, totalnie zdominował Silvę wygrywając każdą z rund( któryś sędzia dał rundę Thiago, chyba zapatrzył sie na jakąś blondi na hali) Taki stylowo Anderson uboższa wersjaSmile Jestem ciekaw kogo teraz zestawi UFC ze Szwedem. Ja osobiście dałbym mu kogoś z TOP 5 np. Machidę i po tej wygranej może walczyć o pas z Rashadem (daj boże)

  Gala na 4/5. Zaraziłem MMA 5 osób wszystkie w wieku 45+ UFC zrobiło na nich kapitalne wrażenie i sami porównując je do KSw mówili że to inny sportSmile Ojciec zapowiedział że na 145 wstanie na bankLaughing

 198. właśnie malina „daj Boże” oj jak bym się cieszył 😉 gdyby to faktycznie z rashadem przyszło mu o tytuł walczyć

 199. Dobra gala, ale ja jednak wolę oglądać w nocy. Jakoś bardziej czuję klimat Smile

 200. a mi się przepięknie o tej porze oglądało. ZERO zmułki i będe rano wyspany. Miód!

 201. Przyznam, że nie doceniałem Gustafssona. A gala o tej godzinie to świetna sprawa.

 202. cholera a ja dopiero wrocilem do domu. Z przyzwyczajenia myslalem że jeszcze sie zdrzemne przed galą 😐 no trudno jutro obejrze na mmavideo 🙂

 203. Pickett and Damacio Page were awarded Fight of the Night for their fast-paced brawl. After trading strikes for much of the first two rounds, Pickett landed a right hand that staggered Page. From there, Pickett was able to sink in hi hooks, and force Page to tap from a rear naked choke.

  Bahadurzada earned Knockout of the Night for his one-punch finish of veteran Paulo Thiago. The newcomer impressed in his UFC® debut, landing an uppercut on Thiago’s chin that sent the Brazilian crashing to the canvas.

  Submission of the Night went to Maguire for his slick tapout of TUF vet DaMarques Johnson. As Johnson attempted to lock in a kimura, Maguire deftly transitioned to an armbar, forcing Johnson to quickly tap.

  All bonused fighters received $50,000.

 204. Szkoda mi jest Silvy nie było tak tragicznie. Jak przyciskał Maulera to ten się trochę gubił. Myśle że z Silvy i tak jest dobry materiał na porządnego półciężkiego.

 205. GRatulacje dla Gustafssona, piękne kombinacje. Jego styl w dzisiejszej walce przypominał mi troszkę styl Cruza. Szkoda tylko, że nie było 5 rund.

   

  Świetna walka kogucich oraz ta balaszka i gilotyna  z dosiadu. Coś widzi mi się, że Sivera mogą szybko katapultować do walki o pas, szczególnie jeśli miałaby się odbyć w Europie. Nie stracą na tym dużo, bo piórkowa nie jest jeszcze tak popularna za wielką wodą.

   

  BTW widzieliście jak Abedi opluł się przy odklepywaniu duszenia? ROFL

 206. Gala moim zdaniem udana, a wybór poddania wieczoru na pewno nie będzie łatwy. Bardzo ciekawie zawalczył Gustafsson.

 207. fajna gala. szybkie rozwiązania walk, efektowne. bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Gustafsson, którego skazywałem na porażkę. mam nadzieję, że za tydzien gala będzie jeszcze ciekawsza

 208. Najbardziej na plus zdecydowanie petarda w łapie Siyara. W typach pisałem, że w drugiej rundzie znokautuje Paulo, ale troszkę się pospieszył. Widziałem kilka jego walk i boksersko przypomina mniejszą wersję Cigano. Tym bardziej imponujące zakończenie, biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej Thiago nie był odesłany w objęcia Morfeusza, co więcej nigdy nie przegrał walki przed czasem. A przeciwników z waty nie miał: Koscheck, Fitch, kampmann czy sanchez. Zobaczymy co pokaże na dłuższym dystansie czasowym, ale według mnie mamy doczynienia z pretendentem, który wspiąć się może na szczyt półśredniej bardzo szybko.

  Kolejnym dużym plusem – wręcz genialny gameplan Alexa. Silva w tej walce nie istniał, jego twarz po pierwszej wymianie już była sporo popsuta. A Gustaff po 3 rundach wytarty ręczniczkiem i elegancko po werdykt. To pokazało, że częste ostatnio głosy, że nie potrafi wykorzystac swojego zasięgu w stójce jak należy, trafiły do niego i wykonał wielką pracę. Ja jednak na miejscu Dany i Joe nie rzucałbym go póki co na głęboką wodę. Bo na poziomie Bonesa, Sugara czy Shoguna to on jeszcze nie jest. A szkoda byłoby zniszczyć tak fajnie zapowiadającą się karierę u zarodka.

