Relacja, wyniki, bonusy

Najlepszy szwedzki zawodnik MMA Alexander Gustafsson (MMA 14-1) nie zawiódł fanów na pierwszej gali UFC w Sztokholmie, pokonując w walce wieczoru Thiago Silvę (MMA 14-3). Mauler pewnie wypunktował Brazylijczyka na trzyrundowym dystansie.

Na przestrzeni piętnastu minut Gustafsson sprawnie wykorzystywał swoje warunki fizyczne. Już w pierwszej rundzie udało mu się posłać rywala na deski prawym podbródkowym. Silva przetrzymał jednak atak miejscowego bohatera i w drugiej rundzie sam kilka razy solidnie trafił Szweda. 25-latek ze Sztokholmu nie stracił rezonu i kontynuował rozbijanie przeciwnika lewymi prostymi i okazjonalnymi prawymi. Po ostatnim gongu sędziowie nie mieli wątpliwości przyznając Szwedowi jednogłośną wygraną.

W drugiej walce wieczoru Brian Stann (MMA 12-4) szybko odprawił Alessio Sakarę (MMA 15-9). Obaj zawodnicy od początku wdali się ostrą wymianę, w której Amerykanin powalił rywala kolanem na głowę. Co prawda Włoch doszedł do siebie leżąc na plecach, jednak kilkadziesiąt sekund później były żołnierz rozbił go ciosami na ziemi. Tylko 42 sekundy trwał pojedynek Siyara Bahadurzady (MMA 21-4-1) z Paulo Thiago (MMA 14-4). Afgańczyk już w pierwszej wymianie trafił Brazylijczyka krótkim prawym, który całkowicie wyłączył policjantowi BOPE światło. Thiago upadł nieprzytomny uderzając twarzą o matę.

W swoim debiucie w wadze piórkowej Dennis Siver (MMA 20-8) wygrał na punkty z Diego Nunesem (MMA 17-3). Niemiec wielokrotnie trafiał Brazylijczyka kopnięciami na głowę, korpus i uda. Nunes nie potrafił się przebić przez ofensywę rywala, dopiero w trzeciej rundzie udało mu się zaskoczyć Sivera obszernym prawym. Nie wystarczyło to jednak na zwycięstwo na kartach sędziowskich, wszyscy trzej sędziowie wskazali zwycięstwo zawodnika z Manheim.

Dwie pierwsze walki głównej karty gali zakończyły się poddaniami w wykonaniu angielskich zawodników. John Maguire (MMA 18-3) zdominował grapplingowo i odklepał balachą Damarquesa Johnsona (MMA 15-10), a Brad Picket (MMA 21-6) po bardzo dobrym pojedynku zadusił Damacio Page’a (MMA 12-7).

W początkowej części gali szwedzcy widzowie zobaczyli następne cztery poddania. W UFC udanie debiutowali ulubieniec publiczności Reza Madadi (MMA 12-2), który odklepał gilotyną Yoislandy’ego Izquierdo (MMA 6-0) oraz Norweg Simeon Thoresen (MMA 17-2-1), który duszeniem zza pleców skończył Besama Yousefa (MMA 6-1). Duszenia zanotowali też James Head (MMA 8-2) w starciu z Papym Abedim (MMA 8-2) i Francis Carmont (MMA 18-7) przeciwko Magnusowi Cedenbladowi (MMA 11-3). Decyzjami swoje pojedynki wygrywali Cyrille Diabate (MMA 18-8-1), który pokonał Toma DeBlassa (MMA 7-1) i Jason Young (MMA 9-5), który zwyciężył Erica Wiselya (MMA 19-8).

