Bartłomiej Kopera (9-3, #12 w Rankingu PL) pokonał Aleksandra Georgasa (9-5, #13 w Rankingu PL) podczas gali FEN 18: Summer Edition w Koszalinie.

Po 40 sekundach pierwszej odsłony do głowy Georgasa doszedł pierwszy bardzo mocny sierp. Zawodnik z Mighty Bulls Gdynia po krótkiej wymiany ruszył do klinczu, gdzie dociskał rywala do siatki, próbując sprowadzenia do parteru. Sędzia Michalak rozdzielił obu zawodników ze względu na pasywność, jednak po chwili starcie znowu wróciło do klinczu pod siatką, gdzie Georgas ze spokojem kontrolował rywala w tej pozycji.

Powtórkę pierwszej rundy obejrzeliśmy na początku drugiej odsłony. Georgas szybko skrócił dystans i wchodząc z rywalem w klincz zaczął go wpychać w siatkę. Po powrocie do wymiany zawodnik z Trójmiasta trafił kombinacją, jednak po chwili ponownie poszedł w klincz z przeciwnikiem. Po kolejnym powrocie do stójki to Koperze udało się zaskoczyć rywala wchodząc z nim w klincz, następnie sprowadzając do parteru, zachodząc za plecy Georgasa, a ostatecznie zakładając duszenie zza pleców, które reprezentant Mighty Bulls Gdynia odklepał.

4 KOMENTARZE

  1. Nie miałeś sobie dać wykluczenia na pół roku?

    Dlatego nie gram za duże, taśma za drobniaki, papierkowy kuponik i wiadomo nie wejdzie szkoda, ale nie próbuję się odkuć za wszelką cenę

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.