 209. IMO najlepsza walka która jest teraz do zrobienia dla Alexa to
  Gustafsson vs Bader, potem wygrany walczy z czołowym zawodnikiem o pretendenta. Ewentualnie w wypadku braku owych od razu dostaje pretendenta.

 210. Ja bym chetnie zobaczył teraz Maulera z Mr Wonderful, nie miał by przewagi w zasiegu. Tylko że Phil przegrał swoją ostatnią walkę.

 211. Walka Maulera z Davisem ma taki sens jak walka Thiago Silvy z Danem Hendersonem o pretendenta
  Bader najlepsza opcja

 212. Fajna gala. Gustaffson mnie jakoś nie przekonuje. Nie widzę go na razie z czołówką wagi półciężkiej. Niech zestawią go z Baderem. To byłaby ciekawa walka.

 213. Walka Maulera z Dawisem ma sens jeśli nie była by to jeszcze walka o pretendenta, ktoś tu pisał o tym by za szybko nie wypuścić szweda na najgłębsze wody.

 214. Szwed ma 5 wygranych walk z rzędu ( w tym 4 przed czasem ) , JJ walczy za tydzień z Evansem, później jest Hendo , więc pewnie Mauler zawalczy jeszcze jedną walkę przed TS – z Davisem trenują razem w dodatku jest on po porażce z Evansem więc nie będą go dawać do walki o TS oraz jeszcze jeden istotny wątek już walczyli ze sobą .

 215. Mauler powinien dostać już kogoś z czołówki, ale ja chętnie bym go zobaczył tez z jakimś dobrym zapaśnikiem.

 216. Wyżej pisałem że Machida to odpowiedni przeciwnik, a potem Rashad w walce o pas.

 217. Też chętnie zobaczyłbym walkę z Machidą, ale gdybym miał obstawiać kogo dadzą Gustafssonowi, to raczej Badera.
  Natomiast kompletnie nie rozumiem głosów za Davisem. Pomijając już fakt, że razem trenują (a takie pojedynki UFC zestawia chyba tylko w wyjątkowych przypadkach), oni już ze sobą walczyli, a rewanże w UFC są raczej rzadko i w przypadku głośniejszych walk. Do tego Mauler ma serię zwycięstw a Davis porażkę z pretendetem do tytułu.

 218. @malinowsky

  Skoro chciałbyś go zobaczyć z zapaśnikiem, to moze Ryan Bader? 

  Wydaje mi się, że jest to przeciwnik OK i obaj są po wygranej. 

 219. @Madzer

  Bader jest ok. Pytanie tylko czy wygrana nad Ryanem da mu walkę o pas? Prędzej wygrana nad Lyoto mu to da.

 220. Kapitalna gala. Mauler i Bahadurzada są moimi bohaterami. Jednak nie spieszyłbym się z tym title shotem Alexa. Teraz dałbym mu Badera np. na gali on FOX 4, który odbędzie się 4 sierpnia. Taka walka na FOXie by go bardziej rozpromowała. Gdyby wygrał to pod koniec roku mógłby walczyć o pas. Ale wątpie czy zagroziłby JJowi. Coś mi mówi, że Alex to będzie taki Kampmann półciężkiej. Zawsze w czołówce, ale pewnego poziomu nie przeskoczy.
  Chętnie zobaczyłbym walkę Siver vs Hioki o pretendenta. Oczywiście, jeśli Hatsu nie dostanie teraz title shota na UFC 149. Jeśli taką walkę wygrałby Siver to można by było zorganizować Aldo vs Siver gdzieś w Europie.
  Ciężko mi znaleźć kolejnego przeciwnika dla Siyara. Mógłby to być zwycięzca walki Hardy vs Ludwig, ale nie wiem czy Afgańczykowi będzie się chciało tyle czekać.
  Stann niech walczy z Weidmanem. Chociaż są ploty, że mają zestawić Weidmana z Munozem na on FOX 4. W takim wypadku zwycięzca Palhares vs Belcher.

 221. @malinowsky

  Machidę zestawiłbym z Davisem, ze względu na filozofię przegrany z przegranym oraz fakt, że rekord Brazylijczyka w ostatnich walkach kuleje…
  Czy walka z "Darth" da Szwedowi możliwość pojedynku o mistrzostwo? Skoro Bader pokonał w ostatniej walce byłego pretendenta, to nie widzę przeciwskazań, aby to wystarczyło "Maulerowi" do pojedynku z championem LHW. 