Walka wieczoru:

205 lbs.: Alexander Gustafsson pok. Thiago Silvę przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28

Główna karta:

185 lbs.: Brian Stann pok. Alessio Sakarę przez TKO (uderzenia w parterze), 2:26 runda 1
170 lbs.: Siyar Bahadurzada pok. Paulo Thiago przez KO (prawy podbródkowy), 0:42 runda 1
145 lbs.: Dennis Siver pok. Diego Nunes przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
170 lbs.: John Maguire pok. DaMarquesa Johnsona przez poddanie (balacha), 4:40 runda 2
135 lbs.: Brad Pickett pok. Damacio Page’a przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:05 runda 2

Pozostałe:

170 lbs.: James Head pok. Papy’ego Abediego przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:33 runda 1
205 lbs.: Cyrille Diabate pok. Toma DeBlassa przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-28
185 lbs.: Francis Carmont pok. Magnusa Cedenblada przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:42 runda 2
155 lbs.: Reza Madadi pok. Yoislandy’iego Izquierdo przez poddanie (gilotyna), 1:28 runda 2
170 lbs.: Simeon Thoresen pok. Besama Yousefa przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:36 runda 2
145 lbs.: Jason Young pok. Erica Wisely przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-28

Bonusy po 50 tys. $

Walki wieczoru: Brad Pickett vs. Damacio Page
Nokaut wieczoru: Siyar Bahadurzada
Poddanie wieczoru: John Maguire

865 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. mam pytanko: da się oglądać prelimsy jakoś inaczej niż przez fejsa? niestety nie mam konta…

   

  edit: @Gaara tylko jest taka sprawa, że trzeba podać przy rejestracji nr fona, a ja już raz podałem przy zakładaniu fake konta, niestety  komp mi się wysypał a nie pamiętałem passów…

 45. Ja jestem bardziej śpiący teraz niż jak oglądam w nocy hahaha myślałem ze zaczyna sie o 18 czyż nie??

 46. pokazalo sie juz wam na faceboku bo mi streama z gala jeszcze nie pokazuje tylko zapowiedz TUF

 47. A sie martwiłem jak ja jutro na 6 rano do pracy pójdę jak zarwe nocke a tu taka miła niespodzianka:)

 48. Witam Panowie, czy mógłby mi ktoś pomóc w związku z prelims na fb nigdy nie oglądałem w ten sposób i troszkę nie ogarniam jak to odpalić, już kiedyś polubiłem UFC na fb ale nie wiem co dalej.

 49. Mi się nic nie pokazało 😀  Stream do OS będę pewnie dopiero jak OS rozpocznie transmisję. 

 50. ale jeszcze chyba trzeba sie na ufc.tv zarejestrowac, nawet jesli chcesz ogladac przez fb

 51. Chcialem napisac, ze dziwnie sie oglada gdy swieci slonce, ale latem o 7 rano to juz slonce wstaje 😉

 52. Już się nie mogę doczekać, by zobaczyć, czego nauczył się Thiago Silva od Pudziana w ATT.

 53. No i mamy dzisiaj pierwszego zwycięzcę. Tylko walka taka średnio ciekawa.

 54. Mam nadzieje że gala się troche rozkręci. Bo ta piersza walka nudna była

 55. Szczerze wam powiem ,że już wole słuchać duetu Janisz/Juras niż Kennego…

 56. pierwsza runda dla besama byla thoresen oprocz jedno cepa i sprowadzenia nic nie zrobil szkoda besama sub 2 rd

 57. Besam fajna ambicja, ale cóż Simoen okazał się bardziej wszechstronny.

 58. piekna walka wszystko wchodzi a na glownej karcie beda same niespodzianki

 59. Madadi = Fenomen
  Uwielbiam tego gościa! Brawo Maddog!
  Szkoda, że nie ma Jorgena na karcie.

 60. Cudowne submission. Podobala mi sie jego wypowiedz, ze nie dziekuje sponsorom bla bla bla tylko fanom.

 61. Francis Carmont przez wszystkich typowany faworytem a podklada sie pod gospodarza widac ze nie chce wygrac…!

 62. Witam wszystkich. Wreszcie zaczynamy UFC. Jak tam do tej pory gala? Ostatnia runda widziałem, że była bardzo dobra.

 63. Pachniało niespodzianką, ale Carmont zrobił swoje w 2 rundzie. Zajebista walka.

 64. lutek, Medadi-Izquierdo (czy jak mu tam, trudne nazwisko) i Yousef-Thoresen bardzo dobre. Young-Wisely nic nie straciłeś

 65. Świetne ofensywne zapasy Francuza.

  Ze Szweda nagle spadło paliwo, a wydawalo się, że jest w stanie sprawić niespodziankę. 

