Dana White niepotrzebnie zaprzeczał zestawieniu Ala Iaquinty z Justinem Gaethje. Jak oficjalnie ogłosiło UFC, zawodnicy zmierzą się ze sobą na UFC Fight Night 135 w Lincoln, w Nebrasce.

https://twitter.com/ALIAQUINTA/status/1007104486115041281

Gaethje (18-2 MMA) przegrał dwie ostatnie walki z rzędu przez TKO. The Highlight znany jest ze swojego efektownego stylu w klatce MMA. Justin 16 z 18 wygranych zdobywał przed czasem. Amerykanin to były mistrz kategorii lekkiej nieistniejącej już organizacji WSOF.

Iaquinta (13-4-1 MMA) w ostatnim pojedynku z krótkim wyprzedzeniem wszedł do walki z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223. Przegrał on wtedy z Rosjaninem przez decyzję. Amerykanin przed walką z Khabibem wygrał 5 walk z rzędu.

UFC Fight Night 135 odbędzie się 25 sierpnia

17 KOMENTARZE

  1. Gaethie kolejny raz przyjmie wiele na czerep. Al dobrze pracuje na nogach, jak nie skusi się na wymiany to Justin nie wiele będzie miał do powiedzenia

  2. Ciekawe czy gejczi przyjdzie na walkę ze swoimi zapasami. Jeżeli będzie walczył jak dotychczas, to nie wróżę mu sukcesu z Al'em. Zresztą nawet z zapasami pewnie nie da rady.

  3. Justin nawet jak przegra 5 walk z rzedu to i tak Lysy mu da nowy lepszy kontrakt:beer: bo pewnie i tak nie zakonczy kariery tak jak zapowiadal. Kurwa piekne zestawienie:bayan:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.