Organizatorzy gali Wieczór Walk R8 ogłosili jedną z głównych walk, którą zobaczymy podczas czerwcowego wydarzenia. Albert Odzimkowski (10-3), który obecnie przygotowuje się w amerykańskim klubie JacksonWink MMA, skrzyżuje rękawice ze Szwedem, Fernando Gonzalezem (7-1) reprezentującym Allstars Training Center.

Dla „Złotego” będzie to szansa na przedłużenie serii zwycięstw do trzech z rzędu. Po przegranej z Pawłem Żelazowskim na FEN 11 w marcu 2016 roku, Odzimkowski udanie powrócił poddając Mateusza Strzelczyka na FEN 14. 2017 rok fighter z Radomia rozpoczął również udanie – jednogłośną decyzją sędziów pokonał Oskara Somerfelda. Na początku maja razem z Sebastianem Kotwicą wyjechali do JacksonWink MMA w celu przygotowań do czerwcowych walk.

Gonzalez w swoim rekordzie ma tylko jedną przegraną – w październiku 2013 roku przez niejednogłośną decyzję uległ Ryanowi Roddy’emu. W pozostałych starciach Szwed zwyciężał siedmiokrotnie i aż pięciokrotnie kończył swoich rywali przez poddania. Na swoim koncie ma występy dla takich organizacji jak Cage Warriors czy Superior Challenge.

Wieczór Walk R8 już 10 czerwca w Małej Hali TAURON Arena Kraków. Bilety już w sprzedaży, szczegóły znajdziecie tutaj.

Na ten moment poznaliśmy dwie walki, które odbędą się na czerwcowej gali oraz nazwiska zawodników, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia. Pierwotnie podczas gali miał wystąpić również Paweł Obrzut (3-3), jednak z powodu kontuzji był on zmuszony wycofać się ze startu.

Karta główna:

77 kg: Albert Odzimkowski (10-3) vs Fernando Gonzalez (7-1)
66 kg: Sebastian Kotwica (9-2) vs TBA
93 kg: Michał Bobrowski (4-0) vs TBA
93 kg: Konrad Król (0-0) vs TBA
65 kg (K-1): Monika Kędzierska (1-0) vs Aleksandra Piasecka (1-1)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.