 66. aż żal patrzeć, że wygrywa gość którego pokonał Jakubowski, Bedorf, kiedy Polacy w UFC…….
  Mamed tragiczne nastawienie do UFC, ale skoro dobrze mu w cieplutkim kurwidołku, to kibice są na tym stratni
  Materla, Bedorf, Mańkowski, kiedy zobaczymy kogoś w UFC…………

 67. Narazie przyjemne dla oka pojedynki. Może mi ktoś wyjaśnić jak sytuacja z Roeganem, bo się pogubiłem, a go nie słychać.

 68. Rogan chyba w ogóle nie komentuje na galach Fuel Tv, on FX ale nie wiem dlaczego. Na ppv jest

 69. To czy Mamed chce iść do UFC to jest tylko i wylacznie jego sprawa, chyba nie myslisz ze obchodzi go zdanie jakiegos chlystka 😛 ?

 70. Lebowski chyba zapomniałeś, że gość od dłuższego czasu trenuje z najlepszymi na świecie, gsp, rory macdonald, chłopie z kim trenujesz takim się stajesz. A nasi? Z 3 ligą mma.

 71. Rogana nie ma bo przecież na Fuel komentują Florian i Anik, ale że Anik musi być w trakcie TUF’a to jest za niego Goldi.

 72. Rogan ma swoj XFactor i moze to go pochlania poza numerowanymi Galami.

 73. Ludzie, nie ma Rogana na galach telewizyjnych od kiedy mają deal z Foxem. Dziwne, że jest Goldberg, bo zamiast niego był Anik.

 74. Fajną piosenkę na wejście ma DeBlass  . Było by miło jak by ktoś poratował.

 75. niech mi ktoś powie, i jak punktować taką nudną rundę… po – 10 punktów chyba, jednemu i drugiemu 

  ninjasoldier – dziękuje.
  „…Widok twej kobiety, kiedy plastik to nie ona,
  Dużo łatwiej życie płynie, kiedy kocha żona…”

 76. Wie ktoś ,czy da się wyłączyć oś czasu na facebook ,bo mi się wyświetla
  Czy Twoja oś czasu jest już gotowa do opublikowania?
  Pamiętaj, że Twoja oś czasu zostanie opublikowana w dniu 21 kwietnia. W międzyczasie możesz przejrzeć dostępne w niej informacje, wyróżnić lub ukryć niektóre z nich, a nawet dodać nowe aplikacje społecznościowe. Dowiedz się więcej

 77. Janisz zarobiony! Teraz skończył komentowac Bundeslige, a za 40 min wchodzą live na OSSmile

 78. i jest 1 niespodzianka DeBlass wyszedl przegrac tylko sie cofa do tylu pedal.

 79. 2 rd a oni wystrzelani… mówi się, że na polskich galach zawodnicy są źle przygotowani wydolnościowo 😐

 80. Ta ,to że ktoś jest spocony albo ma ciężki oddech nie znaczy ,że nie ma siły.

 81. Najgorsza walka w UFC jaka kiedykolwiek widziałem a widziałem wszystkie…

 82. Oni walczyli pod wodą ? Tempo było zabójczę…dla widza. Mimo wszystko Diabate ciut lepiej się zaprezentował. 

 83. nie wyrzuca się ludzi za wygranie ani przegranie jednej walki. Chyba był tylko jeden taki przypadek, jak ktoś przegrał i jeszcze oblał test antydopingowy

 84. michi972 tak masz racje, zwróciłem uwagę na ilość potu i sposób oddechu, stąd moje stwierdzenie, że są wystrzelani i łopatologicznie przygotowani kondycyjnie.

 85. Walka z Cantwellem wygladala podobnie. Tez tak obijal i nie mogl go skonczyc.

 86. typy redakcji Cyrille Diabate vs. Tom DeBlass

  Venom
  Tom DeBlass przez poddanie, runda 1. DeBlass nie jest raczej talentem, która namiesza w czołówce wagi półciężkiej UFC. Pamiętając jednak jak fatalnie Diabate wypadł w starciu z Peroshem, trudno mi postawić na Francuza. Amerykanin to bardzo dobry grappler i spodziewam się, że powtórzy wyczyn Australijczyka.

