Organizacja Armia Fight Night zaprezentowała zapowiedź walki wieczoru wydarzenia, które odbędzie się już 14 czerwca w Radomiu. W głównym starciu piątkowej gali Albert Odzimkowski (10-3) skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Kułakiem (31-16-2).

Dla Odzimkowskiego będzie to powrót po ponad dwuletniej przerwie spowodowaną kontuzjami. W swojej karierze „Dzik” odprawiał takich zawodników, jak Emil Weber Meek, Mateusz Strzelczyk czy Oskar Somerfeld.

Kułak wróci do klatki po ubiegłorocznej przegranej z Sidneyem Outlawem. Wcześniej „Model” prowadził serię pięciu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonał Vincenta del Guerrę, Shauna Lomasa, Mariusza Radziszewskiego i dwukrotnie Shauna Lomasa.

🔥🔥🔥 Jesteśmy już coraz bliżej VI Gali Armia Fight, która odbędzie się już w ten piątek – 14 czerwca w MOSiR Radom w Radom 🔥🔥🔥Łapcie zwiastun baaaardzo oczekiwanego przez wszystkich starcia😈A na ringu do walki staną: powracający po 2 letniej przerwie Albert Odzimkowski i Krzysztof Kułak dla którego będzie to 50 zawodowy pojedynek! 🔥🔥🔥Jak myślicie kto zwycięży ? 🔥🔥🔥Sponsor strategiczny : Firma PlastiXal

Publiée par ARMIA FIGHT NIGHT sur Mercredi 12 juin 2019

Gala Armia Fight Night 6 będzie transmitowana na żywo w telewizji Polsat Sport i Polsat Sport Fight. Szczegóły poniżej:

Armia Fight Night 6 z transmisją w Polsat Sport i Polsat Sport Fight

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.