Po wielu zawirowaniach to Al Iaquinta będzie rywalem Khabiba Nurmagomedova na UFC 223 w Nowym Jorku. Zobaczcie pierwsze spotkanie twarzą w twarz obu panów.

12 KOMENTARZE

 1. Widzę to tak, Al od pierwszego gongu rzuca się na Nurmę i wbija mu kilka gwoździ (skoro Michael Johnson podłączył Khabiba to czemu nie Al), dagestańczyk ląduje na deskach i wszystkim kopary opadają. Latem el Kukuj walczy z Alem o pas.

 2. Kebab nie mogl sie powstrzymac, zeby nie wspomniec o allahu (inshallah).. zeby tak po pizdzie dostal za te polityczne pie*dolenie !!!

 3. Widzę to tak, Al od pierwszego gongu rzuca się na Nurmę i wbija mu kilka gwoździ (skoro Michael Johnson podłączył Khabiba to czemu nie Al), dagestańczyk ląduje na deskach i wszystkim kopary opadają. Latem el Kukuj walczy z Alem o pas.

   Obejrzyj walkę z MJ jeszcze raz tylko bez komentatorów. Nie było żadnego podłączenia

 4. Tego jeszcze u mnie nie było:

  Jak miał walczyć z Tony'm to byłem za ruskiem.

  Jak z Maxem, to za Maxem

  Jak z Pertisem to za ruskiem

  Jak z Al'em to za ruskiem

  I to wszystko praktycznie o tą samą walkę chodzi :beczka:

  A najlepsze jest to, że jakoś Khabiba specjalnie nie lubię. Po prostu reszta jest taka do dupy.

 5. Widzę to tak, Al od pierwszego gongu rzuca się na Nurmę i wbija mu kilka gwoździ (skoro Michael Johnson podłączył Khabiba to czemu nie Al), dagestańczyk ląduje na deskach i wszystkim kopary opadają. Latem el Kukuj walczy z Alem o pas.

  Widzę to podobnie. Pierwsze minuty  każdej rundy będą decydujące. Myślę, że Al sprzeda sporo buł Khabibowi jeśli tylko będą na nogach.

 6. Baaardzo interesujace zestawienie.

  To bedzie ciezka walka dla Kabiba. Al jest trwardym zapasiorem z mocnym uderzeniem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.