  TJ
  Kluczem do walki będą zapasy DeBlassa. Dotychczas nie wyglądały szczególnie imponująco ale jeśli nie sprowadzi Diabate to zostanie pożarty w stójce. W parterze natomiast czarny pas BJJ powinien sobie równie łatwo z Francuzem. DeBlass, poddanie, 1 runda.

  czy moze mi ktos napisac po co redaktorzy wstawiaja takie bzdury???

 87. Tak samo mówią wszyscy o Błachowiczu ,ciężko oddecha ,spocony ,to od razu nie ma sił

 88. Zaraz ich wyzwie od pedałów i będzie po sprawie bo sami ją „wyjdą”

 89. nusia10000 po nicku widzę, że chyba kobieta, więc raczej nic nie trzeba tłumaczyć…Bzdurą jesteś Ty, że w ogóle wpadasz na pomysł zadawania takiego pytania.

 90. nusia

  a możesz mi wytłumaczyc po co zabierasz głos skoro nie wiesz o czym mówisz?

 91. Ten Deblass to jakas porażka, anty-mma, takich ludzi to sie powinno nie kontraktowac nooo, a Diabate to bil te ciosy jak przez wode, myslalem ze ogladam walke w spowolnionym tempie.

 92. niusia 100000000000000 czuję że za chwile już nic nie napiszesz…… a jasnowidzem nie jestem 🙂

 93. na wszystkich portalach kazdy typowal Cyrille Diabate a tu na odwrot i to jeszcze w 1 rundzie jak ktos nie ma pojecia o sztukach walki niech nie zamieszcza typow proste!

 94. Wydaje mi się, że walka taka słaba głównie przez DeBlessa. Chociaż nie można go winić ze względu na to, że dowiedział się o walce tydzień temu. Teraz pora na kolejny szwedzki paszport.

 95. On jest tak rodowitym Szwedem, jak piękna kobieta – Niemka w Niemczech…

 96. nusia, nie linczuj redakcji mmarocks tylko przeczytaj ich argumentacje a następnie ewentualnie obejrzyj walke Diabate-Perosh i nie dojdź do tego samego wniosku co oni….

 97. Olejcie tą/tego niusie i nie psujcie sobie oglądania gali. Nie warto…

 98. ktoś tu mówił o jeednostronnej walce prowadzonej przez papy’ego? 😀

 99. hahaha, no to wyszedł jednostronny wpie***ol ale z drugiej strony, przez ostatnie 15 sekund Papi nie wiedzial gdzie sie znajduje, chcialem zeby dotrwal do konca zeby zobaczyc co powie w narozniku „:D

 100. Kolejne poddanie. Jak na razie całkiem przyjemna gala. No panowie, mozecie zacząc rzucać linkami do streamów. Nie wstydźcie się :p

 101. Thiago jest tak zaj…ny od koksów że musi w okularach przeciwsłonecznych siedzieć bo źrenice ma jak szpilki 😉

 102. @FrostBite triceps ma niesamowity ale nie dał mu zwycięstwa w tej walce 🙂 Widać że też miłośnik koniny 🙂 parę koni musiał połknąć

 103. jakieś dobre streamy do karty głównej ?

  na meczelive jakieś wiry wykrywa

 104. orange sport na galę zawsze wyłączało transmisję na necie wiec pewnie i dzisiaj nie będzie.

 105. nusia10000ja wiem, że ufc dostarcza więcej emocji niż gra w simsy ale naprawde daj sobie spokój z tym dziecinnym spamem i wykrzyknikami.

 106. @hulizzor uważasz że sterydy działają na źrenice jak narkotyki …. żałosne

 107. Troche racji ma bo redakcja MMA rocks daje beznadziejne typy ale tez bez przesady

 108. @FrostBite triceps ma niesamowity ale nie dał mu zwycięstwa w tej walce :)

  To wiadomo, ze sylwetką się nie wygrywa w MMA. 🙂

  Po prostu podziwiałem wielkość i rzeźbę jego łapy, bo akurat pod tym względem, było co podziwiać. Reszta mizeria.