 222. Walka Ryana z Alexem to świetny pomysł, najlepsze z możliwych zestawień dla obu zawodników na tą chwilę.

 223. Macie rację, mimo to ja bym wolał by Alex miał na rozkładzie jakieś wielkie nazwisko.  Ale Byder nie jest zła opcją i obaj jak wspomnieliście już mają serię zwycięstw.

 224. Bader już walczył z Jonesem, a co by się stało jak by wygrał? Walka bez sensu? Wolę już jakiegoś zawodnika typu Franklin, podkreślam typu. Bader może być, ale nie jako eliminator. Eliminator ale tylko i wylacznie dla Maulera.

 225. @Droni

  W jakim sensie "typu Franklin"? 

  Rich jest za nisko w rankingu. Gustafssonowi jest potrzebna kolejna walka z zawodnikiem TOP10, albo nawet TOP5 
  Czyk Kungo

 226. Kurde zdrzemnąłem się akurat na walce Bahadurzada z Thiago. Więc pytanie do kogoś kto oglądał, Thiago dalej jest tym policjantem czy już były? 🙂

 227. Mam nadzieję że JJ kiedyś mocno zgasi światło mordce z cwaniackim uśmieszkiem Gustafssona

 228. Oczywiście że walka Gustaffson vs Bader byłaby eliminatorem tylko dla tego pierwszego. 

 229. Griffin będzie miał walkę z Ortizem.

  Rogerio Nogueira to też jest ciekawe rozwiązanie. 

 230. Wiem, wiem, raczej Mauler nie będzie chciał czekać, więc dajmy mu Nogueire 😉

 231. Machida dopiero co przegrał z Jonesem, nie wiem co nowego mógłby wnieść do octagonu po ewentualnej wygranej nad Gustaffsonem.

 232. Chciałbym zobaczyć Gustaffsona z Machidą, ale nie wiem czy szwed miałby dużo do powiedzenia. Machida potrzebuje kilka walk zanim znowu stanie do walki o pas, ale chyba jedna przegrana tak go nie zrujnowała ^^

 233. Machida przegrał 3 z ostatnich 4 walk ( wygrana na Randym, który kończył karierę) , więc nie wiem jakim cudem miałby dostać eliminator o pas ,a tym bardziej walczyć z kimś kto ma serię 5 wygranych.

 234. moim zdaniem Gustafson juz zapracowal na TS ale szkoda zeby tak dlugo czekal wiec musi jakas walke stoczyc ale na pewno nie z machida, lyoto musi wygrac ze 3 walki zeby sie w ogole zblizyc do walki o TS

 235. Agreed:

  – Smok j.w. – przegrał 3 z 4 walk (raz go oszukali, ale to w tym wypadku za wiele nie zmienia)

  – Shogun od dłuższego czasu walczy w kratkę

  – Davis ostatnio dostał baty w eliminatorze, poza tym kto by chciał oglądać odgrzewanego kotleta. Z resztą czy oni czasem nie trenują razem?

  Żaden z nich nie zasługuje na walkę z gościem, który ma 5 wygranych z rzędu i pretenduje do walki o pas.

   

  Moim zdaniem Mauler powinien walczyć z:

  – Hendo w oficjalnym eliminatorze, albo

  – z Baderem, również w eliminatorze, albo ostatecznie

  – z małym Nogiem i dopiero eliminator. Wówczas Bader powinien walczyć z Davisem w drugiej części 'ćwierćwinału' – wygrani z tych 2 walk powinni się zmierzyć w walce o miano oficjalnego pretendenta. To by miało sens, nawet terminowo (Jones w międzyczasie by zlał Hendo).

 236. Obecna sytuacja pokazuje tylko jak słaba jest teraz lhw.Top 10 tej wagi : 2 prospecty (wyłączając szweda) , wypalona gwiazda ,2 a niedługo 3 ( rua,moczida,evans) gości po porażkach z mistrzem , Hendo (…) , Lawall zawieszony , Gegard Mousasi ( nie jest nawet w UFC) no i oczywiście mistrz , któremu nikt nie skoczy.

    Moim zdaniem Mauler nie zasłużył jeszcze na title shota. Szwed musi jeszcze wygrać z Baderem – jedynym wartościowym przeciwnikiem obecnie.

