Alan Kwieciński sprawił sporą niespodziankę. Zawodnik z Warszawy poddał duszeniem gilotynowym w niecałe dwie minuty Dominika Zadorę na gali FAME Friday Arena 2, która 29 września odbyła się w Szczecinie.

Spokojny początek, Zadora szybko zajął środek klatki i spychał rywala pod siatkę. Kwieciński potrzebował zaledwie kilkunastu sekund, po których ruszył po sprowadzenie rywala. To się udało po wyniesieniu i rzuceniu rywala na matę. Z góry Kwieciński nie robił, po chwili Zadorze udało się zerwać uchwyt i ruszyć do stójki, jednak tam Alan Kwieciński ekspresowo złapał gilotynę i zmusił rywala do odklepania.

Dominik Zadora to były mistrz organizacji FEN, który pokonywał takich zawodników, jak Wojciech Wierzbicki, Piotr Sokół czy Łukasz Pławecki. W lipcu „Japoński Drwal” na gali PRIME 5 rozbił w trzeciej rundzie Kasjusz „Don Kasjo” Życińskiego.

Alan Kwieciński po raz trzeci w tym roku wyszedł do klatki. W lutym znokautował latającym kopnięciem Maksymiliana Wiewiórkę, natomiast w maju przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Tomaszem Gromadzkim. Wcześniej Kwieciński przegrywał między innymi z Mateuszem Murańskim i Denisem Załęckim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.