 109. BJ Penn się wypowiadał na Orange Sporcie, że nie może się doczekać kiedy będzie walczyć w Polsce 😀 hahaha

 110. Czasami wchodza bardzo dobrze, czasami nie… MMA to przeciez nieprzewidywalny sport.

 111. mma to nieprzewidywalny sport ale typy redakcji sa beznadziejne lludzie udaja ze sie znaja a zwykly amator by takich glupiich wpisow nie robil zreszta zobaczycie reszte walk nawet 50% nie bedzie sie zgadzala z tym co napisali rzucajac moneta mozna wiecej trafic chyba ze redakcja dostaje jakies pieniadze za wprowadzenie ludzi w blad moj mlodzy brat co ma 14 lat lepiej typuje niz ta amatorka z redakcji co pewnie nigdy na treningu prawdziwym nie byli/.

 112. @FrostBite spoko ja nie krytykuję też podziwiam małą koninkę 🙂 ale coś nie dał rady

 113. Żaden frajer, Papy uzdolniony zawodnik! . Myślę, że powinien zastanowić sie nad kategoria wyżej. palenie mieśni przy robieniu wagi, w jego przypadku, nie wnosi nic dobrego. Jeszcze się zaprezentuje z lepszej strony. War Makambo

 114. pytam się ,czy wiecie co dalej z Cheickiem Kongo?

  A co ma niby być… czeka na kolejną walkę i tyle.

 115. ci co byliu sprytni i w walentynki zalatwili sobie darmowy dostep do ufc.tv na 3 miechy moga ogladac tam

 116. Gaara
  mógłbyś wytłumaczyć jak? mam ten darmowy dostęp ale moge oglądać tylko archiwalne wideo.

 117. Witam Panów! Dawno nie było UFC, a to w Szwecji jeszcze w tak przyjaznych godzinach, że aż sama morda się uśmiecha! 😉

 118. Page robi zawsze niezły brawl 😀 Coś mi się wydaje, że będzie zostawał w UFC na takiej zasadzie jak np Akiyama

 119. Dobrze zacząć oglądać galę od tak przyjemniej dla oka rundy 🙂 Page chyba już się zmęczył

 120. Już myślałem, że ta walka zakończy się nokautem…ale nieeeee, ale nieeee 🙂  Świetny pojedynek.

 121. Na mma-tv macie też stream. Świetny występ Picketta! Dominował praktycznie całą walkę.

 122. zajebisty ma ten kapelusz 😀

  fajna walka dal. Mam nadzieje, ze juz do konca beda takie walki

 123. haha, siedze w kuchni, a tu nagle dubstep z mojego kompa leci, przychodze, patrze, a to z orange sport 😀

 124. Zastanawiam sie jak szybko ta muza 'wymrze” bo jest strasznie monotonna.

 125. Jest mi ktoś w stanie podać tytuł theme’u, który leci w przerywniku po walkach, jak pokazują highlighty różnych zawodników?

 126. Ładna technika. Wcześniej nie widziałem walk zwycięzcy, ale nie zachwycił mnie przez te dwie rundy.

 127. Zajebista kontra na kimurę. Tak jak Hughes załatwił GSP w pierwszej walce.

 128. Poddania niemal na pewno nie bedzie w walce Sakara-Stann. No worries.

 129. No świetna gala, ale ciekawe, czy naprawdę tak dobre walki, czy po prostu się stęskniliśmy?

 130. Cyran47 – wygrał  Maguire

  tomek-host- nie ma za co. Trzymaj kciuki by tak działał do końca gali 
  „…Widok twej kobiety, kiedy plastik to nie ona,
  Dużo łatwiej życie płynie, kiedy kocha żona…”

 131. nunes walczy jak idiota zachowuje sie jak by wygrywal a przegral 1 i 2 runde co za kretyn

 132. Pierwsza runda chyba dla Sivera, w drugiej skłaniałbym się ku Nunesowi. Mimo wszystko, bardzo blisko na razie.

 133. zawodnicy sportow walki to kretyni nunes przegrywa walke a czeka nie wiadomo na co?

 134. frajer nunes przegral kolejny SSuper typ od redakcji brawo specjalisci !!!

 135. nusia, zamknij się na prawdę. Widziałabyś jakąś zabawę jakby wszystko zostało idealnie przewidziane przez redaktorów? A może zgapiłaś ich typy i teraz zwalasz wine na nich? 😀

 136. nusia10000

  wtf ? sugerujesz sie typami redakcji i latasz na stsy ? haha

 137. mimo problemów ze zrobieniem wagi Siver miał całkiem solidne cardio

 138. niczym sie nie sugeruje tylko rzucajac moneta mozna wiecej trafic patrzcie kolejne walki jak beda na odwrot od typow redakcji!!!!!

