Albert Odzimkowski (MMA 10-3) wraca do gry! Jak na swoich mediach społecznościowych poinformował manager, Artur Ostaszewski, kolejna walka zawodnika odbędzie się 14 czerwca w Radomiu. Jego rywalem będzie doświadczony Krzysztof Kułak. 

Odzimkowski ostatni raz zaprezentował się w walce w styczniu 2017 roku, na gali FEN 15. Jego rywalem był wtedy Oskar Somerfeld, którego Albert pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów. Wydłużył wtedy swoją passę zwycięstw do dwóch z rzędu. Później zawodnik musiał stoczyć ciężką i mozolną walkę z kontuzjami, która na długo wykluczyła go z kolejnych startów.

Kułak (MMA 31-16-2), po pięciu kolejnych zwycięstwach, w ostatniej walce, która miała miejsce w września 2018 roku, został poddany przez Sindey’a Outlawa w drugiej rundzie. Pojedynek miał miejsce na gali Ring of Combat 65. Kułak to bardzo doświadczony zawodnik. Swoje walki toczył już m.in. w KSW, FEN, Celtic Gladiator czy PLMMA. Zawodową karierę rozpoczął w 2003 roku.

2 KOMENTARZE

  1. Kułaaaaaak , synek już zawodowo chyba z 20 lat …. jako jeden z pierwszych Polaków występował za wschodnią granicą. Dobre przetarcie po przerwie dla Albercika. Może w końcu ten jego talent eksploduje 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.