sakara

Organizacja Bellator zorganizuje kolejną galę hybrydę, na której zobaczymy walki zarówno w kickboxingu jak i w formule MMA. Tym razem federacja przyjedzie do Florencji we Włoszech.

Scott Coker ogłosił, iż Bellator 167 oraz Bellator Kickboxing: Florence odbędzie się 20 grudnia w Mandela Forum. Główną walką wieczoru będzie pojedynek MMA pomiędzy Alessio Sakarą a Joeyem Beltranem.

Jeśli chodzi o walki w kickboxingu, wiemy, że prawdopodobnie wystąpią tam tacy zawodnicy jak Georgio Petrosyan, Raymond Daniels, Kevin Ross oraz Joe Schilling.

Tak o przedsięwzięciu wypowiedział się prezes Bellator MMA, Scott Coker.

Międzynarodowa ekspansja była naszym głównym celem na ten rok. Wierzę, że udało nam się osiągnąć to co sobie zamierzyliśmy. Po niesamowitym sukcesie naszej pierwszej gali we Włoszech, gdzie do Pala Alpitour przyszło 14 tysięcy widzów, chcieliśmy powrócić do tego kraju. Dziękujemy także naszemu partnerowi, Carlo DiBlasiemu, który pomógł nam w organizacji całego wydarzenia.

https://www.instagram.com/p/BKpG_UIgkJ1/

8 KOMENTARZE

 1. Beltran to rywal w zasięgu Sakary… Obydwaj tendencja spadkowa. Ktoś wie w jakiej wadze to ma iść? 185? 205? A może ciężka?

 2. emondson

  Beltran to rywal w zasięgu Sakary… Obydwaj tendencja spadkowa. Ktoś wie w jakiej wadze to ma iść? 185? 205? A może ciężka?

  Ostatnio Beltran już w 185 śmigał, ale dalej miał sporo tłuszczu do potencjalnego zrzucenia, więc może i niżej…

 3. zoom

  Baj de łej, @baju w tekście piszesz 20 grudnia, a na plakacie jak wół widnieje 10 grudnia 😆

  Literówka. Plakat dodawałem z telefonu. Luzik.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.