 139. Nusia, ty nie dość, że jasnowidz to jeszcze mistrzem UFC powinieneś być, przecież tych kretynów to ty samym sprytem porobisz

 140. Dobra walka. Myślałem, że Siver się wypompuje po wczorajszych problemach z wagą, a jednak bardzo dobrze się prezentował na całym dystansie, nawet mimo kolan na korpus.
  PS. Co to za koleś ten nusia10000? Jakiś etatowy płakacz, czy tylko dzisiaj tak?

 141. Jest gliniarzem w jakiś specjalnych oddziałach w Brazylii bodajże…

 142. ale przecież typy redakcji to ich osobiste przewidywania a nie prorokowania…

 143. I gdyby wszystko można było przewidzieć i wytypować, to przecież sport byłby nudny 😉

 144. No to mamy KO wieczoru.

   

  btw: fajne są te reklamy gier na konsolne w amerykańskiej tv 🙂

 145. W ogóle to wydlada jakby go przeramieniem uderzyl i nawet cios nie wszedl.

 146. To samo co Fitch vs Hendricks. Moment nieuwagi i lepszy zawodnik przegrywa

 147. moze ktos jeszcze raz zarzucic linka bo chyba bedzie szybciej niz grzebanie na 15 stronach 😉

 148. Powiem wam ze nie zdązylem dobrze połozyc sie na lozku a tu takie KO, no zgon na miejscu !

 149. ja jebie! żeby po takim ciosie tak mu światło wyłączył? masakra!

 150. w ucho niby go jebnal. a takich komentarzy ze "przegral lepszy" to nie kminie

 151. Jeszcze mówił, że prawdopodobnie miał złamaną rękę przed walką :), ładnego powera musi mieć w łapie, żeby tak wyłączyć światło

 152. nusia, do cholery jasnej, to co zrobił Siyar było kompletnie nieprzewidywalne…

 153. Panowie, apeluje do was, by zlać ją ciepłym sikiem i nie odpisywać. Niech se pieprzy głupoty ale prędzej czy później jej się znudzi i sobie pójdzie(albo  venom ją wypierdoli Laughing). 

  NIEKARMIONY TROLL UMIERA Z GŁODU

 154. Panowie stanowczo zbyt dużo uwagi, zważywszy na poziom jego wypowiedzi, poświęcacie temu krzykaczowi… Wyluzujcie i cieszcie się galą 😉

 155. Brian Stann – Michael Bisping !
  Już nie mogę się tego doczekać 😉

 156. Stann super sie zachował, nie chciał go dalej męczyć. No niezła gala trzeba powiedzieć 🙂

 157. szacun dla stanna ze nie napierdalal bez sensu jak widzial ze alessio odplynal i dla sedziego za szybko reakcje i dobre oko

 158. Juuuz ? Sakara na chwile odlecial a pozniej odruchowo zaslonił twarz chyba nawet nie wiedzial co sie robi xD

 159. Lepsza, niz niektore numerowane, co nie ?

  P.S Niusia, moglbys juz odpuscic… Musisz wiesc bardzo nieszczesliwe zycie. 🙁

 160. Szacunek dla Brian’a. Mógł walic nadal w czajnik, a mimo ogromnej adrenaliny powstrzymał emocje na wodzy. Pełen profesjonalizm.

 161. Najpierw myslałem, że mu wsadził palec do oka, dopiero na replayu widziałem jak odpłynął – dziwne w sumie

 162. Dana należycie o profesjonalizmie Stann’a : „Stann is one of the classiest people on earth!!!”

 163. A Papy Abedi nadal dzierży zwycięstwo na MMARocksach, ciekawe ile posmarował Venomowi.

 164. Mini Koksiątko pewnie przed walką z Mr. Koniną konsultował sie w sprawie koksowania

 165. Mam Pytanie ktoś mi wyjaśni czemu Alessio miał podczas transmisji rozmazywane tatuaże na plecach ???

 166. @Ostry – Może nie tyle co musi, a powinien ! A mało to psychicznych w kamaszach ?