Nie mamy dobrych informacji dla fanów Alberta Odzimkowskiego (MMA 8-2).

„Dzik” nie zawalczy na gali FEN 9, gdyż jego rywal, Kerim Abzailov (MMA 10-4) musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Organizacji Fight Exclusive Night, mimo prób, nie udało się znaleźć zastępstwa na ostatni moment. Informację jako pierwsze podało MMAOctagon.

FEN 9 odbędzie się w najbliższą sobotę we Wrocławiu.

4 KOMENTARZE

  1. Po co Czeczen ściemnia o kontuzji? Część polskiego środowiska leci na takim oszustwie. Tajemnicą poliszynela jest, że chłop od dłuższego czasu sygnalizował, że jednak się przestraszył i się wycofa. Stało się tak jak każdy przewidywał. Następny kozak po UFC – Bandel. Czemu nie wziął walki z Odzimkowskim jak miał proponowaną po "kontuzji" Czeczena? Czemu się przestraszył?

  2. Mat01, ja wiem, że miał i jestem pewien tej informacji.Po części rozumiem gościa, ale z drugiej strony to wojownicy i powinni walczyć a nie kalkulowac. Odzimkowski też mógł kalkulować jak przegrał dwa razy z rzędu, ale wziął przeciwnika z którym był underdogiem.Szkoda Alberta, zrobił znowu mega formę i pewnie po wygranej byłby jedną wygraną walkę od UFC, a tak sprawa się przeciąga.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.