niedzielski langer memorial

Piotr Niedzielski (MMA 5-1) z poznańskiego Ankosu zmierzy się z reprezentantem Silesian Cage Club – Alanem Langerem (MMA 6-5) w walce wieczoru IV Memoriału im. Pawła Kamińskiego w Gnieźnie. Gala odbędzie się 7 listopada.

Jak na razie nie ma podanych więcej zawodniczych zestawień. Wiadomo natomiast, że podczas gali pierwszy, zawodowy pojedynek stoczy reprezentująca Walkę Gniezno i MMA Witkowo Małgorzata Smaczniak. Obok niej zaprezentują się również lokalni zawodnicy – Mateusz Buczkowski i Piotr Kadłubowicz.

Gnieźnieński memoriał jest coroczną galą upamiętniającą wielokrotnego medalistę, zawodnika BJJ klubu Walka Gniezno – Pawła Kamińskiego, który w 2011 roku zginał w wypadku samochodowym.

Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

1 KOMENTARZ

  1. Calkiem ciekawe zestawienie w walce wieczoru. Mam nadzieje, ze obsada sedziowska ME nie dostarczy argumentow do skladania ewentualnych protestow.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.