 237. Już tak się nie spuszczajcie nad tym Gustafssonem. Wygrał i fajnie ale w bardzo przeciętnym stylu z kolesiem, który miał rok przerwy i nigdy  nie był w top 5 LHW. Gołym okiem widać, że Szwed nie miałby żadnych argumentów na Jonesa, które ma np taki Henderson. W każdej płaszczyźnie jest dużo gorszy niż Bones. Wg statystyk niby może i zasługuje na tego titleshoota (mimo, że nie pokonał żadnego zawodnika ze ścisłej czołówki) ale mnie jego walka z Jonesem kompletnie nie jara.

 238. ja bym Gustafssona zestawił z Ruą, tyle że ten ma walczyć teraz w najbliższym czasie z Rampagiem, więc on odpada. Dalej jest Machida, ale za dużo przegrywał ostatnio i musi być zawodnik niżej notowany, gdyż będzie to walka o titleshota po walce którą stoczy hendo, więc logicznie rzecz biorą Lyoto musi stoczyć 1-2 walki.Davis ostatnio przegrał więc też musi stoczyć walkę z kim innym( dobrym w sumie posunięciem byłoby zestawienie Davisa i Machidą ). W takim razie Aleksander musi zmierzyć się z Baderem !

 239. @markhunto

  Z częścią o Szwedzie się zgadzam ale jakie ,twoim zdaniem, argumenty na JJ ma Hendo?

 240. @silvex

  JJ nie dał się skonczyć w stójce Dragonowi to myślisz, że Hendo trafił by go tą swoją bombą? Ustrzelenie Cavalcante , Sobrala czy Fedora jest dużo prostsze niż ubicie Jonesa.

 241. nie mowie ze to na pewno wystarczy na JJ ale zawsze to jakis plus, u szweda nie znajduje nic co mogloby zagrozic mistrzowi

 242. Mnie również tak na szybko tylko Bader pasuje. Na razie Alex mimo dobrej serii nie zasługuje jednak na TS.

 243. nie wierze że napisałem lewy, najmocniej przepraszam za wprowadzenie w błąd, oczywiście prawy 😉

 244. 1.Mauler obecnie nie ma szans na wygranie z Jonsem (więcej będziemy wiedzieć po walce z Rashadem)

  2.Mauler moim zdaniem na 10 razy wygra 9 z Hendo

 245. Hendo będzie walczył o pas jakis więc Mauler dostanie kogoś innego, pewnie Badera.

 246. @ pablo

  – prawa ręka Hendo – od 10 lat Dan udowadnia mi, że swoją prawicą może znokautować każdego.

  – agresja i bezkompromisowość – Dan nie kalkuluje i wchodząc bardzo szybko w półdystans i zbierając nawet przy okazji kilka ciosów, ma dużo większe szanse ustrzelić Jonesa niż cały czas cofający się Gustafsson.

  Obiektywnie to nikt z LHW przecież nie ma większych szans z Jonesem, tylko osobiście dużo więcej procent na wygraną dałbym Hendersonowi czy Evansowi niż Gustafssonowi.

 247. Kilka walk obejrzałem. 

  Siyar – ależ debiut O_O

  Gustaffson – fajnie wypunktował rywal, choc liczyłem na lepszą walkę z jego strony i ogólnie w walce nie dużo dało sie zobaczyć (w sumie tylko stójka)

  Siver – kolejny pukcik do rekordu

  Końcówka Stanna walki – jednak odpłynłął rywal i dobre zachowanie Stanna oraz sędziego

  No i myślałem ,że Abiede da radę  – a tu był słabszy praktycznie w każdym elemencie. 

   

  Wracając jeszcze do Gustaffsona – Imo jest obecnie 4 w LHW na świecie

 248. jones to też człowiek, jak dostanie dobrego szczała to sie wykolei:)

  ehhh czemu polscy fani nie lubią jj? pomyslec, że jedna osoba jest przyczyną

  JJ to tylko czlowiek, do tego młody. niejeden z nas, po prostu trenujących znkoautowałby profesjonalnego sportowaca, czy to fartem czy umiejetnościami. ludzie to tylko ludzie. jeden ma talent do wykladania witraży i znalazł się w MMA i na odwrot

 249. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 250. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 251. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 252. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 253. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 254. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 255. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 256. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 257. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 258. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 259. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 260. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 261. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 262. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 263. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 264. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 265. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 266. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 267. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 268. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 269. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 270. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 271. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 272. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 273. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 274. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 275. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 276. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 277. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 278. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 279. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 280. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 281. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 282. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 283. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 284. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 285. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 286. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 287. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 288. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 289. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 290. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 291. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 292. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 293. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 294. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 295. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 296. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 297. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 298. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 299. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 300. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 301. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 302. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 303. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 304. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 305. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 306. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 307. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 308. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 309. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 310. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 311. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 312. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 313. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 314. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 315. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.