Znana z gal KSW Aleksandra Rola zmierzy się z wywodzącą się z kickboxingu Moniką Porażyńską na gali Genesis.

Do pierwszego tego typu starcia w Polsce dojdzie w piątek 23 października, a panie spotkają się w limicie do 57 kilogramów. Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, na Ipla.tv oraz KSWTV.com. Niewielka pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Aleksandra Rola ma za sobą cztery zawodowe starcia w formule MMA, z czego dwa pojedynki stoczyła na galach KSW. Trenująca w Poznaniu zawodniczka najpierw odprawiła ciosami i łokciami Catherine Costigan, a następnie musiała uznać wyższość Karoliny Owczarz. 29-latka z Łęcznej zdobywała medale europejskich i światowych imprez, a w 2016 roku dotarła do finału na Mistrzostwach Świata IMMAF. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w formule stójkowej.

Monika Porażyńska miała również okazję walczyć w MMA, ale była to tylko przygoda. Znakomitą większość kariery gdańszczanka spędziła w ringu, gdzie toczyła kickboxerskie boje. Trenująca aktualnie w Łodzi zawodniczka w przeszłości stanęła na najwyższym stopniu w mistrzostwa Polski K-1 oraz sięgała po Puchar Świata w tej samej formule. Ponadto Porażyńska zdobyła szereg medali podczas zawodów krajowych i międzynarodowych i ma na koncie ponad 40 walk amatorskich.

18 KOMENTARZE

 1. Nowe

  Dajcie spokój z takim gównem, są pewne sprawy za, które baby nie powinny się brać a to jest właśnie jedna z nich. Nie ma chyba już nic bardziej nie kobiecego niż robienie ze twarzy pierdolonego Frankensteina, wiadomo każdy niech robi to co lubi,mnie napawa to obrzydzeniem.

 2. Nie spodziewałem się po Roli że zdecyduje się na takie mordobicie. To chyba droga do rewanżu z dziennikarką?

 3. Nowe

  Dajcie spokój z takim gównem, są pewne sprawy za, które baby nie powinny się brać a to jest właśnie jedna z nich. Nie ma chyba już nic bardziej nie kobiecego niż robienie ze twarzy pierdolonego Frankensteina, wiadomo każdy niech robi to co lubi,mnie napawa to obrzydzeniem.

  wczesniej cos podobnego pisales o walkach na gole piesci a teraz to ogladasz, tu tez zmienisz niedlugo zdanie:lol:

 4. wczesniej cos podobnego pisales o walkach na gole piesci a teraz to ogladasz, tu tez zmienisz niedlugo zdanie:lol:

  To prawda:lol:. Nadal uważam walki na gołe pięści za prosty chwyt by przyciągnąć widzów,jest jucha, przemoc, bazowanie na instynktach pierwotnych. Ludzie to lubią, nie ukrywam też się w to wkręciłem ale z laskami nie wiem czy będzie mi tak łatwo zmienić podejście,wiesz dla mnie baba mieć ten pierwiastek kobiecości w tym co robi, to co odróżnia ją od chłopa a tu tego nie ma. Jestem skrajnym człowiekm z jednej strony jara mnie jak dwóch troglodytów odpierdala rzeźnie w klatce czy to na ringu a z drugiej strony mam jakieś pojebane poczucie estetyki i wyrobiony obraz kobiet jako istot eterycznych i powabnych.

 5. Aleksandra Rola to nie czasem ta cukinia co przegrała z dziennikarką trenowaną przez wielkiego grubasa?

  :korwinlaugh:

 6. Aleksandra Rola to nie czasem ta cukinia co przegrała z dziennikarką trenowaną przez wielkiego grubasa?

  :korwinlaugh:

  To była ta jedna walka na sto które mogła z dziennikarką przegrać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.