Akop Szostak chwilę po walce na KSW 45 w Londynie, gdzie doszło do kontrowersyjnego werdyktu:

45 KOMENTARZE

 1. To się ładnie wkurwił, pizda z przeciwnika, lekko dostał ocierkę to fakt, ale typ zamknął oko i koniec, nic tego oka nie mrużył, nie przecierał, nie dał takich objawów jakie powinien, widać było, że typ obsrany przyjechał tylko po kasę.

 2. Co za wojownik, jaki zły się zrobił.  Na media treningu było widać jak prostuje paluchy, nikt mu nie kazał tego robić to by nie musial narzekać. Szkoda,ze tak nie skakales po walce z tyberiuszem.

 3. Na wlasne zyczenie kabaret z Rumunem, kabaret z Anglikiem. Udały im się te angaże. A Akop z Martinem wciąż tylko o sraniu, jakby tych rywali ktoś im narzucił.

 4. Hoho, jaki twardziel z krasnala i jeszcze to rynsztokowe słownictwo. Jedyny wstyd to wpuszczenie takiego amatora na galę z PPV i fakt, że ludzie muszą płacić, żeby oglądać takiego cyrkowca. Wielki wojownik, nie zna zasad w grze w której bierze udział i zdziwiony, że po wsadzeniu palca w oko walka może być przegrana. Oczywiście, że nic nie pokazałeś, bo nic nie umiesz. Gibiesz się jak pierdolony rezus, robisz śmieszne podskoki jak małpa na drzewie i kopiesz jak dzieci w piaskownicy. Co ze żenujący typ.

 5. Jak chciał się bić to trzeba było pójść do innej organizacji. To jest KSW, tu  liczą się skandale.

 6. "Kto w ogóle jak wchodzi do klatki, to pokazuje mi czy będziemy się witać".

  Sporo zawodników, i to z najwyższej półki Panie Akop.

 7. Jak chciał się bić to trzeba było pójść do innej organizacji. To jest KSW, tu  liczą się skandale.

  Jego miejsce jest w FameMMA. Już widzę te nagłówki- "Dramat w klatce-Akop Szostak wybił oko Bonusowi BGC"

 8. Nie wiem skąd ta niechęć do Akopa. Dla mnie to freak jak każdy, nawet wyżej od Popka bym go stawiał.

  W czym tkwi sekret, czego kurwa o nim nie wiem? :travolta:

 9. Jego miejsce jest w FameMMA. Już widzę te nagłówki- "Dramat w klatce-Akop Szostak wybił oko Bonusowi BGC"

  Bardziej – Bonus wydłubał sobie oko palcem cofajacego Akopa :lesnarhappy:

 10. To czy przeciwnik jest pizda czy ktoś jest obsrany to sprawa drugorzędna. Panie Akop otwarta ręka i palec w oko to faul. I to taki skurwysyński bo może trwałe uszkodzić wzrok. Naucz się, że nie ważne czy się cofasz, idziesz do przodu czy cokolwiek innego to wystawiając rękę w kierunku przeciwnika trzeba zamykać dłoń. Także wyzywanie od pedałów proponuję zacząć od siebie.

 11. Nie wiem skąd ta niechęć do Akopa. Dla mnie to freak jak każdy, nawet wyżej od Popka bym go stawiał.

  W czym tkwi sekret, czego kurwa o nim nie wiem? :travolta:

  Zgadzam się.

 12. Nawet do McGregora (dawaj Khabib) nie czuje takiej niechęci jak do Akopa.

  Przez jakiś czas muszę sobie odpuścić tematy z nim związane, gdyż po dzisiejszej "walce" moja niechęć urosła do gargantuicznych rozmiarów, ale obiecuję że wrócę silniejszy.

 13. A spójrzcie na McSweeneya potrafił dalej wyjść do walki a dostał zdecydowanie potężniejsze ciosy po oczach, a tutaj rywal od początku kombinował jak przerwać walkę.

 14. Nie czaję tego nieustannego dopierdalania się do Akopa. Coś złego zrobił Wam ten chłop? Korzysta z szansy którą dało mu KSW, przy okazji spełnia swoje marzenia. Ktoś z Was by tego nie zrobił?

  Do tego Sloane się okazał gównem, a nie potomkiem znakomitego rodu. Eric, Kurt i David się za Ciebie wstydzą, chujcu.

 15. Wściekły to był po walce Khabib. Akop to nie wiem, nie ma nawet do czego porównać.

  Dokładnie, jaka organizacja takie 'wkurwienie'

 16. Nie czaję tego nieustannego dopierdalania się do Akopa. Coś złego zrobił Wam ten chłop? Korzysta z szansy którą dało mu KSW, przy okazji spełnia swoje marzenia. Ktoś z Was by tego nie zrobił?

  Do tego Sloane się okazał gównem, a nie potomkiem znakomitego rodu. Eric, Kurt i David się za Ciebie wstydzą, chujcu.

  Za trudne do zrozumienia, że palec w oko to faul i za to jest dyskwalifikacja? Jeśli tego nie rozumiesz i wyzywasz przeciwnika  to znaczy, że jesteś na tym samym prymitywnym poziomie co Szostak. Zajmijcie się hodowlą jedwabnikow a nie sportami walki.

 17. Chciałbym zobaczyć przeróbkę zdjęcia. Na którym jest Pan Szostak i jego sparingpartnerzy. Wszyscy jego koledzy mają na prawym oku czarną opaskę, taką jak mieli piraci :DC:

 18. Za trudne do zrozumienia, że palec w oko to faul i za to jest dyskwalifikacja? Jeśli tego nie rozumiesz i wyzywasz przeciwnika  to znaczy, że jesteś na tym samym prymitywnym poziomie co Szostak. Zajmijcie się hodowlą jedwabnikow a nie sportami walki.

  :DC:

 19. Ja nie wiedziałem że jaśnie pan Akop jest takim instatwardzielem że przed walką przeciwnicy biegną się z nim przywitać w nadziei że nie zrobi im krzywdy.

  Ach ci celebryci i ich wybujałe ego.

 20. Kocham w polskim MMA to, ze  każdy z zawodnikow twierdzi że ma wyjebane na opinie z internetu a gdy dochodzi do takich sytuacji to ich największym problemem jest to, że nie mogli się pokazać przed tymi pedałami.

  :beczka:

 21. Jego miejsce jest w FameMMA. Już widzę te nagłówki- "Dramat w klatce-Akop Szostak wybił oko Bonusowi BGC"

  a dosięgnie? 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.